Notts: Bajner „Big Baj” Bálint nem csak a magyaroknak szerez örömet

Vágólapra másolva!
2015.02.16. 12:07
Nem csökken a Bajner Bálint-láz az angol harmadosztályú Notts Countynál. A rendkívül népszerű magyar támadó ezúttal több angol szurkolónak szerzett örömöt.

Kiváló támogatói koncepciót vezetett be 2010-ben a Notts. A regisztrált tagok heti két fonttal segíthetik csapatukat. Az ugye alapból örömet szerez az embernek, ha kedvenceit támogathatja, ráadásul a Nottsnál minden héten nyereményeket is kisorsolnak a tagok között.

És itt jön a képbe a Leytonnak győztes gólt lövő Bajner. Ugyanis hősünk sorsolta ki ezen a héten a győzteseket. Richard Higginbottom például most duplán istenítheti a magyar csatárt, említett szurkoló ugyanis 1000 fontot nyert Bajnernak köszönhetően. De volt, aki 500 fonttal gazdagodott vagy éppen belépőt nyert a csapat mérkőzésére.

Eközben a Notts Facebook-oldaláról az is kiderült, hogy Bálintnak már beceneve is van a klubnál: „Big Baj”. Ezt különösebben magyaráznunk sem kell.

Legfrissebb hírek

Sallói Dániel: A győzelmekre és a rekordokra vagyok a legbüszkébb

Légiósok
18 órája

Újabb legenda szerint kell Kerkezzel erősíteniük Szoboszlaiéknak

Angol labdarúgás
20 órája

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
Tegnap, 12:40

Nikitscher Tamás: Igazán a kudarcokból lehet tanulni – exkluzív

Légiósok
Tegnap, 8:39

Heti légiósprogram: Szoboszlaiék a Chelsea-vel, Gulácsiék a Bayernnel játszanak

Légiósok
2025.04.28. 10:42

Légióskörkép: Szoboszlai bajnok lett, Sallai és Novothny gólokat szerzett

Légiósok
2025.04.28. 10:20

Megvan Szoboszlai 11. trófeája, nyolc idény alatt – folytatta nagy sorozatát

Légiósok
2025.04.27. 20:58

Légiósok: Sallai Roland ismét gólt szerzett a Galatasarayban

Légiósok
2025.04.27. 20:29
Ezek is érdekelhetik