Találatok a Mika Kallio címkére

Találatok száma: 13

MotoGP: a KTM elbocsátotta Zarcót, finn versenyző pótolja

2019-09-17 17:57:31

A MotoGP-ben szereplő KTM azonnali hatállyal elbocsátotta Johann Zarcót, akit a finn Mika Kallio pótol az idény hátralévő hat versenyén.

MotoGP Mika Kallio KTM Johann Zarco

MotoGP: a vb-éllovas spanyol 22 éves rekordot állított be

2014-05-04 16:31:42

Akárcsak a gyorsaságimotoros-világbajnokság MotoGP kategóriájának első három futamát, a Spanyol Nagydíjat is Marc Márquez nyerte meg, és Mick Doohan 1992-es teljesítménye óta az első versenyző, aki négy győzelemmel kezdi az évadot. A dobogó második fokára Valentino Rossi, a harmadikra Dani Pedrosa állhatott fel. A vb-éllovas Márquez – aki pályafutása 100. versenyén van túl – előnye az összetettben már 28 pont honfitársa előtt.

Valentino Rossi Romano Fenati MotoGP Moto3 Moto2 Mika Kallio

MotoGP: első Moto2-es futamát nyerte Talmácsi excsapattársa

2013-08-25 12:27:00

A gyorsaságimotoros-világbajnokság Moto2-es kategóriájában pályafutása első győzelmét szerezte a csehországi futamon Mika Kallio. Talmácsi Gábor korábbi csapattársa mögött a második helyen az élről induló Nakagami Takaaki végzett, míg a dobogó harmadik fokára a svájci Thomas Lüthi állhatott fel.

gyorsaságimotoros-vb Thomas Lüthi Nakagami Takaaki MotoGP Moto2 Mika Kallio

Casey Stoner alaposan megverte a mezőnyt Doningtonban

2008-06-26 04:00:14

A magyar szempontból szerencsétlenül sikerült napon a 250-es kategóriában Mika Kallio nem várt győzelmet aratott, és így megszilárdította vezető helyét az összetett pontversenyben. Tóth Imre technikai okok miatt kiesett. A királykategóriában a címvédő Casey Stoner magabiztosan győzött a 200. versenyén szereplő Valentino Rossi előtt.

Moto_GP Casey_Stoner Mika Kallio

Gyorsasági motoros-vb, 250 kcm: Kallio második győzelme

2008-05-11 00:00:23

Mika Kallio a jerezi Spanyol Nagydíj után Sanghajban, a Kínai Nagydíjon is győzni tudott. A finn versenyző három másodperccel előzte meg versenytárását, Hiroshi Aoyamát.

Kínai Nagydíj 250 kcm motorsport

Gyorsasági motoros-vb, 250 kcm: Kallio nevető harmadikként nyert

2008-04-06 00:00:17

Mika Kallio nyerte a gyorsasági motoros világbajnokság 250 kcm-es kategóriájának jérezi futamát.

250 kcm motorsport Mika Kallio

Lorenzo oktatta a Moto GP mezőnyét a délutáni szabadedzésen

2008-04-01 00:00:21

Egyelőre jól kihasználja a hazai pálya előnyét Jerezben Jorge Lorenzo: a spanyol pilóta reggeli idejéhez képest egy másodpercet javítva végzett az élen a Moto GP második szabadedzésén. Arról, hogy ne spanyolok legyenek csak edzéselsők a különböző kategóriákban, Mika Kallio gondoskodott: a finn KTM-es volt a legsebesebb a 250-esek között.

Moto_GP 250 kcm 125 kcm

Valenciai GP, 250 kcm: a finn Mika Kallio sikere

2007-11-11 00:00:11

A finn Mika Kallio (képünkön) nyert a 250 kcm-esek között a gyorsaságimotoros-világbajnokság valenciai idényzáró futamán. A már korábban világbajnok spanyol Jorge Lorenzo a hetedik helyen végzett.

Moto_GP 250 kcm Jorge_Lorenzo

A finn Mika Kallio elverte Jorge Lorenzót, és az élről indulhat

2007-11-07 00:00:11

Mika Källio nyerte a második időmérő edzést a gyorsasági motorkerékpáros-világbajnokság Valenciai Nagydíján, és ennek köszönhetően a finn indulhat az élről a vasárnapi futamon. A már világbajnok Jorge Lorenzo második helyen ért célba, míg a harmadik Juki Takahasi lett. Tóth Imre a huszonhetedik helyről rajtolhat holnap.

250 kcm második időmérő Mika Kallio Valenciai Nagydíj

Ismét KTM-siker, a finn Mika Kallio első idei futamgyőzelme

2007-09-27 00:00:11

A gyorsasági motorosok világbajnoki sorozatában, a Japán Nagydíjon, a 250 kcm-s géposztályban a világbajnoki pontversenyben élen álló Jorge Lorenzo előnye 51 pontról 36-ra csökkent az őt üldöző Andrea Doviziosóval szemben, így nyílt maradt a verseny. Előbbi a 11., utóbbi a második helyen végzett. Mika Kallio az idei sorozatban első futamgyőzelmét ünnepelhette - amely a géposztályban pályafutása első sikere is volt egyben a finn versenyzőknek -, ahogy tavaly, így idén is KTM-s pilóta diadalmaskodott. A Team Toth két pilótája közül Hector Barbera a harmadik, Tóth Imre a 18. helyen végzett.

Japán Nagydíj gyorsasági motorkerékpáros vb Moto_GP

MotoGP: Mika Kallio sikere a 250 kcm-esek időmérő edzésén

2007-09-28 00:00:09

A KTM-mel versenyző Mika Kallio lett az első időmérő edzés legjobbja a gyorsaságimotoros-világbajnokság első időmérő edzésén a 250 kcm-es géposztályban.

Mika Kallio

Aojama Hirosi a legjobbkor vágott az élre, és idén először győzött

2007-07-19 00:00:09

Meglepetésre kettős KTM-győzelmet hozott a 250 kcm-es géposztály versenye a gyorsaságimotoros vb Német Nagydíján. A futamot a japán Aojama Hirosi nyerte, és ezzel idén először, pályafutása során pedig negyedszer haladt át elsőként a célvonalon. Mögötte a pole pozíícióból raajtoló csapattársa, Mika Kallio végzett, megelőzve a San Marinó-i Alex de Angelist, illetve a világbajnok Jorge Lorenzót.

Moto_GP 250 kcm Alex De Angelis

Mika Kallio meglepő sikere, Jorge Lorenzo csak a 4. helyről indul

2007-07-18 00:00:10

Meglepetésre Mika Kallio nyerte a második szabadedzést és így az első helyről indulhat vasárnap a 250 kcm-esek között a gyorsasági motoros világbajnokság tizedik futamán, a Sachsenringen zajló Német Nagydíjon. Közvetlenül mögötte Andrea Dovizioso, Alex De Angelis és a címvédő, idén is az élen álló Jorge Lorenzo végzett.