Találatok a Preston North End címkére

Találatok száma: 25

Angol Ligakupa: továbbment a Liverpool, kiesett a Man. City

2021-10-27 22:20:32

A Liverpool 2–0-ra nyert a Championshipben szereplő Preston vendégeként, míg a címvédő Manchester City tizenegyespárbajban alulmaradt a West Ham Uniteddel szemben az angol Ligakupa nyolcaddöntőjében.

angol Ligakupa West Ham United Tottenham Stoke City Preston North End Manchester City

Légiósok: távozott Bogdán riválisa, az új klubja is bejelentette

2020-01-24 14:32:17

A játékos kérésére a Preston North End visszarendelte Skóciából és már újra kölcsön is adta Chris Maxwellt, aki eddig Bogdán Ádám csapattársa és riválisa volt a Hiberniannél.

angol átigazolás Preston North End Hibernian Chris Maxwell Bogdán Ádám Blackpool

Anglia: lottómilliomos lett a Preston ír védője

2018-01-03 09:20:41

Óriási szerencse érte Kevin O'Connort, a Preston North End labdarúgócsapatának ír védőjét, aki a karácsonyra kapott lottószelvénnyel egymillió eurót nyert.

lottó angol foci Preston North End Championship

Anglia: viszlát, másodosztály! A Newcastle feljutott a PL-be!

2017-04-24 22:44:48

A Newcastle United hazai pályán 4–1-re megverte a Preston North End együttesét az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 44. fordulójában, ezzel biztossá tette feljutását a Premier League-be!

angol foci Preston North End Premier League Newcastle United Championship Brighton

FA-kupa: Giroud az utolsó percben lőtte tovább az Arsenalt

2017-01-07 20:14:11

Az FA-kupa harmadik fordulójában az Arsenal 2–1-re legyőzte másodosztályú ellenfelét, a Preston North Endet, így továbbjutott. Mindössze hét perc elteltével megszerezte a vezetést a hazai csapat, azonban Aaron Ramsey, illetve Olivier Giroud góljával az „ágyúsok” megfordították a mérkőzést.

Preston North End Olivier Giroud FA-kupa Arsenal

Anglia: visszafizetik a jegyárat, mert két játékosuk összeverekedett

2016-12-07 14:19:50

Az angol második ligás Preston North End labdarúgócsapatának vezetősége úgy határozott, hogy minden drukkernek visszafizeti a jegyárat, aki elkísérte a gárdát a Sheffield Wednesday elleni idegenbeli bajnokira. A Preston 2–1-es vereséget szenvedett, a klub két játékosa pedig – Eoin Doyle és Jermaine Beckford – összeverekedett a pályán. A játékvezető kiállította a „belharc” résztvevőit.

verekedés botrány Sheffield Wednesday Preston North End Jermaine Beckford Eoin Doyle

Videó: kiállították, mert verekedett – de a lényeg, hogy kivel!

2016-12-05 09:26:15

Egészen bizarr pillanatok részeresei lehettek azok, akik valamilyen csoda folytán belepillantottak az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában rendezett Sheffield Wednesday–Preston North End találkozóba.

videó verekedés piros lap kiállítás angol foci Sheffield Wednesday

Videó: duplázott, ezért „átírták rá” az Eb egyik kedvenc dalát

2016-10-26 10:30:33

A Newcastle United labdarúgócsapata kiütéses, 6–0-s sikert aratott hazai pályán a Preston North End felett az angol Ligakupa nyolcaddöntőjében. A „szarkáknál” a szerb Alekszandar Mitrovics duplázott, ez pedig bőven elég volt a szurkolóknak ahhoz, hogy kicsit átköltsék Gala „Freed from desire” című népszerű számát, amelyet a szervezők a mérkőzés után lejátszottak a stadionban.

angol labdarúgás Preston North End Newcastle United angol Ligakupa Alekszandar Mitrovics

Videó: meccs közben a tömegen szörfözött a stadionban

2016-05-08 11:13:35

Szokatlan játékra szánta el magát az egyik szurkoló a Preston North End–Leeds United (1–1) angol másodosztályú labdarúgó-mérkőzésen. A vendégek drukkere szörfdeszkát ragadott – alapvető kellék a szurkoláshoz, nemde? –, és meglovagolta a tömeget, így!

videó Preston North End Leeds United Championship

Videó: meccs közben akart meglógni a labdával, ráfázott

2016-05-01 20:49:40

Érdekes jelenetnek lehettek tanúi a nézők vasárnap a Reading–Preston North End (1–2) angol másodosztályú labdarúgó-mérkőzésen. Egy szurkoló megkaparintotta a labdát a lelátón, majd azzal a lendülettel megpróbált kifutni vele a stadionból. Nem sikerült neki, de amúgy is csak poénnak tűnt az egész.

videó Reading Preston North End

Videó: büntetőt hárított a cserecsatár, a meccs hőse lett

2016-04-16 20:08:05

Alex Revell szerencsés cserének bizonyult a Preston North End–Milton Keynes Dons (1–1) angol másodosztályú labdarúgó-mérkőzésen. A találkozó 81. percében a játékvezető kiállította Cody Croppert, a vendégek kapusát, így a harminckét éves támadónak kellett beállnia a kapuba a büntetőrúgásnál. Nézze meg, hogyan úszta meg a Milton a tizenegyest!

