HIRDETÉS
HIRDETÉS
Nemzetisport.hu 2011.11.30 18:13 Frissítve: 2015.03.26 12:34

NŐI KÉZILABDA VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA, 2011

A 2011-es brazíliai női kézilabda-világbajnokság menetrendje.

HIRDETÉS

Az olimpiai cím és az Eb után a vb is norvég kézben (fotó: Action Images)

 

A VÉGJÁTÉK
DÖNTŐ
2011. dec. 18.
Norvégia–Franciaország32–24
   
  A 3. HELYÉRT (SAO PAULO)
2011. dec. 18.
Dánia–Spanyolország18–24
   
 ELŐDÖNTŐ (SAO PAULO)
2011. dec. 16.

Franciaország–Dánia

28–23
2011. dec. 16.Norvégia–Spanyolország30–22
   
 NEGYEDDÖNTŐ
2011. dec. 14.OroszországFranciaország
23–25
2011. dec. 14.AngolaDánia23–28
2011. dec. 14.HorvátországNorvégia
25–30
2011. dec. 14.SpanyolországBrazília27–26
   
 NYOLCADDÖNTŐ
2011. dec. 11.Dél-Korea–Angola 29–30
2011. dec. 11. Oroszország–Izland
30–19
2011. dec. 11. Norvégia–Hollandia
34–22
2011. dec. 11. Montenegró–Spanyolország
19–23
2011. dec. 12. Svédország–Franciaország
23–26
2011. dec. 12. Románia–Horvátország
27–28
2011. dec. 12. Dánia–Japán
23–22
2011. dec. 12. Brazília–Elefántcsontpart 35–22

 


AZ 5-8. HELYÉRT (SAO PAULO)
2011. dec. 16. Oroszország–Angola 41–31
2011. dec. 16. Horvátország–Brazília 31–32
     
A 7. HELYÉRT (SAO PAULO)
2011. dec. 18. Horvátország–Angola 32–29
     
AZ 5. HELYÉRT (SAO PAULO)
2011. dec. 18. Oroszország–Brazília 20–36
AZ ALSÓHÁZ VÉGEREDMÉNYE
1. Norvégia, 2. Franciaország, 3. Spanyolország, 4. Dánia, 5. Brazília, 6.Oroszország, 7. Horvátország, 8. Angola , 9. Svédország, 10. Montenegró, 11. Dél-Korea, 12. Izland, 13. Románia, 14. Japán, 15. Hollandia, 16. Elefántcsontpart, 17. Németország, 18. Tunézia, 19. Kazahsztán, 20. Uruguay, 21. Kína, 22. Kuba, 23. Argentína, 24. Ausztrália
 
 ALL STAR-CSAPAT
Chana Masson (brazil) – Carmen Martín (spanyol), Line Jörgensen (dán), Allison Pineau (francia), Heidi Löke (norvég), Andrea Penezic (horvát), Emilija Turej (orosz)
Vb-beharangozó
Vb után - olimpiai helyzetkép, statisztikák

