BL: kedd helyett szerdán játsszák a Rangers–Napoli meccset

2022.09.11. 15:49
null
Egy napot csúszik a Napoli skóciai vendégjátéka (Fotó: AFP)
Egy nappal elhalasztották, vagyis kedd helyett szerdán játsszák le a Rangers–Napoli mérkőzést a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.

 

Az európai szövetség vasárnap azt közölte, hogy II. Erzsébet királynő halála miatt kedden nem állna rendelkezésre megfelelő biztonsági személyzet Glasgow-ban, ezért kellett elhalasztani a találkozót, amely így szerdán – közép-európai idő szerint – 21 órakor kezdődik.

Hozzátették, a vendégszurkolók nem vehetnek részt a meccsen, és a Rangers drukkerei sem utazhatnak majd Nápolyba.

A királynő 96 éves korában csütörtökön hunyt el, ezért a hétvégén számos sporteseményt elhalasztottak Nagy-Britanniában.

A Rangers 4–0-ra kikapott az Ajaxtól, a Napoli viszont 4–1-re legyőzte a Liverpoolt a BL csoportkörének első fordulójában.

Legfrissebb hírek

A Napoli megvásárolta Rasmus Höjlund játékjogát a Manchester Unitedtől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.03. 17:10

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel

Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02

Lőw Zsolt: Párizsban és Londonban is beérett a tudatos, hosszú távú építkezés

Képes Sport
2026.05.30. 08:45

„Mikel Arteta futballja az Arsene Wenger-féle stílus korszerű továbbfejlesztése” – a brit nagykövet az NS-nek

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 09:48

Beszélgetés ma este a Nemzeti Sport főszerkesztőjével a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 10:47

Arsenal vagy PSG? Az FTC női kézilabdázói is tippeltek a budapesti BL-döntőre – videó

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:22

„A legrangosabb trófeákért kell harcolnunk” – David Raya a budapesti BL-döntőről

Bajnokok Ligája
2026.05.28. 09:13

A Napoli bejelentette Antonio Conte távozását

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 13:20
Ezek is érdekelhetik