Találatok a San Diego címkére

Találatok száma: 5

Tenisz: Fucsovics az első körben búcsúzott San Diegóban

2021-09-29 00:27:00

Fucsovics Márton 3:6, 6:1, 5:7-re kikapott a San Diegóban zajló kemény pályás tenisztorna első körében a világranglista 29. helyezettjétől, a bolgár Grigor Dimitrovtól.

San Diego Grigor Dimitrov Fucsovics Márton ATP

MLS: a szurkolókat kérték, nevezzék el a csapatot – hiba volt

2017-03-25 17:51:19

Az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) folyamatosan bővül, most épp San Diego városa áll közel ahhoz, hogy egy óriási befektetés keretein belül futballcsapatot indítson. A város most megkérte a jövendőbeli rajongókat, nevezzék el az új csapatot. Hiba volt.

név amerikai labdarúgás San Diego MLS Footy McFooty Face Boaty McBoatface

Videó: elment kajakozni, beugrott mögé egy bébifóka

2015-10-29 09:40:40

Az ember legjobb barátja a kutya. Kivéve a vízen, kajakozás közben ugyanis a bébifóka. Legalábbis Vincent Fejerannál az Egyesült Államokban.

videó oroszlánfóka kajak fóka San Diego NSOplusz

Repülősport, Red Bull Air Race: Besenyei hatodik San Diegóban

2007-09-30 00:00:17

Besenyei Péter a hatodik helyen végzett a Red Bull Air Race műrepülőverseny San Diegó-i állomásán, az egyesült államokbeli viadalt a brit Paul Bonhomme nyerte. A magyar pilóta az összetett pontversenyben a harmadik a záró futam előtt, és már nincs esélye előrelépni.

San Diego repülősport Bessenyi Péter

Marija Sarapova vezetésével öt orosz a nyolc között San Diegóban

2007-08-07 00:00:11

A San Diegóban zajló, 1,34 millió dollár összdíjazású női keménypályás tenisztornán a nyolcaddöntőbe jutó hat orosz teniszezőnő közül öt győzni tudott, így a negyeddöntőben rajtuk kívül már csak egy-egy amerikai, indiai és svájci játékost találunk.