  
CSOPORTKÖR

A-CSOPORT (SANTOS)
2011. december 3. Montenegró–Izland 21–22
2011. december 3.  Norvégia–Németország 28–31
2011. december 3.  Angola–Kína 30–29
2011. december 4.  Németország–Montenegró 24–25
2011. december 4.  Kína–Norvégia 16–43
2011. december 4.  Izland–Angola 24–28
2011. december 6.  Montenegró–Angola 28–26
2011. december 6.  Norvégia–Izland 27–14
2011. december 6.  Németország–Kína 23–22
2011. december 7.  Montenegró–Kína 42–15
2011. december 7. Angola–Norvégia 20–26
2011. december 7.  Izland–Németország 26–20
2011. december 9.  Angola–Németország 25–22
2011. december 9.  Norvégia–Montenegró 28–27
2011. december 9.  Kína–Izland 16–23
B-CSOPORT (BAURERI)
2011. december 3.  Kazahsztán–Ausztrália 37–9
2011. december 3.  Oroszország–Dél-Korea 36–22
2011. december 3.  Hollandia–Spanyolország 27–34
2011. december 4.  Dél-Korea–Kazahsztán 31–19
2011. december 4. Spanyolország–Oroszország 22–28
2011. december 4. Ausztrália–Hollandia 15–53
2011. december 6. Oroszország–Ausztrália 45–8
2011. december 6. Kazahsztán–Hollandia 20–32
2011. december 6. Dél-Korea–Spanyolország 26–29
2011. december 7. Hollandia–Oroszország 26–35
2011. december 7. Kazahsztán–Spanyolország 18–27
2011. december 7. Ausztrália–Dél-Korea 11–45
2011. december 9. Spanyolország–Ausztrália 39–9
2011. december 9. Hollandia–Dél-Korea 26–38
2011. december 9. Oroszország–Kazahsztán 34–19
C-CSOPORT (SAO PAULO)
2011. december 3. Brazília–Kuba 37–21
2011. december 3. Románia–Tunézia 30–28
2011. december 3. Franciaország–Japán 41–22
2011. december 5. Kuba–Románia 27–33
2011. december 5. Tunézia–Franciaország 17–25
2011. december 5. Japán–Brazília 24–32
2011. december 6. Tunézia–Kuba 32–29
2011. december 6. Románia–Japán 28–28
2011. december 6. Franciaország–Brazília 22–26
2011. december 8. Japán–Tunézia 32–31
2011. december 8. Franciaország–Kuba 38–18
2011. december 8. Brazília–Románia 33–28
2011. december 9. Kuba–Japán 24–32
2011. december 9. Románia–Franciaország 20–39
2011. december 9. Brazília–Tunézia 34–33
D-CSOPORT (SAO BERNANRDO DO CAMPO)
2011. december 3. Svédország–Argentína 36–10
2011. december 3. Dánia–Uruguay 37–11
2011. december 3. Horvátország–Elefántcsontpart 36–20
2011. december 5. Elefántcsontpart–Svédország 25–28
2011. december 5. Argentína–Dánia 13–31
2011. december 5. Uruguay–Horvátország 15–45
2011. december 6. Svédország–Uruguay 31–14
2011. december 6. Dánia–Horvátország 23–19
2011. december 6. Argentína–Elefántcsontpart 19–25
2011. december 8. Horvátország–Svédország 27–26
2011. december 8. Dánia–Elefántcsontpart 38–17
2011. december 8. Uruguay–Argentína 19–16
2011. december 9. Elefántcsontpart–Uruguay 31–24
2011. december 9. Svédország–Dánia 19–20
2011. december 9. Horvátország–Argentína 23–18

 A CSOPORTOK VÉGEREDMÉNYE
A–CSOPORT M GY D V L–K Gk   P 
1. Norvégia 5 4 1 152–108 +44 8
2. Angola532129–1290 6
3. Montenegró 5 3 2 143–115 +28 6
4. Izland 5 3 2 109–112 –3 6
5. Németország 5 2 3 120–126 –6 4
6. Kína 5 5 98–161 –63 0
               
B–CSOPORT M GY D V L–K Gk   P 
1. Oroszország 5
5
178–97 +81 10
2. Spanyolország 5 4 1 148–108 +40 8
3. Dél-Korea 5 3 2 162–121 +41 6
4. Hollandia 5 2 3 164–142 +22 4
5. Kazahsztán 5
1 4
113–133 –20 2
6. Ausztrália 5 5 52–216 –164 0
               
C–CSOPORT M GY D V L–K Gk   P 
1. Brazília 5 5 162–128 +34 10
2. Franciaország 5 4 1 165–103 +62 8
3. Románia 5 2 1 2 139–155 –16 5
4. Japán 5 2 1 2 138–156 –18 5
5. Tunézia 5 1 4 141–150 –9 2
6. Kuba 5 5 119–172 –53 0
               
D–CSOPORT M GY D V L–K Gk   P 
1. Dánia 5 5 148–78 +70 10
2. Horvátország 5 4 1 150–102 +48 8
3. Svédország 5 3 2 141–97 +44 6
4. Elefántcsontpart 5 2 3 118–145 –27 4
5. Uruguay 5 1 4 82–159 –77 2
6. Argentína 5 5 77–135 –58 0
        
Pontazonosságnál az egymás elleni eredmény(ek) döntött(ek).


