Találatok a WTA Adelaide címkére

Találatok száma: 8

Tenisz: Gasquet, Kvon és Bencic tornagyőztesek

2023-01-14 11:59:31

Meglepetésre Richard Gasquet nyerte a 713 ezer dollár (263 millió forint) összdíjazású aucklandi férfi kemény pályás tenisztornát. Adelaide-ben a férfiaknál a dél-koreai Kvon Szun Vu, a nőknél pedig a svájci Belinda Bencic diadalmaskodott.

WTA Adelaide WTA Roberto Bautista Agut Richard Gasquet Belinda Bencic ATP Auckland

Tenisz: egyik női elődöntőt sem játszották le Adelaide-ben

2023-01-13 10:25:33

Egyik női elődöntőt sem játszották le az adelaide-i kemény pályás tenisztornán, miután Paula Badosa és Veronyika Kugyermetova is visszalépett sérülésre hivatkozva. A 713 ezer dollár (263 millió forint) összdíjazású aucklandi férfi keménypályás tenisztornán a második helyen kiemelt Cameron Norrie és a francia Richard Gasquet játssza a döntőt.

WTA Adelaide Veronyika Kugyermetova Richard Gasquet Paula Badosa Cameron N ATP Auckland

Tenisz: meccslabdáról fordított Fucsovics legyőzője

2023-01-10 11:01:13

A selejtezőben Fucsovics Mártont búcsúztató Robin Haase mérkőzéslabdáról fordított az adelaide-i kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

női tenisz férfi tenisz WTA Adelaide Robin Haase ATP Adelaide

Tenisz: Kvitová nyerte a wimbledoni bajnokok csatáját

2023-01-09 13:53:36

A wimbledoni bajnokok összecsapásán Petra Kvitová két szettben legyőzte Jelena Ribakinát, ezzel bejutott a legjobb 16 közé az adelaide-i tenisztorna női versenyében.

tenisz női tenisz férfi tenisz WTA Adelaide Petra Kvitová ATP Adelaide

Tenisz: Gálfi és Bondár is kiesett, Aucklandben, illetve Adelaide-ben

2023-01-02 08:46:58

Gálfi Dalma a nyitó körben kiesett a 259 ezer dollár (105 millió forint) összdíjazású aucklandi női kemény pályás tenisztornán. Mindeközben Bondár Anna az egyes után párosban is kiesett a 826.8 ezer dollár (310 millió forint) összdíjazású adelaide-i női tenisztornán.

WTA Auckland WTA Adelaide Gálfi Dalma Bondár Anna Arina Szabalenka

Tenisz: Babosék a nyolcaddöntőbe jutottak Adelaide-ben

2023-01-01 09:36:12

Babos Tímea Kristina Mladenoviccsal az oldalán a legjobb 16 közé jutott párosban az adelaide-i női tenisztornán.

WTA Adelaide WTA Bondár Anna Babos Tímea

Tenisz: elődöntőben az első kiemeltek Adelaide-ben

2022-01-07 09:45:37

A nőknél és a férfiaknál is elődöntőbe jutott az első helyen kiemelt játékos az Adelaide-ben zajló, kemény pályás tenisztornán – írja az MTI.

tenisz WTA Adelaide ATP Adelaide

Tenisz: Swiatek és Gauff is győzött Adelaide-ben, Konta kiesett

2021-02-23 10:28:39

A Roland Garros-győztes lengyel Iga Swiatek két játszmában legyőzte az amerikai Madison Brengle-t az 535 ezer dollár összdíjazású, adelaide-i keménypályás női tenisztorna 1. fordulójában. Szintén győzelemmel kezdett az amerikai tinédzser Coco Gauff, aki döntő szettben nyert olasz ellenfelével szemben. Búcsúzott viszont a tornától Kristina Mladenovic, aki az Australian Openen lábsérülésre hivatkozva nem indult Babos Tímeával párosban és most a svájci Teichmanntól szenvedett vereséget.