Találatok a Marcel Granollers címkére

Találatok száma: 18

Wimbledon: nem sikerült a bravúr, Balázs kikapott Granollerstől

2019-06-27 14:23:24

Az angol nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének selejtezőjében a korábban világranglista-19., jelenleg a 105. helyet elfoglaló 33 éves, spanyol Marcel Granollers három játszmában legyőzte a pályafutása során először Grand Slam-torna főtáblájáért játszó, 207. helyen rangsorolt Balázs Attilát.

Wimbledon Marcel Granollers Balázs Attila

Roland Garros: Djokovics kilenc, Nadal hat játékot veszített

2017-05-29 15:43:54

A kilencszeres bajnok Rafael Nadal és a címvédő Novak Djokovics is könnyed győzelmet aratott a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének első fordulójában: a spanyol klasszis a francia Benoit Paire-t (6:1, 6:4, 6:1), míg a szerb kiválóság Nadal honfitársát, Marcel Granollerst (6:3, 6:4, 6:2) intézte el három játszmában.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Novak Djokovics Marcel Granollers Jelena Jankovics

Tenisz: Federer győzelemmel tért vissza az Aus. Open után

2017-02-27 16:42:19

A nyolcadik helyen kiemelt luxemburgi Gilles Müller kiesett a több mint kétmillió dollár összdíjazású dubai keménypályás férfi tenisztorna első fordulójában.

tenisz WTA Dubai Viktor Troicki Roberto Bautista Agut Philipp Kohlschreiber Marcel Granollers

Wimbledon: nem engedték ki a WC-re, dráma lett belőle

2016-07-05 10:26:20

Kisebb dráma zajlott hétfő este a wimbledoni tenisztorna egyik férfi páros mérkőzésén: Pablo Cuevas és Marcel Granollers ülősztrájkba kezdett, mert a vezetőbíró nem engedte ki az uruguayit WC-re.

tenisz Wimbledon Pablo Cuevas Marcel Granollers

Tenisz: Nadal kipipálta az első honfitársat, jöhet a következő

2016-04-20 17:43:24

Az első helyen kiemelt Rafael Nadal nem adott esélyt honfitársának, Marcel Granollersnek, és két sima játszmában bejutott a harmadik fordulóba a barcelonai férfi tenisztornán. A „salakkirályra” a következő fordulóban újabb spanyol ellenfél vár, a szabadkártyával induló Albert Montanésszel néz szembe.

tenisz Rafael Nadal Marcel Granollers

Tenisz: Ferrer Tokióban is elbukta az első mérkőzését

2014-09-29 10:41:49

David Ferrernek idén ősszel nem igazán megy a játék Ázsiában. A spanyol teniszező a múlt heti sencseni versenyhez hasonlóan a tokiói viadalon is már az első mérkőzése után búcsúzott, miután szettelőnyről kikapott honfitársától, Marcel Granollerstől.

tenisz Marcel Granollers David Ferrer

US Open: itt a 16. Grand Slam- és a 100. tornagyőzelem

2014-09-07 20:48:36

A Bryan ikrek, Bob és Mike nyerték meg az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi páros versenyét, a hazai közönség előtt szereplő fivérek 100. trófeájukat szerezték meg.

tenisz US Open Mike Bryan Marcel Granollers Marc López Bob Bryan

US Open: Federer beindult az esőszünet után; 37.-re sikerült

2014-09-01 07:13:04

Az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének harmadik fordulójában az ötszörös győztes Roger Federer négy játszmában megverte a spanyol Marcel Granollerst, így sorozatban 14. alkalommal jutott be a US Open negyedik körébe. A nőknél Peng Su-aj a wimbledoni elődöntős Lucie Safárovát is két vállra fektette, és készülhet pályafutása első Grand Slam-negyeddöntőjére.

tenisz US Open Roger Federer Peng Su-aj Marcel Granollers

Tenisz: Verdasco megtörte a jeget honfitársa ellen

2014-04-13 22:33:23

A negyedik helyen kiemelt Fernando Verdasco két játszmában legyőzte honfitársát, az ötödikként rangsorolt Nicolás Almagrót a Houstonban rendezett salakpályás férfi teniszverseny döntőjében, így szűk négy év után első tornagyőzelmét aratta.

tenisz WTA-torna Nicolás Almagro Marcel Granollers Guillermo García-López Fernando Verdasco

Tenisz: Granollers mindkétszer 5:5-nél ingott meg Nadal ellen

2013-10-30 18:15:17

Az első helyen kiemelt Rafael Nadal 7:5, 7:5-re nyert honfitársa, Marcel Granollers ellen a Párizsban zajló kemény pályás tenisztorna 2. fordulójában. A világelső spanyol a nyolcaddöntőben a lengyel Jerzy Janowiczcal találkozik majd.