VB-SELEJTEZŐK, EURÓPA
Németország–MAGYARORSZÁG26–24
27–2253–46
Csehország–Montenegró 26–42  26–33 52–75 
Hollandia–Törökország 40–28  38–34 78–62
Spanyolország–Macedónia 37–22  21–24 58–46
Franciaország–Szlovénia 28–19  28–20 56–39
Horvátország–Szerbia 36–25  30–31 66–56
Izland–Ukrajna 37–18  24–24 61–42
Lengyelország–Dánia 16–23  19–24 35–47

 

 

 A VÁLOGATOTTAK KERETEI
A-CSOPORT
ANGOLA
Kapusok: 1 Maria Odeth TAVARES (Clube Desportivo 1. Agosto), 12 Cristina BRANCO (1. Agosto), 16 Neyde Marisa BARBOSA (Petroleos Luanda)
Mezőnyjátékosok: 2 Joelma Patricia VIEGAS (1. Agosto), 4 Elzira De Fatima BARROS (Luanda), 6 Bombo Madalena CALANDULA (Luanda), 7 Carolina Martene  MORAIS (1. Agosto), 8 Nair Filipe ALMEIDA (1. Agosto), 9 Isabel Evelize GUIALO (Aviacao), 10 Isabel FERNANDES (Luanda), 11 Luisa KIALA (Luanda), 13 Matilde ANDRE (Luanda), 14 Natalia Maria BERNARDO (Luanda), 15 Azenaide Danila CARLOS (1. Agosto), 18 Marcelina KIALA (Luanda), 20 Rossana Wandy QUITONGO (1. Agosto)
Szövetségi kapitány: Vivaldo Francisco EDUARDO
 
IZLAND
Kapusok: 1 Gudny Jenny ÁSMUNDSDÓTTIR (Valur), 12 Sunneva EINARSDÓTTIR (Valur)
Mezőnyjátékosok: 2 Karen KNÚTSDÓTTIR (Blomberg-Lippe/GER), 3 Arna Sif PALSDÓTTIR (Aalborg/DEN), 4 Pórey Rosa STEFANSDÓTTIR (Holstebro/DEN), 5 Rut JÓNSDÓTTIR (Holstebro/DEN), 6 Harpa EYJÓLFSDÓTTIR (Sparvagen/SWE), 8 Stella SIGURDARDÓTTIR (Fram), 9 Dagny SKÚLADÓTTIR (Valur), 13 Asta Birna GUNNARDÓTTIR (Fram), 14 Hrafnhildur SKÚLADÓTTIR (Valur), 15 Hanna Gudrun STEFANSDÓTTIR (Stjarnan), 17 Anna Ursula GUDMUNDSDÓTTIR (Valur), 18 Birna Berg HARALDSDÓTTIR (Fram), 19 Torgerdur Anna ATLADÓTTIR (Valur), 23 Ragnhildur GUDMUNDSDÓTTIR (Valur)
Szövetségi kapitány: Águst Pór JÓHANSSON
 
KÍNA
Kapusok: 1 CSU Mo (Sanghaj), 16 ZSU Jun (Sandong)
Mezőnyjátékosok: 2 VEI Csiu-csiang (Csiangszu), 3 LIU (Jun Anhuj), 5 LI Bing (Army), 6 VANG Csancsan (Army), 7 LUAN Zseng (Peking), 8 LI Jao (Anhuj), 9 LAN Csun-lej (Sandong), 10 VANG Sza-sza (Sandong), 11 VU Na-na (Sanghaj), 17 SZUN Laj-miao (Anhuj), 18 SA Zseng-ven (Sanghaj), 19 LI Vej-vej (Army), 21 ZSAO Csia-csin (Csiangszu)
23 VU Jin (Sanghaj)
Szövetségi kapitány: VANG Csin-dong
 
MONTENEGRÓ
Kapusok: 1 Marina VUKCSEVICS (Buducsnoszt), 16 Mirjana MILENKOVICS (Itxako/ESP)
Mezőnyjátékosok: 2 Radmila MILJANICS (Buducsnoszt), 4 Jovanka RADICSEVICS (Győri ETO), 5 Ana DJOKICS (Buducsnoszt), 8 Marija JOVANOVICS (Oltchim Valcea/ROM), 9 Ana RADOVICS (Buducsnoszt), 10 Andjela BULATOVICS (Buducsnoszt), 14 Maja SZAVICS (Buducsnoszt), 17 Bojana POPOVICS (Buducsnoszt), 19 Szara VUKCSEVICS (Érd), 20 Jaszna TOSKOVICS (Békéscsaba), 26 Szuzana LAZOVICS (Buducsnoszt), 32 Katarina BULATOVICS (Buducsnoszt), 77 Majda MEHMEDOVICS (Buducsnoszt), 90 Milena KNEZEVICS (Buducsnoszt)
Szövetségi kapitány: Dragan ADZICS
 