Preston North End Milton Keynes Dons Cody Cropper Alex Revell

Championship: történelmi klubok remek napja Angliában

2015-08-15 18:44:35

Az első angol bajnokságot megnyerő Preston North End és a kétszeres BEK-győztes Nottingham Forest is megszerezte idénybeli első győzelmét az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályának (Championship) 2015–2016-os szezonjában szombat délután.

Preston North End Nottingham Forest Championship

Videó: kíméletlenül kikezdték a britek a „meztolvaj” nőt

2015-05-25 13:11:41

Jermaine Beckford, az angol harmadosztályban (League One) szereplő Preston North End labdarúgója három góllal járult hozzá a Swindon Town elleni 4–0-s győzelemhez, ezzel csapata feljutott a másodosztályba (Championship). Simon Grayson menedzser a 68. percben cserélte le a jamaicai csatárt, aki kidobta mezét a lelátóra a gyerekeknek. Ekkor megjelent egy nő, és nemes egyszerűséggel kitépte a dresszt a kisfiúk kezéből.

angol labdarúgás Swindon Town Preston North End Jermaine Beckford

Manchester Utd.: Rooney elnézést kért a műesésért

2015-02-18 15:02:11

Wayne Rooney, a Manchester United labdarúgócsapatának támadója bocsánatot kért Thorsten Stuckmanntól, a Preston North End kapusától, amiért a továbbjutást eldöntő, tizenegyesből szerzett gól előtt feldobta magát. Az esetről maga Stuckmann számolt be a The Sunnak.

Wayne Rooney Preston North End Manchester United FA-kupa

Rooney műesése felhúzta a pankrátort, ringbe hívta az MU-csatárt

2015-02-18 13:51:58

Wayne Rooney hétfő esti, a Preston North End elleni FA-kupa-találkozón produkált műesése még most is bőven szolgáltat beszédtémát az angol sajtónak és a szurkolóknak.

pankráció műesés Wayne Rooney Preston North End Manchester United FA-kupa

FA-kupa: a hátvéd gólt lőtt az MU-nak, 400 forint a jutalma

2015-02-17 17:23:39

Scott Laird, a Preston North End balhátvédje gólt szerzett a hétfő esti, Manchester United ellen 3–1-re elveszített FA-kupa-összecsapáson, és jutalma nem is maradt el: egy font gólbónuszt kapott... a nagymamájától.

nagymama Scott Laird Preston North End Manchester United FA-kupa 1 font

FA-kupa: a drukker egy veséjét „árulja” két MU-meccsjegyért

2015-02-11 17:04:27

A Dél-afrikai Köztársaság lakosságának – valószínűsíthetően – legelhivatottabb Preston North End-szurkolója nagyon messzire hajlandó lenne elmenni, hogy élőben, a helyszínen tekintse meg kedvencei Manchester United elleni összecsapását az FA-kupa ötödik fordulójában. A férfi a Facebookon árulja egyik veséjét két belépőért cserébe – írja a The Telegraph.

Preston North End Manchester United FA-kupa

Videó: bődületes kapáslövés az angol FA-kupában

2013-12-09 19:09:42

Az angol FA-kupa szombati játéknapján Wycombe–Preston találkozót rendeztek. A mérkőzést a vendégek nyerték, Kevin Davies korábbi angol válogatott labdarúgó bődületesen nagy lövésével. A szemet gyönyörködtető találat a videóra kattintva tekinthető meg.

videó Wycombe Preston North End FA-kupa

Videó: tini verte át Edgar Davidsot, aki inkább odarúgott

2013-11-13 15:42:13

Edgar Davids huszonkét éves karrierje alatt nem szokott hozzá, hogy csak úgy, pimasz módon kicselezzék. Az angol ötödosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Barnet játékos-menedzsere a harmadik ligás Preston North End elleni, 6–0-ra elveszített FA-kupa-mérkőzésen csúnyán felrúgta az őt remek csellel becsapó, mindössze 17 éves Josh Brownhillt.

videó Preston North End Josh Brownhill FA-kupa Edgar Davids Barnet

Videó: távoli bomba, szóló, néggyel nyert a Liverpool

2013-07-13 19:47:03

A Liverpool is pályára lépett első felkészülési mérkőzésén a 2013–2014-es szezonban. A „vörösök” a Preston North End pályáján játszottak, és 4–0-s sikerükkel bizonyították, lehet velük számolni az előttünk álló idényben. A mérkőzés utolsó gólját külön is érdemes megemlíteni, a 'Pool friss szerzeménye, Iago Aspas ugyanis bődületes lövéssel szerezte meg első találatát új csapatában.