Találatok a Mark Williams címkére

Találatok száma: 37

Sznúker-vb: O’Sullivan–Trump döntőt rendeznek a Crucible-ben

2022-04-30 18:57:24

Judd Trump és Ronnie O’Sullivan vívja a sznúker-világbajnokság döntőjét, miután előbbi döntő frémben bizonyult jobbnak Mark Williamsnél, utóbbi pedig 17:11-re verte John Higginst.

sznúker-vb sznúker snooker-vb snooker Mark Williams Judd Trump

Sznúker-vb: O'Sullivan beindult, átvette a vezetést Higginstől

2022-04-29 18:42:44

Ronnie O'Sullivan 10:6-ra vezet John Higgins ellen a sznúker-világbajnokság elődöntőjében. A másik ágon Judd Trump továbbra is hatfrémes előnyben van Mark Williamsszel szemben a péntek délelőtti és délutáni szakasz után.

sznúker-vb sznúker snooker-vb snooker Sheffield Ronnie O'Sullivan

Sznúker: O’Sullivanék ikszre állnak; Trump hatalmas előnyre tett szert

2022-04-28 16:56:10

Kezdetét vette az első elődöntő a sheffieldi Crucible színházban zajló sznúker-világbajnokságon: az egyszeres világbajnok Judd Trump nyolc frémet követően 7:1-re vezet a háromszoros vb-győztes Mark Williams ellen, míg Ronnie O'Sullivan 4:4-re áll John Higgins ellen.

sznúker-vb sznúker Sheffield Ronnie O'Sullivan Mark Williams Judd Trump

Sznúker-vb: O'Sullivan egy frémre a rekordoktól

2022-04-22 22:22:14

A sheffieldi Crucible színházban zajló sznúker-világbajnokság nyolcaddöntőjében Ronnie O’Sullivan 12:4-re vezet Mark Allen ellen, így már csak egyetlen frémre van szüksége, hogy bejusson a negyeddöntőbe.

Sznúker-vb: a háromszoros bajnok fantasztikus játékkal a 8 között

2022-04-22 14:37:46

Mark Williams nagyon magas színvonalú játékkal, 13:3-ra legyőzte honfitársát, a hozzá hasonlóan walesi Jackson Page-et a sheffieldi sznúker-világbajnokság második fordulójában. Ronnie O’Sullivan az első etap után 6:2-re vezet Mark Allen ellen.

sznúker-vb sznúker Ronnie O'Sullivan Mark Williams Mark Allen Jackson Page

Sznúker: személyes gyász után történelmi iráni siker

2022-01-24 09:52:13

Hosszein Vafaei győzelmével ért véget a sznúker shoot out-torna Leicesterben. Az iráni játékos a döntőben a háromszoros világbajnok Mark Williamset győzte le. Vafaeinek ez az első profi pontszerző diadala.

videó sznúker snooker Mark Williams Hosszein Vafaei

Sznúker: Robertson és Hawkins döntőzik; Selby mentális problémája

2022-01-16 00:40:56

A sznúker Masters elődöntőjében Neil Robertson nagy csatában legyőzte Mark Williamst, és Barry Hawkins is döntő frémes ütközetben múlta felül Judd Trumpot. Eközben a negyeddöntőben búcsúzó világbajnok, Mark Selby, mentális problémájáról beszélt.

sznúker snooker Neil Robertson Masters Mark Williams Mark Selby

Sznúker: kiélezett meccs közben szenderedett el a legenda

2021-11-29 16:13:43

A háromszoros világbajnok Mark Williams a második legrangosabb sznúkertorna, a UK Championship második fordulójában meglepetésre kikapott (6–5) Anthony Hamiltontól. Leginkább a nézők jöttek izgalomba a legenda fiaskójától, hiszen Williams a meccs közben – 3–2-es állásnál – elaludt.

sznúker snooker Mark Williams Anthony Hamilton

Sznúker: Mark Williams megnyerte a 24. pontszerző tornáját

2021-08-23 17:18:37

Mark Williams győzelmével ért véget a Leicesterben megrendezett British Open sznúkertorna. A 17 év után először megrendezett viadal döntőjében a walesi játékos 6:4-re győzte le az angol Gary Wilsont.

videó sznúker snooker Mark Williams John Higgins Allister Carter

Sznúker-vb: Williams legyőzte a világbajnokok csatájában Higginst

2021-04-24 21:59:41

A Ronnie O'Sullivant kiejtő Anthony McGill után Mark Williams, Neil Robertson és Kyren Wilson is bejutott a legjobb nyolc közé a sheffieldi sznúker-világbajnokságon.