NÉMETORSZÁG
Kapusok: 1 Sabine ENGLERT (Midtjylland/DEN), 12 Katja SCHÜLKE (Leipzig), 16 Clara WOLTERING (Buducsnost Podgorica/MNE)
Mezőnyjátékosok: 3 Isabell KLEIN (Buxtehude), 6 Franziska MIETZNER (Frankfurt), 7 Natalie AUGSBURG (Leipzig), 8 Anne MÜLLER (Leipzig), 10 Anna LOERPER (Holstebro/DEN), 13 Nadine KRAUSE (Bayer Leverkusen), 15 Sabrina RICHTER (Blomberg-Lippe), 17 Katja LANGKEIT (Buxtehude), 19 Stefanie MELBECK (Buxtehude), 20 Anja ALTHAUS (Viborg/DEN), 21 Nadja NADGORNAJA (Thüringer HC), 31 Kerstin WOHLBOLD (Thüringer HC), 33 Luisa SCHULZE (Leipzig)
Szövetségi kapitány: Heine JENSEN
 
NORVÉGIA
Kapusok: 1 Kari GRIMSBÖ (Esbjerg/DEN), 16 Katrine Lunde HARALDSEN (Győri ETO)
Mezőnyjátékosok: 2 Mari MOLID (Byasen), 4 Stine Bredal OFTEDAL (Stabaek), 5 Ida ALSTAD (Byasen), 6 Heidi LÖKE (Győri ETO), 7 Tonje NÖSTVOLD (Byasen), 8 Karoline Dyhre BREIVANG (Larvik), 9 Kristine LUNDE-BORGERSEN (Vag), 11 Kari Mette JOHANSEN (Larvik), 13 Marit Malm FRAFJORD (Viborg/DEN), 17 Linn Jörum SULLAND (Larvik), 18 Linn Kristin RIEGELHUTH (Larvik), 21 Göril SNORROEGGEN (Esbjerg/DEN), 22 Amanda KURTOVIC (Larvik), 23 Camilla HERREM (Byasen)
Szövetségi kapitány: Thorir HERGEIRSSON (izlandi)
 
B-CSOPORT
AUSZTRÁLIA
Kapusok: 1 Jemima HARBORT (NTH Panthers), 12 Catherine KENT (Mios Biganos/FRA)
Mezőnyjátékosok: 2 Victoria FLETCHER (Sparvagen/SWE), 3 Allira HUDSON-GOFERS (UNI of Sydney), 4 Melissa CONDON (Monash UNI), 5 Clare MURRAY (Uni of QLD), 6 Veronica KELLY (UNI of QLD), 7 Alice KEIGHLEY (ACTHA), 9 Mary KELLY (UNI of QLD), 10 Danielle COOK (UNI of Sydney), 14 Madeleine McAFEE (Griffith UNI), 15 Kimberly TENNANT (Monash UNI), 16 Rosalie BOYD (Griffith UNI)
Szövetségi kapitány: KACUHIKO Kinosita
 
DÉL-KOREA
Kapusok: 1 JU Huj (Tegu), 12 MUN Kjeong Ha (Kjung Nam), 16 JONG Sze Ra (Szöul)
Mezőnyjátékosok: 2 VU Szun Hi (Szamcsok), 3  KIM On A (Incsön), 5 JUNG Ju Ra (Tegu), 7 JANG Szo Hi (Sony), 9 KIM Csa Jun (Omron), 11 JUN Hjun Kjung (Szöul), 13 KIM Cseong Sim (Jongin), 14 KIM Szeon Hva (Incsön), 17 SZIM He In (Szamcsok), 19 CSOJ Im Jeong (Tegu), 20 JUNG Ji He (Szamcsok), 21 KVON Geun He (Jongin), 22 LI Eun Bi (Puszan), 24 KIM Jin Ji (Hvagcsi)
Szövetségi kapitány: KANG Dzsae Uon
 
