nemzetisport.hu 2019.09.17 14:48 Frissítve: 2020.05.30 13:50

MAGYAR KUPA, 2019–2020 – ADATBANK

A labdarúgó Magyar Kupa 2019–2020-as kiírásában a 6. fordulóval kezdőnek meg a főtáblás küzdelmek, amikor már mindegyik résztvevő bekapcsolódik a sorozatba. A finálét 2020. május 20-án, szerdán rendezik meg. Párosítás, eredmények – adatbank. 

Ezért a serlegért versengenek a csapatok (Fotó: MLSZ)

 

MAGYAR KUPA

A Magyar Kupa idei versenykiírását ITT nézheti meg.

JÚNIUS 3., SZERDA
DÖNTŐ
20.00:
Budapest Honvéd–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)

11. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 6. FORDULÓ), ELŐDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
Május 23., szombat

MTK Budapest (NB II)–Budapest Honvéd 0–0
Mezőkövesd–Mol Fehérvár FC 1–1

VISSZAVÁGÓK
Május 26., kedd

Budapest Honvéd–MTK Budapest (NB II) 0–0 – 11-esekkel 5–4
Mol Fehérvár FC–Mezőkövesd 2–2 (0–1)
Továbbjutott: a Mezőkövesd, 3–3-as összesítéssel, idegenben szerzett több góllal

10. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 5. FORDULÓ), NEGYEDDÖNTŐ
ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
Március 3., kedd

Puskás Akadémia–Mezőkövesd 0–1
Március 4., szerda
Dorogi FC (NB II)–MTK Budapest (NB II) 0–1
Paks–Budapest Honvéd 0–0
Zalaegerszegi TE FC–Mol Fehérvár FC 2–0

VISSZAVÁGÓK
Március 11., szerda

Mezőkövesd–Puskás Akadémia 1–1
MTK (NB II)–Dorogi FC (NB II) 3–0
Budapest Honvéd–Paks 2–0
Mol Fehérvár FC–ZTE FC 5–0

9. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 4. FORDULÓ), NYOLCADDÖNTŐ

ELSŐ MÉRKŐZÉSEK
Február 11., kedd
Újpest FC–Mol Fehérvár FC 0–0
Február 12., szerda
Lipót Pékség SE (NB III)–ZTE FC 3–1
Dorogi FC (NB II)–III. Kerületi TVE (NB III) 4–1
Pécsi MFC (NB III)–Paksi FC 1–2

Mezőkövesd–Kaposvári Rákóczi 2–1
Békéscsaba (NB II)–Puskás Akadémia 0–3
MTK Budapest (NB II)–Dunaújváros (NB III) 3–0

Budapest Honvéd–Szombathelyi Haladás (NB II) 1–0

VISSZAVÁGÓK
Február 19., szerda
III. Kerületi TVE (NB III)–Dorogi FC (NB II) 0–2
Mol Fehérvár FC–Újpest FC 1–0
ZTE FC–Lipót Pékség SE (NB III) 5–1
Paksi FC–Pécsi MFC (NB III) 1–0
Kaposvári Rákóczi–Mezőkövesd 1–3
Puskás Akadémia–Békéscsaba (NB II) 3–0
Dunaújváros (NB III)–MTK Budapest (NB II) 0–2
Szombathelyi Haladás (NB II)–Budapest Honvéd 2–1 – hosszabbítás után


8. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 3. FORDULÓ), A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
DECEMBER 3., KEDD
MTK Budapest (NB II)–Diósgyőri VTK 1–0 – hosszabbítás után
Szeged-Csanád-GA (NB II)–Mol Fehérvár FC 0–1 hosszabbítás után

DECEMBER 4., SZERDA
Monor (NB III)–Budapest Honvéd 1–3
Ózdi Kohász (NB III)–Kaposvári Rákóczi – elmaradt
Pécsi MFC (NB III)–Kisvárda 1–0
Vác FC (NB II)–Újpest FC 0–3
Dorogi FC (NB II)–Debreceni VSC 1–1 – 11-esekkel: 5–4

Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I.)–ZTE FC 0–2
Dabas-Gyón FC (NB III)–Puskás Akadémia 0–3
Mosonmagyaróvári TE (NB III)–Paksi FC 0–4
Lipót Pékség SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 3–1 – hosszabbítás után
III. Kerületi TVE (NB III)–Vasas FC (NB II) 2–1 – hosszabbítás után

Szombathelyi Haladás (NB II)–Budafoki MTE (NB II) 2–1
ETO FC Győr (NB II)–Mezőkövesd 2–3
Dunaújváros (NB III)–BFC Siófok (NB II) 2–1

Békéscsaba (NB II)–Ferencváros 2–0
Vastaggal
jelöltük a továbbjutókat.