sznúker-vb sznúker Neil Robertson Mark Williams Kyren Wilson John Higgins

Sznúker-vb: Trump simán nyert, ő marad a világelső

2021-04-21 22:05:41

A világelső Judd Trump könnyed sikerrel jutott túl a sheffieldi sznúker-világbajnokság első fordulóján.

sznúker-vb sznúker Stuart Bingham Mark Williams Mark Allen Judd Trump

Sznúker-vb: kiesett a 2. kiemelt, Selby az első elődöntős

2020-08-11 13:24:26

A háromszoros győztes Mark Selby jutott be elsőként a sheffieldi sznúker-világbajnokság elődöntőjébe, mivel 13:7-re legyőzte a második helyen kiemelt Neil Robertsont. Az angol versenyző ellenfele a fináléért a Mark Williams–Ronnie O'Sullivan csata győztese lesz.

sznúker-vb sznúker Ronnie O’Sullivan Neil Robertson Mark Williams Mark Selby

Sznúker-vb: bajban a címvédő, a 2. kiemelt és O’Sullivan is

2020-08-10 23:55:11

Nehéz helyzetből várja a keddi folytatást Judd Trump a sheffieldi sznúker-világbajnokságon, a címvédő az első nap után 10:6-os hátrányban van Kyren Wilsonnal szemben az egyik fél 13. megnyert frémjéig tartó negyeddöntőben.

Sznúker-vb: továbbra is csak kiemelt jutott tovább

2020-08-01 21:51:09

A világbajnoki címvédő Judd Trump után szombaton újabb három kiemelt jutott tovább a sheffieldi sznúker-világbajnokság első fordulójából.

sznúker-vb sznúer Ting Csün-huj Stuart Bingham Mark Williams

Sznúker-vb: csillaghullás! A címvédő és a 3-szoros győztes is kiesett

2019-04-27 23:08:30

Csillaghullás volt szombaton a sheffieldi Crucible színházban: címvédő Mark Williams és a háromszoros győztes Mark Selby is búcsúzott a 2019 sznúker-világbajnokság 2. fordulójában.

sznúker-vb sznúker Mark Williams Mark Selby Gary Wilson David Gilbert

Sznúker-vb: kórházban a címvédő; megvan az első negyeddöntős

2019-04-26 21:18:43

Kórházba került a címvédő Mark Williams a 2019 sznúker-világbajnokság pénteki játéknapján.

sznúker-vb sznúker Shaun Murphy Neil Robertson Mark Williams David Gilbert

Sznúker: minden idők leghosszabb vb-játékában búcsúzott a kiemelt

2019-04-22 08:52:22

A világbajnoki címvédő Mark Williams mellett a 2010-es vb-győztes Neil Robertson és a 2005-ös bajnok Shaun Murphy is győzött a sheffieldi sznúker-világbajnokság első fordulójában, Murphy ráadásul 10:0-ra kisöpörte kínai ellenfelét. Eddig öt mérkőzés ért véget, ezeken egyetlen kiemelt búcsúzott el, a belga Luca Brecel negyedszer is kikapott a vb-főtábla nyitó körében.

sznúker-vb Shaun Murphy Neil Robertson Mark Williams Luca Brecel Gary Wilson

Színvak, többször majdnem visszavonult, idén világbajnok lett

2018-05-09 13:52:52

Az elmúlt évek legizgalmasabb sznúker-világbajnoki döntőjét nyerte meg hétfő este Mark Williams John Higgins ellen (18–16) a sheffieldi Crucible Színházban. A 43 éves walesi játékos az elmúlt 40 év legidősebb bajnoka. Azt viszont talán kevesen tudják róla, hogy többször a visszavonulást fontolgatta, részleges színvak, és nagyon szereti a sört. Bemutatjuk az immár háromszoros világbajnokot.

sznúker-vb sznúker Mark Williams

Sznúker-vb: a győztes betartotta ígéretét, pucéran állt a média elé – videó

2018-05-08 10:00:10

Parádés fináléban nyerte meg a sheffieldi Crucible Színházban rendezett sznúker-világbajnokságot Mark Williams: 18–16-ra győzte le a döntőben John Higginst. A walesi betartotta ígéretét, ruha nélkül érkezett a mérkőzés utáni sajtótájékoztatóra.

Sznúker-vb: Williams parádés döntőben múlta felül Higginst

2018-05-07 22:59:36

A walesi Mark Williams 18–16-ra legyőzte a skót John Higginst a sheffieldi sznúker-világbajnokság döntőjében, ezzel harmadszor lett világbajnok.