D. Á. 2019.10.14 18:58 Frissítve: 2019.10.17 08:41

Heti program: visszatérnek a topligák

A hét elején még élvezhetjük az Eb-selejtezőket, hétvégén azonban visszatért a klubfutball – azaz a topligák és az NB I. Magyarországon ősi riválisok csapnak össze a Groupama Arénában, hiszen a Ferencváros az Újpestet látja vendégül. Angliában is egy történelmi rangadónak nézünk elébe vasárnap, ekkor a Manchester United játszik az eddig százszázalékos Liverpoollal. A magyar csapatok tovább vitézkedhetnek a kézi BL-ben: képernyőn a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged is. Vasárnap reggel MotoGP Japán Nagydíj, este és éjszaka pedig ismét NFL-alapszakasz.

OKTÓBER 14., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐK
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45:
Bulgária–Anglia (Tv: Sport2) – élőben az NSO-n!
20.45: Koszovó–Montenegró
B-CSOPORT
20.45:
Litvánia–Szerbia
20.45: Ukrajna–Portugália – élőben az NSO-n!
H-CSOPORT
20.45:
Franciaország–Törökország (Tv: Sport1) – élőben az NSO-n!
20.45: Izland–Andorra
20.45: Moldova–Albánia

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
19.00:
Csehország–Észak-Írország

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
6. FORDULÓ
Kedd, 2.15:
Green Bay Packers–Detroit Lions (Tv: Sport2)

CURLING
Vegyescsapat-világbajnokság, Aberdeen, 3. és 4. forduló
  9.00:
Magyarország–Svédország
21.00: Magyarország–Egyesült Államok

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Fehérvári Titánok–DEAC (Tv: M4 Sport)
VISEGRÁD-KUPA
Negyeddöntő, 1. mérkőzés
18.00:
FTC-Telekom–HC RT Torax Poruba (cseh)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1107 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Kecskeméti RC–Sümegi RE

SZNÚKER
13.45:
Brit Open (Tv: Eurosport1)
19.45: Brit Open (Tv: Eurosport1)

TENISZ
10.00: WTA-torna, Moszkva (Tv: DIGI Sport1)
13.00: WTA-torna, Luxembourg (Tv: DIGI Sport2)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen, Stockholm

OKTÓBER 15., KEDD

FUTBALLPROGRAM

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
20.00:
Kazahsztán U19–MAGYARORSZÁG U19 (Tv: M4 Sport)

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
18.00:
Szlovénia U21–MAGYARORSZÁG U21 (Tv: M4 Sport)

EB-SELEJTEZŐK
7. FORDULÓ
D-CSOPORT
20.45:
Gibraltár–Grúzia
20.45: Svájc–Írország
F-CSOPORT
20.45:
Feröer–Málta
20.45: Románia–Norvégia
20.45: Svédország–Spanyolország (Tv: Sport1)
G-CSOPORT
20.45:
Izrael–Lettország
J-CSOPORT
18.00:
Finnország–Örményország (Tv: Sport1)
20.45: Görögország–Bosznia-Hercegovina
20.45: Liechtenstein–Olaszország (Tv: Sport2)

VB-SELEJTEZŐ
ÁZSIA
, 2. SZAKASZ
A-CSOPORT
13.30:
Fülöp-szigetek–Kína
14.00: Guam–Szíria
B-CSOPORT
13.10:
Tajvan–Ausztrália
18.00: Jordánia–Nepál
C-CSOPORT
13.30:
Kambodzsa–Irak
18.30: Bahrein–Irán
D-CSOPORT
13.45:
Szingapúr–Üzbegisztán
16.00: Palesztina–Szaúd-Arábia
E-CSOPORT
15.30:
India–Banglades
18.30: Katar–Omán
F-CSOPORT
10.00:
Mongólia–Kirgizisztán
14.00: Tádzsikisztán–Japán
G-CSOPORT
14.00:
Thaiföld–Arab Emírségek
14.30: Indonézia–Vietnám
H-CSOPORT
10.30:
Észak-Korea–Dél-Korea
16.00: Srí Lanka–Libanon

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
VEGYESCSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, ABERDEEN
5. FORDULÓ
12.00: MAGYARORSZÁG–
Lettország 

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
17.00:
Pilsen–Zug (Tv: Sport2)
ERSTE LIGA
18.00:
DAB–Hokiklub Budapest
VISEGRÁD KUPA
18.00:
Jastrzebie–Újpest