HOLLANDIA
Kapusok: 1 Marieke van der WAL (Cergy-Pontoise/FRA), 2 Ingeborg ROELOFS (Westfriesland), 88 Mandy BURREKERS (Frankfurt/GER)
Mezőnyjátékosok: 5 Jessy KRAMER (Frankfurt/GER), 6 Laura van der HEIJDEN (Oldenburg/GER), 7 Debbie BONT (VOC Amsterdam), 8 Lois ABBINGH (Oldenburg/GER), 9 Joyce HILSTER (Leverkusen/GER), 12 Diane LAMEIN (Buxtehude/GER), 13 Yvette BROCH (Metz/FRA), 14 Willemijn KARSTEN (Thüringer HC/GER), 15 Maura VISSER (Leipzig/GER), 19 Pearl van der WISSEL (Aarhus/DEN), 20 Roxanne BOVENBERG (Leverkusen/GER), 26 Angela MALESTEIN (Dalfsen), 79 Estavana POLMAN (SönderjyskE/DEN)
Szövetségi kapitány: Henk GROENER
 
KAZAHSZTÁN
Kapusok: 1 Tatjana KONSZTANTYINOVA (Lada Togliatti/RUS), 12 Tatjana PARFENOVA (Almati), 16 Zsannat AJTENOVA (Szeihun-Kam)
Mezőnyjátékosok: 3 Anasztaszija BATUJEVA (Asztana), 4 Jelena KLIMENKO (Asztana), 5 Anna NIKITINYA (Adil), 6 Sznezsana KURGAMBAJEVA (Akzsajik), 7 Krisztina NEDOPEKINA (Zvezda/RUS), 8 Irina BARANOVSZKAJA (Zvezda/RUS), 9 Kszenija VOLNYUKINA (Asztana), 11 Jelena SZUJAZOVA (Almati), 13 Natalja KULAKOVA (Asztana), 14 Jevgenyija LATKINYA (Ili), 17 Gulzira ISKAKOVA (Szeihun-Kam), 19 Natalja JAKOVLEVA (Almati)
Szövetségi kapitány: JUN Te Il
 
OROSZORSZÁG
Kapusok: 12 Anna SZEDOJKINA (Dinamo Volgográd), 16 Marija SZIDOROVA (Lada Togliatti)
Mezőnyjátékosok: 2 Polina KUZNYECOVA (Zvezda), 5 Ljudmila POSZTNOVA (Zvezda), 7 Ljudmila BODNYEVA (Krim Ljubljana/SLO), 8 Anna SZEN (Rosztov Don), 9 Jana USZKOVA (Zvezda), 10 Jekatyerina DAVIGYENKO (Lada Togliatti), 11 Olga LEVINA (Dinamo Volgográd), 15 Natalja SIPILOVA (Lada Togliatti), 17 Jekatyerina ANDRJUSINA (Metz/FRA), 18 Nagyezsda MURAVJOVA (Lada Togliatti), 21 Viktorija ZSILINSZKAJTYE (Lada Togliatti), 24 Irina BLIZNOVA (Lada Togliatti), 25 Emilija TUREJ (Rosztov Don), 26 Tatiana HMIROVA (Dinamo Volgográd), 29 Olga CSERNOJVANYENKO (Lada Togliatti)
Szövetségi kapitány: Jevgenyij TREFILOV
 
SPANYOLORSZÁG
Kapusok: 1 Cristina GONZALEZ (Cleba León), 12 Silvia NAVARRO (Itxako Navarra), 39 Mihaela CIOBANU (Alcobendas)
Mezőnyjátékosok: 3 Andrea BARNO (Itxako Navarra), 4 Carmen D. MARTÍN (Itxako Navarra), 6 Nely Carla ALBERTO (Le Havre/FRA), 8 Veronica CUADRADO (Randers/DEN), 9 Marta MANGUE (Zajecsar/SER), 10 Macarena AGUILAR (Itxako Navarra), 13 Jessica ALONSO (Itxako Navarra), 14 Elisabeth CHAVEZ (Mar Valencia), 17 Elisabeth PINEDO (Bera Bera), 21 Vanessa AMOROS (Mar Alicante), 25 Nerea  PENA (Itxako Navarra), 29 Patricia PINEDO (Itxako Navarra), 30 Patricia ELORZA (Castro)
Szövetségi kapitány: Jorge DUENAS
 
