Találatok a Marin Cilic címkére

Találatok száma: 168

Roland Garros: Thiem legyőzte Cilicet, csúszik a program

2020-09-28 13:20:00

A friss US Open-bajnok, a világranglista 3. helyén álló Dominic Thiem három szettben könnyedén legyőzte a horvát Marin Cilicet, és bejutott a második fordulóba a francia nyílt teniszbajnokságon.

tenisz Roland Garros Petra Kvitová Marin Cilic Fucsovics Márton Dominic Thiem

Tenisz: örömhírt jelentett be a US Open-győztes horvát

2019-10-08 11:04:06

Marin Cilic hétfő délután bejelentette, hogy új taggal bővül csapata: nem edző vagy pszichológus érkezik a horvát teniszező „stábjába” (pedig az első fordulóbeli sanghaji vereség után talán nem ártana...), hanem egy új élet.

tenisz kép Marin Cilic

US Open: Nadal szettet veszített, aztán kiütötte Cilicet

2019-09-03 06:25:37

Rafael Nadal négyszettes győzelmével zárult le a férfiak versenyének nyolcaddöntője magyar idő szerint kedd hajnalban a US Openen. A spanyol teniszező az első két játszmában nem játszott valami jól, különösen az első adogatásai akadoztak, a második szettet pedig el is veszítette a horvát Marin Cilic ellen, aki szintén nem szervált olyan színvonalon, mint a verseny eddigi szakaszaiban.

US Open Rafael Nadal Marin Cilic

US Open: a következő megálló, hatvan – Nadal is a 16 között

2019-08-31 22:31:04

Rafael Nadal három játszmában, 6:3, 6:4, 6:2-re megverte a dél-koreai Csung Hjont az amerikai nyílt teniszbajnokság 3. fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé. A spanyol kiválóság egyesben már a 60. győzelmét aratta a US Openen.

tenisz US Open Rafael Nadal Marin Cilic Csung Hjon Alexander Zverev

US Open: Thiem, Cicipasz és a wimbledoni elődöntős is kiesett

2019-08-27 21:51:35

Négy top 10-es játékos, a wimbledoni elődöntős Roberto Bautista Agut, az Australian Openen legjobb négy közé jutó Sztefanosz Cicipasz, a kilencedik kiemelt Karen Hacsanov és a Roland Garros-döntős Dominic Thiem is kiesett az amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open) első fordulójában. A hölgyeknél a címvédő és világelső Oszaka Naomi, valamint Simona Halep is döntő szettben jutott tovább.

tenisz US Open 2019 US Open Sztefanosz Cicipasz Simona Halep Roberto Bautista Agut

Tenisz: Cilic kiemeltként rögtön kiesett Cincinnatiben

2019-08-12 23:16:51

A moldovai Radu Albot két szettben kerekedett a 14. helyen kiemelt horvát Marin Cilic fölé a Cincinnatiben zajló tenisztornán a férfiak között hétfőn. Ugyanitt a női versenyen a két évvel ezelőtti Roland Garros-bajnok, a lett Jelena Ostapenko döntő szettben búcsúzott a Kazah Julija Putyincevával szemben, szintén az első fordulóban.

WTA Cincinnati Marin Cilic ATP Cincinnati

Tenisz: Nadal megelőzte Federert, már negyeddöntős Montrealban

2019-08-09 06:50:05

A második helyen kiemelt Dominic Thiem jutott elsőként a 6,3 millió dollár (1,8 milliárd forint) összdíjazású montreali kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, később pedig a címvédő Rafael Nadal is továbbjutott.

WTA Toronto Marin Cilic Kiki Bertens Dominic Thiem Alexander Zverev ATP Montreal

Tenisz: Serena Williams visszalépett Rómában

2019-05-14 16:04:46

A 23-szoros Grand Slam-bajnok Serena Williams visszalépett a római salakpályás tenisztorna női versenyétől.

WTA Róma Stan Wawrinka Richard Gasquet Marin Cilic Arina Szabalenka ATP Róma

Tenisz: Ételmérgezés! Cilic visszalépett, Djokovics elődöntős Madridban

2019-05-10 11:47:26

Marin Cilic betegség miatt nem vállalta a játékot pénteken Novak Djokovics ellen a madridi salakpályás tenisztorna negyeddöntőjében.

Novak Djokovics Marin Cilic

Tenisz: Marin Cilic búcsúztatta Györe Lászlót Madridban

2019-05-09 15:00:40

A harmadik helyen kiemelt Simona Halep bejutott az elődöntőbe a madridi tenisztorna női versenyében.

