MK: Hudák mesternégyesével simán továbbjutott a ZTE

H. K.H. K.
2019.09.25. 17:17
A ZTE könnyedén nyert (Fotó: Tumbász Hédi)
A labdarúgó NB I-es Zalaegerszeg 5–1-re legyőzte a megyei I. osztályban szereplő Kiskunfélegyházát a Magyar Kupa 6. fordulójában, és továbbjutott.

A vendégeknél mesternégyest jegyzett Hudák Martin. A Zalaegerszeg már az első félidőben háromgólos előnyben volt, az 58. percben pedig Hudák (negyedik) villanásával 5–0-ra vezetett. A Kiskunfélegyháza a 67. percben szépített.

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ

KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK–ZTE FC 1–5 (0–3)
Kiskunfélegyháza, 1200
néző. Vezette: Csonka Bence (Medovarszki János, Belicza Bence)
KISKUNFÉLEGYHÁZA: Oroszi – Kerepeczki, Valkai, Koncz, Tóth I. (Szabó A., 62.) – Huszka (Makai, 62.), Palásti, Nagy V., Ábel (Makány, 70.) – Tököli, Antman. Játékos-edző: Koncz Zsolt
ZTE: Szemerédi – Sebestyén, Bobál D., Devecseri, Gergényi – Bedi (Hegedűs O., 60.), Kocsis G. (Szökönyös, 55.), Hudák M. (Abért, 70.) – Bobál G., Grumics, Barczi. Vezetőedző: Dobos Barna
Gólszerző: Bobál G. (0–1) a 27., Hudák M. (0–2) a 34., Hudák M. (0–3) a 41., Hudák M. (0–4) az 52., Hudák M. (0–5) az 58., Antman (1–5) a 67. percben

Koncz Zsolt: – A ZTE bizonyította, nem véletlenül szerepel az élvonalban. Az eredménytől függetlenül büszke vagyok csapatomra, mert bizonyos időszakban szépen játszottunk, s örömmel tölt el, hogy NB I-es ellenfelet hoztunk településünkre.
Dobos Barna: – Teljesítettük, amiért ilyen messzire utaztunk, s elégedett is vagyok. A hazai csapat néha meg-megvillant, nem véletlenül nyert bajnokságot tavasszal.