C-CSOPORT
BRAZÍLIA
Kapusok: 1 Chana MASSON (Randers/DEN), 12 Barbara ARENHART
Mezőnyjátékosok: 2 Fabiana DINIZ (Bera Bera/ESP), 3 Alexandra Do NASCIMENTO (Hypo/AUT), 4 Samira ROCHA (Hypo/AUT), 5 Daniela PIEDADE (Hypo/AUT), 7 Alessandra MEDEIROS (Santo André), 8 Fernanda da SILVA (Hypo/AUT), 9 Ana Paula RODRIGUES (Hypo/AUT), 10 Jéssica QUINTINO (AD.Blu) (Hypo/AUT), 15 Silvia PINHEIRO (Hypo/AUT), 17 Moniky BANCILON (Metodista), 18 Eduarda AMORIM (Győri ETO), 20 Francine MORAES (Hypo/AUT), 22 Mayara MOURA (Mios), 81 Deonise CAVALEIRO (Itxako/ESP)
Szövetségi kapitány: Morten SOUBAK (dán)
 
FRANCIAORSZÁG
Kapusok: 12 Amandine LEYNAUD (Metz), 16 Cléopatre DARLEUX (Avror)
Mezőnyjátékosok: 2 Amélie GOUDJO (Issy Paris), 3 Blandine DANCETTE (Nimes) 4 KAMTO NJITAM Nina (Metz), 5 Camille AYGLON (Nimes), 6 Angélique SPINCER (Issy Paris), 7 Allison PINEAU (Metz), 8 Claudine MENDY (Metz), 9 Paule BAUDOUIN (Le Havre), 14 Marie-Paule GNABOUYOU (Toulon), 15 Audrey BRUNEAU (Issy Paris), 17 Siraba  DEMBÉLÉ (Toulon), 18 Audrey  DEROIN (Toulon), 20 Raphaelle TERVEL (Itxako/ESP), 24 Mariama SIGNATÉ (Issy Paris), 64 Alexandra LACRABERE (Avror)
Szövetségi kapitány: Olivier KRUMBHOLZ
 
JAPÁN
Kapusok: 12 MORI Kumi (Mie Violet’ Iris), 16 TASIRO Hiromi (Hokkoku Bank), 22 FUDZSIMA Kaori (Omron)
Mezőnyjátékosok: 2 KUROKI Szatoko (Sony Semiconductor), 4 KAMIMACSI Siori (Hokkoku Bank), 5 ITO Aimi (Mie Violet’ Iris), 6 UEGAKI Aide (Hirosima Maplereds), 8 ONOZAVA Kaori (Hokkoku Bank), 10 FUDZSI Sio (Omron), 11 JAMANO Jumiko (Sony Semiconductor), 13 VAKAIZUMI Haruka (Hokkoku Bank), 14 MAKI Karina (Omron), 17 ARIHAMA Juko (Omron), 20 ISITATE Majuko (Omron), 23 HAJAFUNE Aiko (Mie Violet’ Iris), 28 NAGATA Siori (Omron)
Szövetségi kapitány: Kjung-jung HVANG
 
KUBA
Kapusok: 1 Maidelis SALDINA RIVERO (Matanzas), 12 Yizenia ALDAMA MIRANDA (GRM), Eneleidis GUEVARA LLOVERA (Matanzas)
Mezőnyjátékosok: 2 Maricet FERNÁNDEZ VÁLDEZ (Habana), 3 Ayliny MARTÍNEZ DUANIS (Habana), 6 Ariagne CUESTA ZULUETA (Matanzas), 7 Suleiky GÓMEZ HERNÁNDEZ (Habana), 9 Lisandra LUSSON MIRANDA (Habana), 14 Maidoly POUMIER MACHADO (Habana), 15 Naddazza VALERA ABREUS (Matanzas), 16 17 Lisandra ESPINOSA ZAMORA (Matanzas), 18 Yenma RAMÍREZ MILAN (Guantanamo), 19 Milena MESA MATOS (Holguin)
Szövetségi kapitány: Lorenzo GONZÁLEZ
 