Tenisz: Djokovicsot a sérülése sem akadályozta Sanghajban

2013-10-09 12:20:15

Novak Djokovics 6:2, 6:0-s győzelmet aratott Marcel Granollers ellen a sanghaji kemény pályás tenisztorna 2. fordulójában, annak ellenére, hogy a második játszma elején a lábujjkörme és az Achilles-ina miatt ápolásra szorult.

tenisz Novak Djokovics Marcel Granollers

Videó: Djokovics lemosta a pályáról a spanyolt

2013-09-04 08:45:27

Mint beszámoltunk róla, a vártnál is jóval könnyedebben, mindössze három gémet elbukva, két szettet viszont nullra nyerve bizonyult jobbnak az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics a US Open nyolcaddöntőjében a spanyol Marcel Granollers ellen.

videó tenisz Novak Djokovics Marcel Granollers

Videó: Murray megizzadt a győzelemért Granollers ellen

2013-08-08 18:16:38

Ahogy arról már beszámoltunk, a brit Andy Murray nehezen bár, de legyőzte a spanyol Marcel Granollerst a montreali kemény pályás tenisztorna második fordulójában. Az első szettet 6:4-re hozta, a másodikat 7:6-ra. Murray először lépett pályára wimbledoni sikere óta, így még nem igazán lendült formába. Összefoglaló.

videó Marcel Granollers Andy Murray

Tenisz: a 0:6-os kezdés ellenére megnyerte a döntőt a spanyol

2013-08-03 16:06:16

Marcel Granollers nyerte meg a kitzbüheli férfi tenisztornát, miután a fináléban szetthátrányból fordítva legyőzte Juan Mónacót. A spanyol játékos az első játszmát követően a padlóról kaparta fel magát, hiszen 0:6-tal kezdett, a második játszma aztán rövidítés után (7–3) után lett az övé, ezt követően pedig élni tudott lélektani előnyével.

tenisz Marcel Granollers Juan Mónaco ATP Kitzbühel

Tenisz: az elődöntőben ért véget a címvédő menetelése

2013-08-02 14:59:32

A legutóbbi két kitzbüheli férfi tenisztornát megnyerő holland Robin Haase az elődöntőben három szettben kikapott a nyolcadik helyen kiemelt spanyol Marcel Granollerstől.

tenisz Robin Haase Marcel Granollers Juan Mónaco Albert Montanés ATP Kitzbühel

Tenisz: López és Juzsnij nyert, a 7. kiemelt Rosol búcsúzott

2013-07-22 20:53:56

A Gstaadban zajló férfi tenisztorna 1. fordulójában az 5. helyen kiemelt spanyol Feliciano López két szettben legyőzte a cseh Jan Hernychet, így bejutott a második körbe, csakúgy, mint a hatodikként rangsorolt orosz Mihail Juzsnij, aki döntő szettben kerekedett felül a francia Paul-Henri Mathieu-n.

tenisz Paul-Henri Mathieu Mihail Juzsnij Marcel Granollers Lukás Rosol Jan Hernych

Videó: a születésnapos Murray feladta, Nadal simán nyert

2013-05-16 14:02:57

Hiába egyenlített rövidítésben a Marcel Granollers elleni mérkőzésén Andy Murray a római tenisztorna második fordulójában, a tie-breaket követően megrázta a spanyol kezét, és feladta a mérkőzést. A világranglista-2. skót csípősérüléssel bajlódik, visszalépéséről elővigyázatosságból döntött a Roland Garros előtt. Rafael Nadal 6:1, 6:3-ra nyert Fabio Fognini ellen, így férfi egyesben már nincs versenyben hazai játékos. Tekintse meg a mérkőzések összefoglalóját!

videó tenisz Rafael Nadal Marcel Granollers Fabio Fognini Andy Murray

Tenisz: Federer negyeddöntős, Davigyenko vár rá Dubaiban

2013-02-27 17:59:22

A címvédő Roger Federer 6:3, 6:4-re győzött a spanyol Marcel Granollers ellen a dubai kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében. A versenyt már ötször (2003, 2004, 2005, 2007 és 2012) megnyerő svájci klasszisra a negyeddöntőben Nyikolaj Davigyenko vár, akit eddigi 20 egymás elleni mérkőzésükből 18-szor megvert.