Találatok a Luis Muriel címkére

Találatok száma: 13

Serie A: az Atalanta a végére hagyta a döntést Szardínián

2021-02-14 16:37:17

Az Atalanta 1–0-ra győzött a Cagliari vendégeként, míg a Sampdoria otthon 2–1-re nyert a Fiorentina ellen az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójában vasárnap.

olasz foci Serie A Sampdoria Luis Muriel Fiorentina Fabio Quagliarella

Serie A: megint egy kolumbiai duplázott, javított az Atalanta

2020-10-31 15:42:59

Luis Muriel duplájával az Atalanta 2–1-re nyert az újonc Crotone vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Serie A Luis Muriel Crotone Atalanta

Rekordokat döntött az Atalanta, de nem nyert a Milan ellen

2020-07-24 19:53:23

A jó formában lévő Milan és az Atalanta nem bírt egymással a Serie A 36. fordulójának nyitó mérkőzésén, a rangadó 1–1-re végződött.

onlive! közvetítés Serie A Milan Luis Muriel Hakan Calhanoglu

Serie A: az Atalanta tovább közelített a 100-as gólhatárhoz

2020-07-21 19:56:29

Az Atalanta hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Bolognát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának keddi játéknapján.

Serie A Luis Muriel Bologna Atalanta

Serie A: két gyönyörű gólt lőtt az Atalanta nyerő csereembere – videó

2020-06-28 20:36:11

A Napoli és az Atalanta is folytatta győzelmi sorozatát az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokságban (Serie A): a 28. forduló vasárnapi játéknapján a Napoli hazai pályán 3–1-re megverte a SPAL-t, az Atalanta 3–2-re nyert az Udinese vendégeként. Otthon kapott ki a veszélyzónában vergődő Sampdoria, míg a Sassuolo egy őrült mérkőzés 97. percében mentett pontot a Hellas Verona ellen.

Udinese Serie A Sassuolo Sampdoria SPAL Napoli

Serie A: az Atalanta 7–0-ra nyert a Torino otthonában

2020-01-25 22:42:48

Az Atalanta a mesterhármast jegyző Josip Ilicic vezérletével 7–0-ra nyert a Torino vendégeként a Serie A szombat esti mérkőzésén.

Torino Serie A Luis Muriel Josip Ilicic Atalanta

Serie A: 93. perces dráma, ötgólos meccsen győzött az Atalanta

2019-12-07 17:05:42

Jövő héten már Ukrajnában lesz sorsdöntő Bajnokok Ligája-csoportmeccse az Atalantának, ám azt megelőzően az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában kellett helytállnia a stabil középcsapat benyomását keltő veronaiak ellen. A vendégek Samuel Di Carmine duplája révén kétszer is előnybe kerültek, a végén azonban így is a bergamóiak örülhettek.

Serie A Luis Muriel Hellas Verona Atalanta

Serie A: a Lazio 0–3-ra állt a szünetben, mégis pontot mentett

2019-10-19 16:56:35

Fordulatos mérkőzésen a Lazio háromgólos hátrányból állt fel, s játszott 3–3-as döntetlent az Atalantával az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójában.

olasz bajnokság Serie A Luis Muriel Lazio Joaquín Correa Ciro Immobile

Serie A: kolumbiai válogatott támadót igazolt az Atalanta

2019-06-21 17:21:52

Kolumbiai válogatott támadót szerződtetett a Bajnokok Ligája-főtáblás Atalanta labdarúgócsapata, amely 15-18 millió euró körüli összegért megvásárolta a Sevilla csatárát, Luis Murielt.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Sevilla Luis Muriel Atalanta

El: a Sevilla vb-t megjárt játékosai is ott lehetnek az Újpest ellen

2018-07-25 06:44:30

A spanyolok négy, a világbajnokságot is megjárt futballistája harcra készen várja az Újpest FC elleni kupacsatát.

Újpest Éver Banega Simon Kjaer Sevilla Luis Muriel Gabriel Mercado

Sevilla: öt évre aláírt a rekordigazolás – hivatalos

2017-07-11 10:55:59

A spanyol élvonalbeli Sevilla bejelentette Luis Muriel érkezését. Az olasz első osztályú Sampdoriától érkező kolumbiai labdarúgó sajtóhírek szerint 20 millió euróért váltott klubot.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Sevilla Serie A Sampdoria

Sevilla: rekordösszegért igazolnak kolumbiai támadót

2017-07-09 21:42:57

A spanyol első osztályú Sevilla bejelentette, megegyezett az olasz élvonalbeli Sampdoriával Luis Muriel átigazolásáról. A 26 esztendős kolumbiai labdarúgó sajtóhírek szerint klubrekordot jelentő 20 millió euróért igazol az andalúziai egyesülethez.

Di Natale vezérletével az Udinese legyőzte az Intert

2013-01-06 14:47:14

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 Az olasz labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának vasárnapi játéknapján az Udinese Antonio Di Natale vezérletével 3–0-s győzelmet aratott a 65. perctől emberhátrányban játszó Inter ellen. A milánóiak zsinórban a negyedik idegenbeli vereségüket szenvedték el.