Találatok a WTA Cincinnati címkére

Találatok száma: 22

Tenisz: Barty elődöntős, a férfiaknál a top 4 a négy között Cincinnatiben

2021-08-20 21:59:45

A nőknél világelső ausztrál Ashleigh Barty könnyed győzelemmel jutott négy közé a Cincinnatiben zajló tenisztornán.

WTA Cincinnati Ashleigh Barty Andrej Rubljov ATP Cincinnati

Tenisz: továbbjutottak az olimpiai bajnokok Cincinnatiben

2021-08-19 08:20:36

A férfi és a női egyes olimpiai bajnoka is továbbjutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójából.

tenisz WTA Cincinnati Belinda Bencic Alexander Zverev ATP Cincinnati

Tenisz: Rubljov nyert, Szvitolina kikapott Cincinnatiben

2021-08-18 22:12:37

A negyedik helyen kiemelt játékosok közül a férfiak között Andrej Rubljov továbbjutott, női mezőnyben Jelina Szvitolina viszont kiesett a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában – közölte a Magyar Távirati Iroda.

WTA Cincinnati Jelina Szvitolina Danyiil Medvegyev Ashleigh Barty Andrej Rubljov ATP Cincinnati

Tenisz: Halep továbbjutott, Bautista kiesett Cincinnatiben

2021-08-17 23:36:17

A 12. helyen kiemelt Simona Halep a legjobb 32 közé jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

WTA Cincinnati Simona Halep Roberto Bautista ATP Cincinnati

Tenisz: visszaléptek a Williams nővérek és Kenin is a cincinnati versenytől

2021-08-11 10:48:07

Serena és Venus Williams, valamint Sofia Kenin is visszalépett a jövő heti, Cincinnatiben sorra kerülő keménypályás tenisztornától – adta hírül az MTI.

tenisz WTA Cincinnati Venus Williams Sofia Kenin Serena Williams

Tenisz: cincinnati meglepetés, elúszott a világelsőség

2019-08-17 22:40:07

A múlt héten még világelső Ashleigh Barty nem jutott be a fináléba a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA Cincinnati ATP Cincinnati

Tenisz: Barty és Halep is orosz ellenfelet búcsúztatott Cincinnatiben

2019-08-15 08:26:26

Az első helyen kiemelt Ashleigh Barty és a negyedikként rangsorolt Simona Halep is orosz ellenfelet búcsúztatott a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének szerdai játéknapján.

Tenisz: S. Williams visszalépett a Cincinnati tornától

2019-08-14 11:20:41

A korábbi világelső amerikai Serena Williams hátsérülése miatt nem vesz részt a Cincinnatiban zajló tenisztornán.

WTA Cincinnati Serena Williams

Tenisz: nem jól sikerült Murray visszatérése egyesben

2019-08-13 08:43:25

A francia Richard Gasquet két szettben legyőzte Andy Murrayt, a britek korábbi világelsőjét hétfőn a Cincinnatiban zajló tenisztorna férfiversenyének 1. fordulójában.

WTA Cincinnati Andy Murray ATP Cincinnati

Tenisz: Cilic kiemeltként rögtön kiesett Cincinnatiben

2019-08-12 23:16:51

A moldovai Radu Albot két szettben kerekedett a 14. helyen kiemelt horvát Marin Cilic fölé a Cincinnatiben zajló tenisztornán a férfiak között hétfőn. Ugyanitt a női versenyen a két évvel ezelőtti Roland Garros-bajnok, a lett Jelena Ostapenko döntő szettben búcsúzott a Kazah Julija Putyincevával szemben, szintén az első fordulóban.

WTA Cincinnati Marin Cilic ATP Cincinnati

Tenisz: meccslabdáról kapott ki a világelső a döntőben

2018-08-19 22:33:34

A világelső román Simona Halep meccslabdáról kikapott a holland Kiki Bertenstől a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyének vasárnapi döntőjében.

WTA Cincinnati Simona Halep Kiki Bertens

Tenisz: Federer és Halep is bejutott a döntőbe

2018-08-19 09:05:08

A férfiaknál a korábbi világelső svájci Roger Federer, a nőknél pedig a jelenlegi világranglista-vezető román Simona Halep jutott másodikként döntőbe a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna szombati játéknapján.

tenisz WTA Cincinnati Simona Halep Roger Federer ATP Cincinnati

Tenisz: Federer és Djokovics is elődöntős Cincinnatiben

2018-08-18 12:45:41

Roger Federer és Novak Djokovics is elődöntőbe jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz WTA Cincinnati Roger Federer Novak Djokovics ATP Cincinnati

Tenisz: Babosék 2:5-nél beindultak, majd továbbjutottak

2018-08-17 23:04:09

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic 7:5, 7:6-ra (7–2) legyőzte az Aojama Suko, Lidzija Marozava japán, fehérorosz kettős az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA Cincinnati Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: itt a végállomás – Fucsovics nem bírt Wawrinkával

2018-08-17 21:35:26

Fucsovics Márton két szettben (4:6, 3:6) kikapott Stan Wawrinkától a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Cincinnati Stan Wawrinka Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: elmosta az eső a magyarok meccseit Cincinnatiben

2018-08-17 09:01:31

Fucsovics Márton mindössze három játékot töltött a pályán, míg Babos Tímea párosmérkőzését az első szett hajrájában halasztották másnapra az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán, melynek csütörtöki versenynapján szinte végig esett az eső.

WTA Cincinnati Fucsovics Márton Babos Tímea ATP Cincinnati

Tenisz: a világelső Halep két nap alatt került a 16 közé

2018-08-17 07:24:41

A világelső román Simona Halep továbbjutott a második fordulóból az Egyesült Államokban, Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA Cincinnati Simona Halep Ajla Tomljanovic

Tenisz: Babosék nem bírtak Hingisékkel Cincinnatiben

2017-08-17 20:16:39

A Babos Tímea, Andrea Hlavácková kettős a csütörtöki negyeddöntőben búcsúzott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női párosversenyétől.

WTA Cincinnati Martina Hingis Babos Tímea Andrea Hlavácková ATP Cincinnati

Tenisz: Babosék minimális különbséggel kikaptak

2015-08-21 07:31:44

A Cincinnatiben zajló WTA-tenisztorna páros versenyének negyeddöntőjében a tavaly Wimbledonban döntőig jutó Babos Tímea és Kristina Mladenovic minimális különbséggel kikapott a tajvani Csuang Csea-csing, Hszie Szu-vej kettőstől. A magyar, francia páros 6:4-re megnyerte az első játszmát, az ázsiaiak viszont hasonló eredménnyel hozták a második szettet, és a szuper-tie-break 13–11-es különbséggel a javukra döntött.

tenisz WTA Cincinnati Babos Tímea

Tenisz: Babost nem zavarta meg az esőszünet – legyőzte Stosurt

2015-08-18 00:55:28

A Cincinnatiban zajló, 2.5 millió dollár összdíjazású WTA-torna első fordulójában a selejtezőből főtáblára jutó Babos Tímea három szettben legyőzte az ausztrál Samantha Stosurt. Ellenfele a második fordulóban a nyolcadikként kiemelt cseh Karolina Plísková lesz.