Találatok a Wilfried Zaha címkére

Találatok száma: 43

PL: a karanténba kerülő Zaha nélkül nem ment a Palace-nak

2020-11-23 20:20:56

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 9. fordulójának első hétfő esti mérkőzésén a Burnley otthon 1–0-ra legyőzte a Crystal Palace-t.

Wilfried Zaha Premier League PL Crystal Palace Chris Wood Burnley

PL: a Crystal Palace Zaha vezérletével nyert londoni derbit

2020-10-24 17:58:43

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójában a Crystal Palace idegenben legyőzte az ugyancsak londoni Fulhamet.

Wilfried Zaha Premier League PL Fulham Crystal Palace

PL: Zaha gólja ismét garanciát jelentett a Palace pontszerzésére

2020-10-18 16:38:31

A Crystal Palace Wilfried Zaha tizenegyesből szerzett góljával sokáig 1–0-ra vezetett a Brighton ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában, ám Alexis Mac Allister a 90. percben megmentette az egyik pontot a vendégeknek.

angol labdarúgás Wilfried Zaha Crystal Palace Brighton

Videó: micsoda bomba! Zaha hatalmas gólt rúgott a Chelsea-nek

2020-07-07 19:40:45

Óriási góllal szépített a Crystal Palace a Chelsea elleni mérkőzésen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 34. fordulójában. Wilfried Zaha 0–2 állásnál ugyanis tökéletesen találta el a labdát egy távoli lövésnél, így a Chelsea kapuját védő Kepa Arrizabalagának esélye sem volt!

videó angol foci angol bajnokság Wilfried Zaha Premier Leauge Crystal Palace

Topklubnál nem ment, egyébként remekeltek – Quaresma és társai

2020-07-02 11:11:43

A már 18 bajnoki gólnál járó, másodvirágzását élő Danny Ings brillírozik a Southamptonban. De nem ő az egyetlen, akinek topklubban nem sikerült nagy karriert befutnia, jóllehet előtte és utána is remekelt. Íme, Danny Ings és néhány sorstársa.

Wilfried Zaha Ricardo Quaresma Paco Alcácer Memphis Depay Képes Sport Iago Aspas

PL: a sztár csodás gesztust tett, így segít a koronavírus idején

2020-03-21 10:21:37

Nemes gesztust tett Wilfried Zaha, a Premier League-ben szereplő Crystal Palace labdarúgója.

koronavírus Wilfried Zaha Crystal Palace Anglia

PL: bepereli saját ügynökét, mert nem adta el a nyáron?

2019-10-09 08:17:42

A Daily Mail szerint nem mindennapos lépésre szánta el magát a Crystal Palace-t erősítő Wilfried Zaha, ugyanis a lap azt állítja, a szélső bepereli saját ügynökét, amiért nyáron nem sikerült klubot váltania.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás angol labdarúgás angol foci Wilfried Zaha Crystal Palace

PSG: a Crystal Palace-tól érkezhet Neymar utódja – sajtóhír

2019-08-25 08:03:21

Angol lapértesülések szerint Wilfried Zahát szemelte ki a francia Paris Saint-Germain arra az esetre, ha Neymar valóban távozik a klubtól. A Mirror úgy tudja, 100 millió fontot sem sajnálna a Ligue 1 címvédője a 26 éves, szélsőként és csatárként is bevethető futballistáért.

nemzetközi átigazolás francia átigazolás angol átigazolás Wilfried Zaha PSG Neymar

PL: 70 millió font sem volt elég a támadóért – sajtóhír

2019-08-07 11:36:22

Brit sajtóhírek szerint a Premier League-ben szereplő Everton labdarúgócsapata 70 millió fontos ajánlatot tett a Crystal Palace támadójáért, Wilfried Zaháért.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Wilfried Zaha Premier League Everton Crystal Palace

Afrika-kupa: Ghána 2006 óta először nincs a nyolc között

2019-07-08 19:36:38

Az Egyiptomban zajló Afrika-kupa nyolcaddöntőjében Elefántcsontpart Wilfried Zaha 76. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte Malit, ezzel eldőlt, hogy előbbi találkozhat majd Algériával a legjobb nyolc között. Az esti találkozón 1–1-es 120 perces csatát követően Tunézia tizenegyesekkel győzte le Ghánát.

