Találatok a Ugo Humbert címkére

Találatok száma: 8

Tokió 2020: Alexander Zverev is az elődöntőben; svájci–cseh döntő női egyesben

2021-07-29 10:56:00

A tokiói olimpia férfi tenisztornájának egyes versenyében a német Alexander Zverev két szettben, 6:4, 6:1-re legyőzte a francia Jérémy Chardyt, így továbbjutott az elődöntőbe, amelyen Novak Djokovics lesz az ellenfele. A női egyesben Belinda Bencic után Marketa Vondrousová jutott a döntőbe.

tenisz superfeed olimpia 2020 Ugo Humbert Tokió 2020 Karen Hacsanov

Tenisz: Ugo Humbert nyerte meg a hallei tornát

2021-06-20 16:07:06

A francia Ugo Humbert legyőzte a negyedik helyen kiemelt orosz Andrej Rubljovot az 1.3 millió euró (456 millió forint) összdíjazású hallei füves pályás tenisztorna vasárnapi döntőjében.

Ugo Humbert Tenisz Andrej Rubljov ATP Halle

Tenisz: Fucsovics Mártonnak 64 percig tartott a stuttgarti torna

2021-06-08 16:01:07

Idén először szerepelt Fucsovics Márton füves pályán rendezett viadalon, ám nem lehet elégedett: az ATP 250-es stuttgarti tornán az első körben a világranglistán 32. helyen található francia Ugo Humbert ellen két sima szettben, 64 perc alatt 6:3, 6:1-re veszített.

Ugo Humbert Fucsovics Márton ATP Stuttgart

Tenisz: A. Zverev a második kölni tornát is megnyerte

2020-10-25 21:34:06

Alexander Zverev duplázott: a 23 éves német teniszező két sima játszmában, 6:2, 6:1-re legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a vasárnapi döntőben, így két héten belül a második kölni kemény pályás ATP 250-es tenisztornát is megnyerte.

tenisz Ugo Humbert Arina Szabalenka Alexander Zverev

Tenisz: Humbert és De Minaur jutott döntőbe Antwerpenben

2020-10-24 22:33:30

Ugo Humbert és Alex De Minaur jutott be a döntőbe a 472 ezer euró (165 millió forint) összdíjazású antwerpeni fedett pályás férfi tenisztornán.

Ugo Humbert Grigor Dimitrov Daniel Evans Antwerpen Alex De Minaur ATP Antwerpen

Tenisz: Medvegyev az első fordulóban kiesett Hamburgban

2020-09-22 21:45:08

Danyiil Medvegyev két játszmában, 6:4, 6:3-ra kikapott a francia Ugo Humbert-től a hamburgi salakpályás ATP 500-as tenisztorna 1. fordulójában.

tenisz Ugo Humbert Danyiil Medvegyev ATP Hamburg

Tenisz: a nyolcaddöntőben búcsúzott a 4. kiemelt Dimitrov

2020-02-05 18:30:46

A nyolcadik helyen kiemelt Ugo Humbert két játszmában kikapott a spanyol Feliciano Lópeztől a Montpellier-ben zajló kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában, és nem jutott a nyolcaddöntőbe.

tenisz Ugo Humbert Grigor Dimitrov Feliciano López

Tenisz: tizenhat éve senki nem tett olyat, mint Rubljov

2020-01-18 11:02:58

A férfiaknál orosz, a nőknél ausztrál teniszező nyerte meg az adelaide-i tornát szombaton. Aucklandben francia, Hobartban kazah győztest avattak.