7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ), A 32 KÖZÉ KERÜLÉSÉRT
Október 29., kedd
Ajka (NB II)–Újpest 2–5
Október 30., szerda

Kozármisleny (NB III)–Kisvárda 1–2
Budaörs (NB II)–Zalaegerszegi TE FC 3–7
Kazincbarcika (NB II)–Bp. Honvéd 0–2 – hosszabbítás után
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Debreceni VSC 0–2
Sényő (NB III)–Mezőkövesd 1–2

BKV Előre (NB III)–Ferencváros 1–3
FC Dabas (NB III)–Diósgyőri VTK 0–3
Maglód (Pest megyei I.)–Puskás Akadémia FC 0–15
Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Paksi FC 1–7
Tiszaújváros (NB III)–Mol Fehérvár FC 0–3
Debreceni EAC (NB III)–MTK Budapest (NB II) 0–3
Tamási 2009 FC (Tolna megyei I.)–Monor (NB III) 0–2
Gázgyár (BLSZ I.)–ETO FC Győr (NB II) 1–4
Nagybajomi AC (Somogy megyei I.)–Dorogi FC (NB II) 0–5
Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megyei I.)–BFC Siófok (NB II) 0–4
Szarvasi FC 1905 (Békés megyei I.)
–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.) 2–1
Mosonmagyaróvári TE (NB III)
–Tállya (NB III) 4–1
Sárbogárd (Fejér megyei I.)–Vác FC (NB II) 1–3
Vép VSE (Vas megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II) 1–4
Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Ózdi Kohász (NB III)  2–4
Ménfőcsanak (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II) 0–2
III. Kerületi TVE (NB III)
–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 5–0
Balatoni Vasas (Somogy megyei I.)–Dabas-Gyón FC (NB III) 0–4
Füzesgyarmat (NB III)–Békéscsaba (NB II) 0–1
Pécsi MFC (NB III)–Rákosmente KSK (NB III) 2–0

Tiszakécske (NB II)–Kaposvári Rákóczi FC 0–1
Kecskeméti TE (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III) 0–1
Gyirmót FC Győr (NB II)–Soroksár (NB II) 3–0
Dunaújváros (NB III)–FC Nagykanizsa (NB III) 2–1
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Budafoki MTE (NB II) 1–1 – 11-esekkel 6–7
Pápai Perutz FC (NB III)–Vasas FC (NB II) 3–4 – hosszabbítás után

