Női vízilabda ob I: a Dunaújváros a döntő egyik résztvevője
A Dunaújváros bejutott a döntőbe a női vízilabda ob I-ben, miután az elődöntő szombati, harmadik összecsapásán legyőzte a BVSC-t a Komjádi uszodában.
A két csapat négy negyed alatt nem bírt egymással, a mérkőzés vége előtt fél perccel a BVSC egyenlített (8–8). A döntetlent követő ötméteres-párbajban a Dunaújváros jobban lőtte a büntetőket.
A másik ágon a címvédő UVSE és az FTC csatázik. Az első mérkőzést az UVSE nyerte meg, a másodikra csak jövő szerdán kerül sor, mert a címvédő ezen a hétvégén a LEN-kupa négyes döntőjében játszott, ahol második lett.
VÍZILABDA
Női ob I, elődöntő, 3. mérkőzés
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–BVSC-Zugló Diapolo 8–8 (4–3, 2–1, 1–3, 1–1) – ötméteresekkel: 3–2
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–1 a Dunaújváros javára.
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17

Az UVSE lett a bronzérmes a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.27. 21:27
Ezek is érdekelhetik




