Kamion Eb: Kiss Norbert ismét második lett a Nürburgringen
A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert második lett a gyorsasági kamionos Eb nürburgringi versenyhétvégéjének vasárnapi futamán.
A sorozat honlapja szerint a 32 éves szombathelyi pilóta a délelőtti időmérő edzésen az első rajtkockát szerezte meg, végül a cseh Adam Lacko mögött másodikként ért célba. A vasárnapi második futamot törölték, mivel a pálya a sok olajtól nagyon csúszóssá vált.
Kiss a szombati két viadalon második, illetve kilencedik lett, akkor mindkétszer az összetettben is élen álló Lacko győzött.
A magyar pilóta a negyedik helyről várja a folytatást, a következő versenyt a Hungaroringen rendezik augusztus 26-27-én.
Legfrissebb hírek

Kiss Norbert megint megcsinálta!
Egyéb autó-motor
2026.06.07. 19:24

Kiss Norbert: egy sima, egy szoros
Egyéb autó-motor
2026.06.06. 19:45
Ezek is érdekelhetik