6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ), A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Szeptember 21., szombat
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC 2–4
Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK 0–1
Putnok FC (NB III)–Paksi FC 0–5
Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd 1–7
Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC 0–3
Bonyhád VLC (Tolna megyei I.)–Puskás Akadémia FC 0–5
Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC 0–6
FC Hatvan (NB III)–Újpest FC 0–2
Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megyei I.)–Kaposvári Rákóczi FC 0–4
Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II) 0–1
Hódmezővásárhely (Csongrád megyei I.)–Budaörs (NB II) 0–4 – hosszabbítás után
Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II) 0–3
Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)–FC Ajka (NB II) 2–6 – hosszabbítás után
Velence (Fejér megyei I.)–Szeged-Csanád-GA (NB II) 1–3
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.)–Siófok (NB II) 0–7
Körösladányi MSK (Békés megyei I.)–Békéscsaba (NB II) 1–5
Salgótarjáni BTC (Nógrád megyei I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II) 2–2 – 11-esekkel 15–14
Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II) 2–2 – 11-esekkel 2–3
Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 0–1
Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megyei I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megyei I.) 2–2 – 11-esekkel 5–4
Hevesi LC (Heves megyei I.)–Füzesgyarmati SK (NB III) 1–3
Ceglédi VSE (NB (III)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–2
FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III) 1–0                     
Tamási (Tolna megyei I.)–Tihanyi FC (Veszprém megyei I.) 4–1
Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III) 1–3
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megyei I.) 3–1
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–Tatabányai SC  (Komárom-Esztergom megye I.) 0–2
Villányi TC (Baranya megyei I.)–Tiszaújváros (NB III) 0–8
Pétervására SE (Heves megyei I.)–Ménfőcsanak (NB III) 1–1 – 11-esekkel 2–4
Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.)–Nagybajomi AC (Somogy megyei I.) 1–1 – 11-esekkel 3–4
Balatoni Vasas SE (Somogy megyei I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megyei I.) 4–2
Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megyei I.)–Dabas-Gyón FC (NB III) 1–2
Tarr Andráshida SC (Zala megyei I.)–Kecskeméti TE (NB III) 0–6
Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót SE (NB III) 2–2 – 11-esekkel 3–4
Ajka Kristály SE (Veszprém megyei I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei I.) 1–1 – 11-esekkel 3–4
Berkenye SE (Nógrád megyei I.)–Ózdi Kohász SC (NB III) 2–4
Egerszalók SE (Heves megyei I.)–Pécsi MFC (NB III) 1–6
Bogács (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.)–III. Ker. TVE (NB III) 0–5
Maglódi TC (Pest megyei I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megyei I.) 6–0
Szegedi VSE (Csongrád megyei I.)–Bicskei TC (NB III) 4–0
Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megyei I.)–Vép VSE (Vas megyei I.) 2–3
Móri SE (Fejér megyei I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)  0–2
Debreceni EAC (NB III)–FC Csákvár (NB II) 2–0 – hosszabbítás után

Szeptember 22., vasárnap
Pilisi LK-Legenda Sport (Pest megyei I.)–Kisvárda 0–1
Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II) 0–9
XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II) 0–6
Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II) 0–1
ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II) 1–3
Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) 0–2
Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II) 0–5
THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II) 0–1
Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II) 0–3
Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (Baranya megye I.) 8–2
ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongád megye I.) 1–0
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III) 1–9
Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III) 0–2
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III) 2–0
Sényő-Carnifex FC (NB III)–Jászberényi FC (NB III) 3–2
Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III) 0–5
Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III) 0–1
Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–
Sárbogárd SE (Fejér megye I.) 1–5
Szeptember 25., szerda
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun megyei I.)–Zalaegerszegi TE FC 1–5
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencváros 0–3
Ebben a fordulóban 64 helyett 63 mérkőzést rendeznek, a Balmazújváros kizárása miatt a Tállya KSE játék nélkül továbbjutott a következő körbe.

A TOVÁBBI MENETREND

8. FORDULÓ, A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT (32 CSAPAT)
December 4., szerda

A tavasszal már oda-visszavágós párharcokban dől el a továbbjutás – a döntőig.

9. FORDULÓ, NYOLCADDÖNTŐ (16 CSAPAT)

Első mérkőzések
2020. február 12., szerda

Második mérkőzések (visszavágók)
Február 19., szerda

10. FORDULÓ, NEGYEDDÖNTŐ (8 CSAPAT)

Első mérkőzések
Március 3., kedd és március 4., szerda

Második mérkőzések (visszavágók)
Március 10., kedd és március 11., szerda

11. FORDULÓ, ELŐDÖNTŐ (4 CSAPAT)

Első mérkőzések
Május 23., szombat

Második mérkőzések (visszavágók)
Május 27., szerda

DÖNTŐ
Június 2., kedd

2020.06.02 15:42:53

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A góllövőlista vezetője 9-es osztályzatot kapott. Az NS szerint Iványi Zoltán tévedett Diósgyőrben.

2020.06.01 21:21:35

Labdarúgó NB I VOLESZÁK GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Többször is egy fatörzs mögött megbújva toporgott…

2020.06.01 17:12:20

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE

A majd' hét év után búcsúzó tréner exkluzív interjút adott a Nemzeti Sportnak: elképzelhetetlennek tartja az NB II-es Újpestet.

2020.05.31 11:32:44

Labdarúgó NB I B. J.

Egy-egy góllal egy-egy pont, sem a felcsúti csapat, sem a címvédő nem lett a forduló nagy nyertese.