ROMÁNIA
Kapusok: 12 Ludmila Tereza PISLARU (Zajecsar/SER), 16 Denisa Stefania DEDU (Brasov), 21 Talida TOLNAI (Oltchim Valcea)
Mezőnyjátékosok: 2 Ramona Petruta FARCAU (Oltchim Valcea), 4 Florina CHINTOAN (U Jolidon Cluj), 5 Carmen Andreea AMARIEI (Terom Iasi), 7 Adriana Nicoleta NECHITA (Oltchim Valcea), 9 Aurelia BRADEANU (Oltchim Valcea), 11 Andreea Oana MANEA (Oltchim Valcea), 13 Cristina Georgiana VARZARU (Viborg/DEN), 15 Valentina Neli ARDEAN-ELISEI (Oltchim Valcea), 17 Oana Florica CHIRILA (Oltchim Valcea), 18 Adina Laura FIERA (Oltchim Valcea), 19 Iulia Vasilica CUREA (Oltchim Valcea), 20 Mihaela Maria TIVADAR (U Jolidon Cluj), 23 Elena Daniela BABEANU (Zalau), 85 Florina Carmen CARTAS (Deva)
Szövetségi kapitány: Radu VOINA
 
TUNÉZIA
Kapusok: 1 Rahma TERED (Sahel), 12 Vafa SERIF (Sfax), 85 Ehraf ABDALLAH (Rejiche)
Mezőnyjátékosok: 3 Neszrine DAULA (Celles sur Belle/FRA), 6 Aszma ELGAUI (Ribat Monastir), 8 Jihene AHMED BEN SEJK (Rejiche), 10 Radzsa TUMI (Byasen/NOR), 17 Uided KILANI (Abbeville/FRA), 18 Haifa ABDELHAK (Octeville/FRA), 19 Rafika MARZUK (Fleury/FRA), 20 Muna SEBBAH (Viborg/DEN), 22 Marua DAUADI (Bizerte), 24 Ines KUILDI (Mios/FRA), 27 Szihem AUINI (Porino/ESP), 29 Faten DZSAHIAUI (Noisy/FRA), 30 Ines DZSAUADI (Sahel)
Szövetségi kapitány: Mohamed Ali SGHAIR
 
D-CSOPORT
ARGENTÍNA
Kapusok: 1 Silvina SCHLESINGER (Estudiantes), 12 Valentina KOGAN (Sedalo),
Mezőnyjátékosok: 2 Luciana SALVADO (Ferro), 3 Manuela PIZZO (Estudiantes), 4 Lucia HARO (Uni Electrica), 5 Bibiana FERREA (Sedalo), 6 Magdalena DECILIO (Estudiantes), 7 Maria Pilar ROMERO (Estudiantes), 8 Florencia AIMONE (Ballester), 9 Luciana MENDOZA (Sedalo), 10 Victoria CRIVELLI (Ferro), 11 Solange TAGLIAVINI (Dorrego), 13 Antonela MENA (Bera Bera/ESP), 14 Valeria BIANCHI (Lujan), 15 Silvana TOTOLO (Sedalo), 17 Lucia GIAMBERARDINO (Lleida/ESP)
Szövetségi kapitány: Miguel INTERLLIGE
 
DÁNIA
Kapusok: 1 Sandra TOFT (Holstebro), 12 Karin MORTENSEN (FIF), 16 Christina PEDERSEN (Viborg)
Mezőnyjátékosok: 2 Mette MELGAARD (Randers), 3 Maibritt KVIESGAARD (Midtjylland), 4 Susan THORSGAARD (Midtjylland), 7 Maria FISKER (Viborg), 10 Christina KROGSHEDE (FIF), 11 Bille KRISTINA (Krim Ljubljana), 15 Pernille LARSEN (Viborg), 18 Louise K. BURGAARD (Holstebro), 19 Line JORGENSEN (Midtjylland), 21 Kristina KRISTIANSEN (Holstebro), 22 Trine TROELSEN (Midtjylland), 23 Ann Grete NORGAARD (Holstebro), 26 Louise SPELLERBERG (Midtjylland), 28 Stine JORGENSEN (Aalborg)
Szövetségi kapitány: Jan PYTLICK
 
ELEFÁNTCSONTPART
Kapusok: 1 Amenan KOFFI (Merignac), 16 Ndri Elise KANGAH (Bergerac)
Mezőnyjátékosok: 2 Rachelle KOUYO (Aunay Sousbois), 3 Won Hire COULIBALY (Africa), 5 Ncho Elodie  MAMBO (Merignac), 7 Yohou Christiane GUEDE (Poitier Etudiant), 8 Alimata DOSSO (Abbeville), 9 Bredou Paula GONDO (Toulon), 10 Sery TOUALY (Stella), 13 Badjo Edwige LOBOUET (Africa), 14 Likane Julie TOUALY (Africa), 15 Ndoua Lydie YAMKOU (Rombo), 17 TRAORE Mariam (Bergerac), 18 Amon Olive ASSEMON (Africa), 19 Awa KARAMOKO (Celle sur Belle), 21 Annabelle COURCELLES (Rochouart-St. Junien)
Szövetségi kapitány: Thierry VINCENT (francia)
 
