Kinek remeg meg a lába idegenben? – folytatódik a bajnoki versenyfutás

SOPRONI LIGA, 27. FORDULÓ. A DVSC a Bp. Honvédhoz, a két ponttal mögöttük álló Újpest a Pakshoz látogat.
Labdarúgó NBI
2008.11.08. 20:14

Kispesti gála: a REAC az őszi szezonban nem nyert mérkőzést otthon

SOPRONI LIGA, 14. FORDULÓ. A Honvéd negyedik győzelmét szerezte az idényben, a rákospalotaiak pocsék őszt produkáltak.
Honvéd
Soproni_Liga
2008.09.28. 21:10

Idegenben is győzni tudott a Haladás, ezzel második helyre került a tabellán

SOPRONI LIGA, 9. FORDULÓ. Először az idényben, vendégként is győzött a Szombathely, a REAC leszakadni látszik a mezőnytől.
2008.08.29. 15:06

Végh Zoltán jubileumra készül: ötszázadik alkalommal véd az NB I-ben

SOPRONI LIGA, ZTE–MTK ELŐTT. A hatodik forduló nyitómérkőzésén teljesül a rutinos kapus álma – az eredménytől függetlenül.
Végh Zoltán
2008.08.22. 21:59

Savaria Karnevál a Fő téren, Hali-fesztivál a Rohonci úton

SOPRONI LIGA, 5. FORDULÓ. A Haladás továbbra is őrzi hazai veretlenségét, a Siófok zsinórban negyedik vereséget szenvedte el.
Siófok
2008.08.17. 22:10

A Loki már nem százszázalékos, de így is örülhet a döntetlennek

SOPRONI LIGA, 4. FORDULÓ. A Szpari a második félidőben lendületesen futballozott, de végül csak egy 1–1-es döntetlenre futotta erejéből.
4 forduló
2008.08.09. 22:27

Az utolsó tíz percben fordított és nyert a ZTE a REAC ellen

SOPRONI LIGA, 3. FORDULÓ. Változatos találkozón végül a zalaiak elhozták a három pontot a Budai II. László stadionból
2008.08.02. 22:10

Jubileumot ünnepelt, és győzött a Nyíregyháza a Siófok ellen

SOPRONI LIGA, 2. FORDULÓ. Ünnep a nyírségben: háromszázadik mérkőzés, háromszázadik találat – első pont az idei bajnokságban.
Siófok
2007.11.09. 21:02

Kovács Zoltán győzelemmel ünnepelte 100. bajnoki gólját az Újpestben

DIÓSGYŐR-ÚJPEST 1-4. A lila-fehérek 1-1-es félidő után három tizenegyes gólnak köszönhetően gyűjtötték be a három pontot.Fórum: |