Wilfried Zaha Tunézia Mali Ghána Faruk Ben Musztafa Elefántcsontpart

PL: megvan az angol élvonal harmadik kiesője is

2019-05-04 18:21:17

A Crystal Palace 3–2-re legyőzte a Cardiff Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 37. fordulójában, amely ezzel a vereséggel a Huddersfield és a Fulham után harmadik csapatként búcsúzik a PL-től.

angol foci Wilfried Zaha Premier League Crystal Palace Cardiff City

FA-kupa: nem játszhat vasárnap a bírót megtapsoló csatár

2019-02-15 19:40:45

Nem léphet pályára vasárnap a Doncaster elleni FA-kupa-mérkőzésen Wilfried Zaha, a Crystal Palace csatára, akit még a Southampton elleni bajnokin állítottak ki. A támadó az automatikus eltiltása mellé kapott még egy meccset, mert kigúnyolta a játékvezetőt.

játékvezető eltiltás Wilfried Zaha FA-kupa Doncaster Rovers Crystal Palace

Videó: pillanatok alatt kiállíttatta magát a válogatott csatár

2019-01-31 14:05:12

Az angol élvonalbeli Crystal Palace labdarúgójának, Wilfried Zahának és csapatának jól indult a Southampton elleni hétközi bajnoki, hiszen 1–0-s előnyben volt a londoni együttes a szünetben. A 77. percben azonban egyenlített a Soton az angol középpályás, James Ward-Prowse révén. A 87. percben a két gólszerző kakaskodott, és az elefántcsontparti válogatott csatár húzta a rövidebbet. Miután kapott egy sárgát, megtapsolta a játékvezetőt, így rögtön jött a második is, aztán villant a piros.

Wilfried Zaha Southampton Premier League Crystal Palace

Dortmund: a ma „Ez meg ki?”-je a jövő aranybányája

2019-01-23 20:03:46

Újra itt van a tél, hótakaróba bújik a rét, jégszelek falják a felhők tejét, lent műanyagra gyújt a mély, szemétfüstöt okád magából a szél – s a topligás labdarúgóklubok megkezdik az eurómilliók elfüstölését téli erősítések címén.

német átigazolás francia átigazolás angol átigazolás Wilfried Zaha Timo Werner Sebastian Rode

Dortmund: a Palace csatárával helyettesítenék Pulisicet

2019-01-23 13:41:31

A német élvonalbeli Borussia Dortmund az angol Crystal Palace labdarúgóját, Wilfried Zahát szerződtetné a nyártól a Chelsea-nél szereplő Christian Pulisic helyére – számolt be a Bild.

német átigazolás angol átigazolás Wilfried Zaha Crystal Palace Bundesliga Borussia Dortmund

PL: Zaha pokolként élte meg a manchesteri időszakát

2018-09-20 19:27:19

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Crystal Palace támadója, Wilfried Zaha szerint nem kapott elég támogatást a Manchester Unitednél, depressziósnak és elhagyatottnak érezte magát. A játékos a Guardiannak nyilatkozott a sikertelen időszakról.

angol foci Wilfried Zaha Premier League Manchester United Crystal Palace

PL: szépségdíjas gólokkal továbbra is hibátlan a Watford

2018-08-26 16:24:51

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 3. fordulójában a Watford hazai pályán 2–1-re legyőzte a Crystal Palace-t, így továbbra is hibátlanul menetel. Ilyen jól még sohasem rajtolt a csapat a PL történetében!

Wilfried Zaha Watford Roberto Pereyra PL José Holebasz Crystal Palace

PL: hosszabbított a londoniak válogatott támadója – hivatalos

2018-08-15 12:17:09

Wilfried Zaha, a Crystal Palace elefántcsontparti futballistája 2023-ig meghosszabbította a szerződését – jelentette be a klub a hivatalos honlapján.

angol foci Wilfried Zaha Premier League Crystal Palace

Mi lesz veled, Dortmund? Akkor most nagy a baj?

2018-07-25 23:33:30

Miután túléltük az iskolai időszakot, a tanárokat/diákokat, kiélveztük a világbajnokság és a kora nyár minden örömét, készülünk/emlékezünk/számot vetünk/keresztet vetünk a nyaralásra, elkezdődik az aratási időszak: ezen a nyáron is dől a pénz a topligás futballistákért a menedzserek silójába.

német átigazolás nyári transzfersorozat nemzetközi átigazolás Wilfried Zaha Tiemoué Bakayoko Thomas Delaney

Dortmund: a világbajnok támadó visszatérhet a PL-be

2018-07-21 09:53:14

A Borussia Dortmund szóvivője megerősítette, hogy André Schürrle azért nem játszott a Manchester City elleni felkészülési mérkőzésen, mert jelenleg egy másik klubbal tárgyal.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Wilfried Zaha Crystal Palace Borussia Dortmund André Schürrle