Találatok a US Open 2021 címkére

Találatok száma: 10

US Open: IKEA-táskával vonult be Djokovics ellenfele – videó

2021-09-02 09:53:40

Sokan úgy gondolják, a nagy IKEA-táskába minden belefér. Úgy tűnik, ezt az elvet a 18 éves Holger Rune is osztja, aki a világelső teniszező, Novak Djokovics elleni vesztes US Open-mérkőzése előtt az ikonikus kék szatyorra cserélte a hagyományos tenisztáskát.

tenisz US Open 2021 US Open Novak Djokovics

Videó: ez sem sokon múlott – Fucsovics megpróbálta kidobni az ütőjét egy nézőnek

2021-09-01 09:38:42

Mint ismert, a New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokság, a US Open férfi egyesének első fordulójában Fucsovics Márton hatalmas csatában, öt szettben, 6:2, 5:7, 4:6, 6:2, 6:7-re kikapott az olasz Andreas Seppitől. Mutatjuk az utolsó pont utáni pillanatokat, valamint azt, ahogyan Fucsovics megpróbálta kidobni az ütőjét egy nézőnek a mérkőzés után.

videó tenisz férfi tenisz US Open 2021 Fucsovics Márton Andreas Seppi

US Open: Djokovics szettet vesztett, de továbbjutott

2021-09-01 09:22:33

A világelső Novak Djokovics egy szettet veszítve jutott be a második fordulóba az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

US Open 2021 Novak Djokovics

Tenisz: „Csak megköszönni tudom a szurkolást” – Fucsovics

2021-09-01 07:13:19

Mint beszámoltunk róla, Fucsovics Márton maratoni, ötszettes meccsen kikapott az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének első fordulójában az olasz Andrea Seppitől, s a magyar éljátékos a 4 óra 3 perces meccs után úgy nyilatkozott, játéka hullámzó volt.

US Open 2021 Fucsovics Márton Andreas Seppi

Elképesztő ötszettesen búcsúzott a veterán Seppi ellen Fucsovics a US Openen

2021-08-31 16:20:12

A New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokság, a US Open férfi egyesének első fordulójában Fucsovics Márton öt szettben, 2:6, 7:5, 6:4, 2:6, 7:6-ra kikapott az olasz Andreas Seppitől – a döntő szett rövidítése az olasz 15–13-as sikerét hozta...

tenisz US Open 2021 Fucsovics Márton Andreas Seppi

Gálfi Dalma első GS-tornája 76 percig tartott Petra Martic ellen

2021-08-31 16:11:57

Elbúcsúzott az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesétől a világranglistán 152. helyet elfoglaló Gálfi Dalma, miután az első fordulóban 76 perc alatt 6:3, 6:2-re kikapott a torna 30. kiemeltjétől, a horvát Petra Martictól.

tenisz US Open 2021 Petra Martic Gálfi Dalma

US Open: Halep könnyedén nyert, Paire „meglepetésre” kiesett

2021-08-30 21:11:11

A New Yorkban zajló US Open első fordulójában a nőknél a korábbi világelső és kétszeres GS-torna-győztes Simona Halep 1 óra 33 perc alatt győzött az olasz Camila Giorgi ellen, a szintén kétszeres GS-torna-győztes Garbine Muguruza kicsit nehezebben, 2 óra 19 perc alatt jutott túl Donna Vekicen. A férfiaknál „jó szokásához híven” az első körben búcsúzott a francia Benoit Paire.

tenisz US Open 2021 US Open Simona Halep Benoit Paire

US OPEN 2021

2021-08-30 18:01:39

Az év utolsó Grand Slam-tornájának párosításai és eredményei. FÉRFI EGYES • NŐI EGYES