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Telekom Veszprém–Gyöngyös
NŐI NB I
18.00:
Szent István SE–FTC

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1108 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
19.00:
Vasas Óbuda–Luka Bar (montenegrói)

TENISZ
10.00 és 19.00: WTA-torna, Moszkva (Tv: DIGI Sport1)
12.00: WTA-torna, Luxembourg (Tv: DIGI Sport2)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen, Stockholm

OKTÓBER 16., SZERDA

FUTBALLPROGRAM

FÉRFI FUTSAL NB I
7. FORDULÓ
18.30:
Nyírgyulaj–Berettyóújfalu

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

CURLING
VEGYESCSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, ABERDEEN
6. FORDULÓ
16.00: MAGYARORSZÁG–
Ausztrália

JÉGKORONG
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
19.30:
Liberec–Augsburg (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Mol-Pick Szeged–Balatonfüredi KSE (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
18.00:
DVSC Schaeffler–Dunaújvárosi Kohász KA
20.00: Győri Audi ETO KC–Érd HC (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA, B-CSOPORT
1. FORDULÓ
20.00:
BLMA (francia)–Sopron Basket
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, D-CSOPORT
1. FORDULÓ
20.00:
Dijon (francia)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
NŐI EURÓPA KUPA, 1. FORDULÓ
F-CSOPORT
18.00:
Uni Győr MÉLY-ÚT–Olivais (portugál)
I-CSOPORT
18.00:
Atomerőmű KSC Szekszárd–Basket Hema (belga)
H-CSOPORT
18.30:
Aluinvent DVTK–PEAC-Pécs (Tv: Digi Sport1)
NŐI NB I
17.00:
NKE-FCSM Csata–Vasas Akadémia

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1109 (Tv: Sport2)

TENISZ
10.00 és 19.00:
WTA-torna, Moszkva (Tv: DIGI Sport2)
12.00: WTA-torna, Luxembourg (Tv: DIGI Sport1)
18.00: WTA-torna, Luxembourg (Tv: DIGI Sport3)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen, Stockholm

OKTÓBER 17., CSÜTÖRTÖK

FUTBALLPROGRAM

KISPÁLYÁSFOCI-VB, KRÉTA
15.00: Magyarország–
Pakisztán (Tv: Sport1)

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
Péntek, 2.20:
Denver Broncos–Kansas City Chiefs (Tv: Sport2)

CURLING
VEGYESCSAPAT-VILÁGBAJNOKSÁG, ABERDEEN
7. FORDULÓ
20.00: MAGYARORSZÁG–
Spanyolország

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
18.00:
Ak Barsz–Jokerit (Tv: Sport2)

KAJAK-KENU
MARATONI VILÁGBAJNOKSÁG, SAOHSZING

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
19.00:
Wetzlar–THW Kiel (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA KUPA, G-CSOPORT
1. FORDULÓ
18.30:
VBW CEKK Cegléd–Valencia (spanyol)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1110 (Tv: Sport2) 

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ
Péntek, 1.55:
Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Péntek, 2.50: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Péntek, 3.50: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Hungast Haladás–1. MCM-Diamant Kaposvár

TENISZ
10.00 és 17.30:
WTA-torna, Moszkva (Tv: DIGI Sport1)
12.00 és 18.00: WTA-torna, Luxembourg (Tv: DIGI Sport2)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen, Stockholm

OKTÓBER 18., PÉNTEK

FUTBALLPROGRAM

KISPÁLYÁSFOCI-VB, KRÉTA
13.00: Magyarország–
Szlovénia (Tv: Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
20.45:
Nice–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
20.30:
Frankfurt–Leverkusen (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
21.00:
Granada–Osasuna (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Hokiklub Budapest–Gyergyói HK (román)
18.00: UTE-Dunaújvárosi Acélbikák
18.30: DEAC–Schiller-Vasas HC
18.30: Fehérvári Titánok–Sport Club Csíkszereda (román)
EBEL
19.15:
EC Red Bull Salzburg (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.30:
HK Dukla Michalovce (szlovák)–MAC Újbuda
KONTINENTÁLIS KUPA, RENON, OLASZORSZÁG
16.00: FTC-Telekom–Txuri Urdin San Sebastián (spanyol)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–Ritten Sport (olasz)

KAJAK-KENU
MARATONI VILÁGBAJNOKSÁG, SAOHSZING

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Sport36-Komló–Orosházi FKSE-Linamar
NŐI NB I
18.30:
Motherson-Mosonmagyaróvár–MTK Budapest