HORVÁTORSZÁG
Kapusok:1 Jelena GRUBISIC (Krim Ljubljana/SLO), 12 Marta ZDERIC (Podravka Koprivnica), 16 Ivana JELCIC (Koprivnica)
Mezőnyjátékosok: 2 Miranda TATARI (Koprivnica), 3 Tanja KIRIDZIC (Arena), 5 Dijana JOVETIC (Buducsnoszt Podgorica/MNE), 6 Andrea SERIC (Krim Ljubljana/SLO), 7 Ivana PETKOVIC (Koprivnica), 8 Anita GACE (Koprivnica), 10 Nikica PUSIC KOROLJEVIC (Koprivnica), 13 Lidija HORVAT (Koprivnica), 14 Kristina  FRANIC (Krim Ljubljana/SLO), 15 Andrea  PENEZIC (Krim Ljubljana/SLO), 18 Ivana LOVRIC (Samobor), 19 Maja ZEBIC (Itxaco/ESP), 20 Vesna MILANOVIC LITRE (Koprivnica), 27 Katarina JEZIC (Lokomotiva)
Szövetségi kapitány: Vladimir CANJUGA
 
SVÉDORSZÁG
Kapusok: 12 Gabriella KAIN (Vejen/DEN), 16 Cecilia S. GRUBBSTRÖM (Sävehof)
Mezőnyjátékosok: 2 Ulrika AGREN (Esbjerg/DEN), 3 Kristina FLOGNMAN (Toulon/FRA), 4 Matilda BOSON (Sparvägens), 5 Hanna FOGELSTRÖM (Sävehof), 8 Jamina ROBERTS (Sävehof), 10 Annika WIEL FREDÉN (Heid), 15 Johanna AHLM (Viborg/DEN), 17 Linnea TORSTENSON (Midtjylland/DEN), 18 Johanna WIBERG (Eslövs), 20 Isabelle GULLDÉN (Viborg/DEN), 22 Jessica HELLEBERG (Esbjerg/DEN), 27 Sabina ROSENGREN JACOBSEN (Lugi), 29 Jenny ALM (Sävehof), 31 Anna-Maria JOHANSSON (Skövde)
Szövetségi kapitány: Per JOHANSSON
 
URUGUAY
Kapusok: 1 Noelia ARTIGAS (Hebraica), 12 Rossina SOCA (Layva)
Mezőnyjátékosok: 2 Eliana FALCO (Layva), 3 Soledad FAEDO (Layva), 5 Mercedes SAIZ (Malvin), 6 Mariana GOMEZ (Scuola Italiana), 8 Ornella PALLA (Scuola Italiana), 9 Alesandra FERRARI (Layva), 10 Mariana FLEITAS (Layva), 11 Paula FYNN (Layva), 13 Jussara CASTRO (Scuola Italiana), 15 Fernanda MARROCHI (Nautico), 17 Paula BASAISTEGUI (Layva), 18 Joaquina ROSILLO (Malvin), 19 Sofia CHERONE (Scuola Italiana), 20 Viviana FERRARI (Goes)
Szövetségi kapitány: Leonardo PUNALES

 

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.09.16 19:13:11

Kézilabda nemzetisport.hu

A magyar bajnok rosszul sikerült első félidő után a másodikban összekapta magát, és nyert.

2018.09.15 17:30:03

Kézilabda nemzetisport.hu

Még az utolsó percben is volt esélye a pontszerzésre a lengyel csapatnak, de Lékai lezárta a meccset.

2018.09.14 09:08:53

Kézilabda SIMON JÓZSEF

A válogatott balátlövő szerint a legfontosabb cél a bajnoki elsőség megvédése lesz.

2018.09.14 00:59:19

Kézilabda nemzetisport.hu

A férfi kézilabda EHF-kupa 2018–2019-es adatbankja.

HIRDETÉS
HIRDETÉS