WTA Madrid Simona Halep Marin Cilic Györe László ATP Madrid

Tenisz: Grand Slam-tornagyőztes is érkezik Budapestre

2019-04-17 15:29:22

Az eddigi háromhoz újabb top 20-as teniszező csatlakozott: a horvát Marin Cilic is részt vesz a Hungarian Open elnevezésű salakpályás férfi tornán, amelynek a budapesti Sport XI Sportcentrum ad otthont április 20. és 28. között.

Marin Cilic Hungarian Open

Tenisz: Nisikori továbbment, Cilic kiesett Dubaiban

2019-02-26 19:43:58

Az első helyen kiemelt Nisikori Kei magabiztosan jutott be a nyolcaddöntőbe a dubai kemény pályás férfi tenisztornán, mivel az első fordulóban két szettben a francia Benoit Paire fölé kerekedett.

tenisz Nisikori Kei Marin Cilic Gaël Monfils

Davis-kupa: Cilic győzelmével másodszor diadalmaskodtak a horvátok

2018-11-25 16:43:28

A horvátok diadalmaskodtak a tenisz Davis-kupában az előző kiírásban győztes franciákkal szemben, miután Marin Cilic vasárnap három szettben jobbnak bizonyult Lucas Pouille-nél, így a vendégek 3–1-es, behozhatatlan előnyre tettek szert.

tenisz Marin Cilic Lucas Pouille Davis-kupa

Davis-kupa: Coric és Cilic is nyert, 2–0-s horvát előny a döntőben

2018-11-23 17:38:39

Borna Coric és Marin Cilic is három szettben győzte le francia ellenfelét a tenisz Davis-kupa döntőjében pénteken, így a vendég horvát válogatott 2–0-s előnyre tett szert, és már szombaton elhódíthatja a trófeát.

tenisz Marin Cilic Jérémy Chardy Jo-Wilfried Tsonga Davis-kupa Borna Coric

ATP-vb: Zverev a négy között, Djokovics hibátlanul csoportelső

2018-11-16 16:48:41

A német Alexander Zverev két játszmában, 7:6, 6:3-ra legyőzte az amerikai John Isnert a londoni ATP-teniszvilágbajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, ezzel biztossá tette továbbjutását a legjobb négy közé. A Gustavo Kuertenről elnevezett kvartett élén Novak Djokovics végzett, aki Isner és Zverev után Marin Cilicet is megverte (7:6, 6:2).

tenisz Novak Djokovics Marin Cilic John Isner Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Djokovics ismét nyert és bejutott az elődöntőbe

2018-11-14 17:38:26

Második mérkőzését is megnyerte Novak Djokovics a férfi teniszezők szezonzáró ATP-világbajnokságán.

Davis-kupa: Cilic és Coric a horvátok döntős keretében

2018-11-13 13:54:27

A férfi teniszezők világranglistáján 7. Marin Cilic, valamint a 12. helyezett Borna Coric is tagja a horvát teniszválogatottnak, amely jövő péntektől vasárnapig a Davis-kupa döntőjében Lille-ben találkozik a házigazda franciákkal.

tenisz Marin Cilic Davis-kupa Borna Coric

ATP-vb: Djokovics magabiztos győzelemmel kezdett

2018-11-12 18:36:30

A londoni ATP-világbajnokság Gustavo Kuerten-csoportjának 1. fordulójában a férfi teniszezők világranglistáján 5. helyen álló német Alexander Zverev 7:6, 7:6-ra legyőzte a horvát Marin Cilicet (7.). A nap másik meccsén a világelső szerb Novak Djokovics magabiztosan legyőzte az amerikai John Isnert (10.).

ATP-vb: Djokovics Zverevvel, Federer Thiemmel egy csoportban

2018-11-05 21:12:46

A világelső Novak Djokovics Alexander Zverevvel, Marin Ciliccsel és a Rafael Nadal helyett induló John Isnerrel került egy csoportba a vasárnap rajtoló tenisz ATP-világbajnokságon.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Nisikori Kei Marin Cilic Kevin Anderson

Tenisz: a svájci is nyert, jöhet a 47. Federer–Djokovics ütközet!

2018-11-02 21:57:58

Novak Djokovics továbbra is megállíthatatlan, a hétfőtől újra világelső szerb teniszező a párizsi negyeddöntőben szetthátrányból fordítva legyőzte a horvát Marin Cilicet, így egymást követő 21. mérkőzését nyerte meg. Ellenfele a japán Nisikori Keit két szettben legyőző Roger Federer lesz, akivel pályafutása során a 47. alkalommal nézhet farkasszemet.