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Alba Fehérvár–Naturtex-SZTE-Szedeák
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18.00: Atomerőmű SE–Egis Körmend (Tv: M4 Sport)
18.00: Szolnoki Olaj KK–DEAC

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ
20.40:
MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
21.35: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
22.35: Moto 3., 2. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombat, 1.55: Moto 3., 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombat, 2.50: Moto 2., 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
Szombat, 3.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I, B-CSOPORT
18.00:
FINO Kaposvár–DEAC
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00:
Vasas Óbuda–Békéscsabai RSE

TENISZ
ATP-TORNA
12.00 és 14.00: Stockholm, negyeddöntők (Tv: Sport2)
11.00 és 15.30:
WTA-torna, Moszkva, negyeddöntők (Tv: DIGI Sport1)
12.00: WTA-torna, Luxembourg, negyeddöntők (Tv: DIGI Sport2)
17.25: WTA-torna, Moszkva, negyeddöntő (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Luxembourg, negyeddöntő (Tv: DIGI Sport3)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen, Stockholm

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT

19.00: Jadran Carine (montenegrói)–Szolnoki Dózsa (Tv: Sport2)

UFC
FIGHT NIGHT
Szombat, 3.00:
Dominik Reyes–Chris Weidman (Tv: Sport1)

OKTÓBER 19., SZOMBAT

FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ

17.00: Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC
17.00: Puskás Akadémia FC-Paksi FC
17.00: Kaposvári Rákóczi FC-Kisvárda Master Good
17.00: ZTE FC-Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
17.00:
Debreceni VSC-Diósgyőri VTK
19.30: Ferencváros-Újpest FC (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
7. FORDULÓ
13.00:
FTC–Szeged

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
13:30:
Everton–West Ham (Tv: Spíler1)
16:00: Aston Villa–Brighton
16:00: Bournemouth–Norwich
16:00: Chelsea–Newcastle (Tv: Digi Sport1)
16:00: Leicester–Burnley
16:00: Tottenham–Watford
16:00: Wolverhampton–Southampton
18:30: Crystal Palace–Manchester City (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
17:30:
Lyon–Dijon (Tv: Digi Sport3)
20:00: Angers–Brest
20:00: Metz–Nantes
20:00: Nimes–Amiens
20:00: Reims–Montpellier
20:00: Toulouse–Lille (Tv: Digi Sport3)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15:30:
Augsburg–Bayern München (Tv: Sport2)
15:30: Düsseldorf–Mainz
15:30: RB Leipzig–Wolfsburg
15:30: Union Berlin–Freiburg
15:30: Werder Bremen–Hertha BSC
18:30: Borussia Dortmund–Mönchengladbach (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
15:00:
Lazio–Atalanta (Tv: Digi Sport3)
18:00: Napoli–Verona (Tv: Digi Sport2)
20:45: Juventus–Bologna (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
13:00:
Eibar–Barcelona (Tv: Spíler2)
16:00: Atlético Madrid–Valencia (Tv: Spíler2)
18:30:
Getafe–Leganés (Tv: Spíler2)
21:00:
Mallorca–Real Madrid (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30:
Fehérvári Titánok–Schiller-Vasas HC
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Gyergyói HK (román)
KONTINENTÁLIS KUPA, RENON, OLASZORSZÁG
16.00: FTC-Telekom–Olimpija Ljubljana (szlovén)
20.00: Ritten Sport (olasz)–Txuri Urdin San Sebastián (spanyol)

KAJAK-KENU
MARATONI VILÁGBAJNOKSÁG, SAOHSZING

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30:
Telekom Veszprém–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
15.00:
FTC-Rail Cargo Hungaria–Podravka Koprivnica (horvát) (Tv: Sport1)
D-CSOPORT
19.30: Krim Mercator Ljubljana (szlovén)–Győri Audi ETO KC (Tv: Sport1)
NŐI EHF KUPA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00:
Hypo Niederösterreich (osztrák)–Váci NKSE, Maria Enzersdorf
FÉRFI NB I
18.00:
FTC-HungaroControl–Budakalász
18.00: Dabasi KC VSE–SBS-Eger
18.00:
Váci KSE–Mezőkövesdi KC
18.00: Csurgói KK–Grundfos Tatabánya KC
NŐI NB I
18.00:
Siófok KC–Alba Fehérvár KC
18.00: Szombathelyi KKA–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00:
Sopron KC–Zalakerámia ZTE KK
18.00: OSE Lions–Kaposvári KK
18.00: Jászberényi KSE–PVSK-VEOLIA
NŐI NB I
17.00:
ZTE Női Kosárlabda Klub–Aluinvent DVTK
18.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–PINKK-Pécsi 424
18.00: Vasas Akadémia–PEAC-Pécs
18.30: NKE-FCSM Csata–ELTE BEAC Újbuda 

LÓSPORT
15.00:
Kincsem+Tuti 1112 (Tv: Sport2)  

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ
5.35:
Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
6.00: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
6.30: Moto 2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
6.55: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
7.25: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
8.05: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
8.30: MotGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
Vasárnap, 1.40: Moto3, bemelegítés (Tv: Spíler1)
Vasárnap, 2.10: Moto2, bemelegítés (Tv: Spíler1)
Vasárnap, 2.40: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler1)

ÖKÖLVÍVÁS
PROFI GÁLA, CHARLEROI
20.30:
Ryad Merhy–Szellő Imre (Tv: Sport2)

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
NEGYEDDÖNTŐ
  9:15:
Anglia–Ausztrália
12:15: Új-Zéland–Írország

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00:
Fatum Nyíregyháza-MTK Budapest
18.00: UTE-Jászberény VT

TENISZ
12.00: WTA-torna, Moszkva, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.00: WRA-torna, Luxemburg, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen, Stockholm

TRIATLON
Világkupa, Tongjong

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
B-CSOPORT

15.00: FTC-Telekom Waterpolo–CN Marseille (francia) (Tv: M4 Sport)
17.00: A-Híd OSC-Újbuda–Waspo Hannover (német)

OKTÓBER 20., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB II
13. FORDULÓ
14.30:
Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár
14.30: Dorogi FC–Budaörs
14.30: Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr
14.30: Duna Aszfalt TLC–BFC Siófok
17.00: FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
17.00: Vasas FC–Szombathelyi Haladás
17.00: WKW ETO FC Győr–Vác FC
18.00: MTK Budapest–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport)

NB III
11. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.00:
ESMTK–Sényő
14.00: Cegléd–Balassagyarmat
14.00: Jászberény–Tiszaújváros
14.00: DVTK II–Putnok FC
14.00: Gyöngyös–Tállya
14.00: Füzesgyarmat–Ózd
14.00: Eger–DEAC
14.00: FC Hatvan–DVSC II
KÖZÉP-CSOPORT
14.00: Dabas–THSE-Szabadkikötő
14.00: Dunaharaszti MTK–PMFC
14.00: Kozármisleny–Dabas-Gyón FC
14.00: Szekszárd–Rákosmente
14.00: Szentlőrinc–Monor
14.00: Kelen SC–Kecskeméti TE
14.00: Iváncsa–Taksony
14.00: Dunaújváros–Bp. Honvéd II
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Mol Fehérvár FC II–Puskás Akadémia II
14.00: Érd–FC Nagykanizsa
14.00: Veszprém–Mosonmagyaróvár
14.00: Balatonlelle–BKV Előre
14.00: Pápai FC–Bicskei TC
14.00: Sárvár FC–III. Kerületi TVE
14.00: Hévíz SK–Lipót SK
16.30: Ménfőcsanak–Komárom VSE

NŐI NB I
7. FORDULÓ
14.00:
MTK–Haladás
14.30: Astra-Alef HFC–ETO FC Győr

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
17.30:
Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ
15:00:
Bordeaux–St. Etienne (Tv: Digi Sport2)
17:00: Monaco–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21:00: Olympique de Marseille–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
15:30:
Köln–Paderborn (Tv: Sport2)
18:00: Hoffenheim–Schalke 04

NÉMET BUNDESLIGA 2
10. FORDULÓ
13.30:
VfB Stuttgart–Kiel (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
12:30:
Sassuolo–Inter (Tv: Digi Sport1)
15:00: Cagliari–Spal
15:00: Sampdoria–AS Roma (Tv: Digi Sport1)
15:00: Udinese–Torino
18:00: Parma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20:45: AC Milan–Lecce (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ
12:00:
Alavés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
14:00: Real Sociedad–Betis (Tv: Spíler2)
16:00: Espanyol–Villarreal (Tv: Spíler2)
18:30: Athletic Bilbao–Valladolid (Tv: Spíler2)
21:00: Sevilla–Levante (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ

19.00: Atlanta Falcons–Los Angeles Rams
19.00: Buffalo Bills–Miami Dolphins
19.00: Cincinnati Bengals–Jacksonville Jaguars
19.00: Detroit Lions–Minnesota Vikings
19.00: Green Bay Packers–Oakland Raiders
19.00: Indianapolis Colts–Houston Texans
19.00: New York Giants–Arizona Cardinals
19.00: Washington Redskins–San Francisco 49ers
22.05: Tennessee Titans–Los Angeles Chargers
22.25: Chicago Bears–New Orleans Saints
22.25: Seattle Seahawks–Baltimore Ravens
Hétfő, 2.20: Dallas Cowboys–Philadelphia Eagles (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30:
UTE–Sport Club Csíkszereda (romániai)
18.30: DEAC–Hokiklub Budapest
EBEL
17.30:
Hydro Fehérvár AV19–spusu Vienna Capitals (osztrák) (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
17.00:
MAC Újbuda–HK Nitra (szlovák)
17.00: HKM Zvolen (szlovák)–DVTK Jegesmedvék
KONTINENTÁLIS KUPA, RENON, OLASZORSZÁG
14.00:
Txuri Urdin San Sebastián (spanyol)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
18.00: Ritten Sport (olasz)–FTC-Telekom

KAJAK-KENU
MARATONI VILÁGBAJNOKSÁG, SAOHSZING

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00:
PPD Zagreb (horvát)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
12.10:
Bidasoa Irun–Sävehof (Tv: Sport1)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
14.45:
Kristiansand–Metz (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
16.00:
TSV Bayer 04-Werkselfen (német)–DVSC Schaeffler
NŐI NB I
18.00:
Érd HC–Szent István SE

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
15.45:
Uni Győr MÉLY-ÚT–Sopron Basket (Tv: M4 Sport)
18.30: VBW CEKK Cegléd–TFSE-MTK

MOTORSPORT
MOTOGP, JAPÁN NAGYDÍJ, MOTEGI
5.00:
Moto3 futam
6.20: Moto2 futam
8.00: MotoGP futam

RÖGBI
VILÁGBAJNOKSÁG, JAPÁN
NEGYEDDÖNTŐ
  9:15:
Wales–Franciaország
12:15: Japán–Dél-Afrika

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
15.00:
PTE-PEAC–Vegyész RC Kazincbarcika
16.30: Sümegi RE–Vidux-Szegedi RSE
19.00: MAFC-BME–Kecskeméti RC, Vasas Folyondár Sportközpont
B-CSOPORT
16.30:
Szolnoki RK–MÁV Előre-BERICAP
17.00: Pénzügyőr SE–Dunaferr SE

TENISZ
14.00:
WTA-torna, Moszkva, döntő (Tv: Digi Sport3)
19.05: WTA-torna, Luxemburg, döntő (Tv: Digi Sport3)
ATP-tornák: Moszkva, Antwerpen, Stockholm

OKTÓBER 21.,HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ
21.00:
Sheffield United–Arsenal

NÉMET BUNDESLIGA 2
10. FORDULÓ
20.30:
Bielefeld–Hamburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ
20.45:
Brescia–Fiorentina

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
Kedd, 2.20:
New York Jets–New England Patriots (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00:
Vasas–Csíkszereda (Tv: M4 Sport)

LÓSPORT
13.30:
Kincsem+Tuti 1113 (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
14.00–23.00:
Bécs–Bázel, 1. nap (Tv: Sport2)

2019.11.12 20:16:25

Minden más foci CSINTA SAMU

ALAPVONAL. Azonosulás a régi nagyokkal, nyomaik felkutatása lehet az első olyan gesztus, amely révén újra igazi nagyváradi identitással felvértezett futballcsapata lehet a városnak.

2019.11.12 12:10:57

Minden más foci nemzetisport.hu

Sokan máris úgy gondolják, a spanyol hölgy a PSG-sztár új kedvese.

2019.11.03 22:07:49

Minden más foci MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Régebben is voltak falrengető kudarcok, de mintha normálisabban kezelték volna az érdekeltek, mint most, a kommunikációs forradalom lángolásában.

2019.10.22 11:43:37

Minden más foci HARMATH ÁKOS

A 20. század legjobb bolgár labdarúgójának meze ötven év után került vissza hazájába.

2019.11.01 21:08:49

Minden más foci CSILLAG PÉTER

ALAPVONAL. A sírkőbe épített labda a sport lényegét adó játék incselkedésével neveti ki a földi élet végét, és válik ezáltal a halhatatlanság szimbólumává.