Találatok a Lucas Pouille címkére

Találatok száma: 35

Tenisz: meg kell műteni Lucas Pouille könyökét

2020-07-14 21:18:44

Könyökműtét vár Lucas Pouille francia teniszezőre, aki makacs sérülése miatt október óta nem versenyez.

tenisz sérülés Lucas Pouille

Tenisz: Murray is részt vesz a madridi virtuális versenyen

2020-04-10 12:31:15

A férfiaknál Andy Murray és Lucas Pouille, a nőknél Angelique Kerber és Carla Suárez Navarro részvétele már biztos a madridi virtuális tenisztornán, amelyre április 27–30. között kerül sor.

videojáték tenisz Lucas Pouille Carla Suárez-Navarro Angelique Kerber Andy Murray

Tenisz: új csúcs, 29 másodperc (!) alatt hozta a szerváját – videó

2019-06-13 17:33:30

Rekordot döntött a stuttgarti füves pályás tenisztorna szerdai játéknapján az orosz Danyiil Medvegyev, aki az utolsó adogatójátékát négy ászt ütve, 29 másodperc(!) alatt nyerte meg a francia Lucas Pouille ellen. Apró szépséghibája ennek a bravúrnak, hogy a világranglista 13. helyezettje a következő gémben elveszítette a mérkőzést…

tenisz Lucas Pouille Danyiil Medvegyev

Aus. Open: tökéletes játék volt – Nadal után Djokovics is a döntőben

2019-01-25 10:14:12

Az első helyen kiemelt Novak Djokovics lesz Rafael Nadal ellenfele az ausztrál nyílt teniszbajnokság (Australian Open) fináléjában, miután az elődöntőben három szettben (6:0, 6:2, 6:2) legyőzte a francia Lucas Pouille-t.

tenisz Novak Djokovics Lucas Pouille Australian Open

Aus. Open: Lucas Pouille már az elődöntőnél jár; Nisikori feladta

2019-01-23 09:40:11

A férfiaknál Lucas Pouille bejutott az Australian Open elődöntőjébe, a 28. helyen kiemelt teniszező a kanadai Milos Raonicot győzte le négy szettben. A francia korábban meccset sem tudott nyerni Melbourne-ben, a legutóbbi öt alkalommal már az első fordulóban elbúcsúzott. Ugyancsak bejutott a négy közé Novak Djokovics, az első helyen rangsorolt szerb 6:1, 4:1-re vezetett, amikor a jobb combját fájlaló japán Nisikori Kei feladta a mérkőzést.

tenisz Milos Raonic Lucas Pouille Australian Open

Davis-kupa: Cilic győzelmével másodszor diadalmaskodtak a horvátok

2018-11-25 16:43:28

A horvátok diadalmaskodtak a tenisz Davis-kupában az előző kiírásban győztes franciákkal szemben, miután Marin Cilic vasárnap három szettben jobbnak bizonyult Lucas Pouille-nél, így a vendégek 3–1-es, behozhatatlan előnyre tettek szert.

tenisz Marin Cilic Lucas Pouille Davis-kupa

Davis-kupa: horvát és francia előny az elődöntőben

2018-09-14 19:49:26

A pénteki egyes mérkőzések után Horvátország és Franciaország is 2:0-ra vezet vendégével szemben a tenisz Davis-kupa világcsoportjának elődöntőjében.

Roberto Bautista-Agut Marin Cilic Lucas Pouille Davis-kupa Borna Coric Benoit Paire

Tenisz: Fucsovics elődöntőbe jutott párosban Mischa Zverevvel Stuttgartban

2018-06-15 17:40:42

Fucsovics Márton Mischa Zverevvel az oldalán elődöntőt játszik párosban a stuttgarti füves pályás ATP 250-es teniszversenyen, miután szuper tie breakben legyőzték a francia Eysseric, Pouille duót.

tenisz Mischa Zverev Lucas Pouille Jonathan Eysseric Fucsovics Márton ATP 250 Stuttgart

Tenisz: Fucsovicsék páros meccsét elmosta az eső – fotók

2018-04-23 17:47:49

A Budapesten zajló férfi tenisztorna 1. fordulójában az ausztrál John Millman két szettben legyőzte a moldovai Radu Albotot, így ő mérkőzhet meg az első helyen kiemelt francia Lucas Pouille-jal. Fucsovics Márton és Balázs Attila páros meccsét is ma rendezték volna, de a rossz időjárási körülmények miatt ezt elhalasztották.

tenisz Lucas Pouille John Millman Ivo Karlovic Fucsovics Márton Balázs Attila

Davis-kupa: Pouille bojkottálja a sorozatot, ha megreformálják

2018-04-05 18:38:19

A címvédő francia válogatott egyik legjobbja, Lucas Pouille bojkottálja a tenisz Davis-kupát, ha a nemzetközi szövetség (ITF) megreformálja a sorozatot.

tenisz Lucas Pouille Davis-kupa

Tenisz: három tavalyi elődöntős visszatér a Hungarian Openre

2018-03-13 13:23:34

A tavalyi elődöntősök közül hárman ismét eljönnek áprilisban a budapesti, 561 345 euró (176.3 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornára.

tenisz Paolo Lorenzi Lucas Pouille Hungarian Open Aljaz Bedene

Tenisz: Bautista Agut simán megnyerte a dubai tornát

2018-03-03 18:17:45

A harmadik helyen kiemelt Roberto Bautista Agut nyerte meg a 2.6 millió dollár (669 millió forint) összdíjazású dubai kemény pályás férfi tenisztornát.

tenisz Lucas Pouille Dubai Bautista Agut

Tenisz: Del Potro legyőzte a Zverevet Acapulcóban

2018-03-02 20:06:27

Juan Martín del Potro bejutott a döntőbe az acapulcói férfi tenisztornán.

tenisz Roberto Bautista Pablo Cuevas Lucas Pouille Fabio Fognini

Tenisz: Pouille legyőzte Gasquet-t a házidöntőben

2018-02-11 17:30:52

A francia Lucas Pouille nyerte meg a Montpellier-ben rendezett kemény pályás férfi tenisztornát.

tenisz Richard Gasquet Lucas Pouille

Davis-kupa: 1–1-re áll a döntő az első nap után

2017-11-24 16:34:03

David Goffin magabiztos győzelmével a belgák jutottak előnyhöz a házigazda franciák ellen a tenisz Davis-kupa lille-i döntőjében. A nap második mérkőzésén aztán Jo-Wilfried Tsonga könnyedén megverte Steve Darcist, s ezzel egyenlített.

tenisz Lucas Pouille Davis-kupa David Goffin

Tenisz: Tsonga legyőzésével negyedszer nyert tornát

2017-10-29 16:06:39

A francia Lucas Pouille két szettben legyőzte honfitársát, a nyolcadik helyen kiemelt Jo-Wilfried Tsongát a bécsi kemény pályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz Lucas Pouille Jo-Wilfried Tsonga

Davis-kupa: Kyrgios fordított, az ausztrálok is egyenlítettek

2017-09-15 17:50:16

A belga és a szerb teniszválogatott kezdte jobban a Davis-kupa elődöntőjét, előbbi Ausztrália, utóbbi Franciaország ellen szerzett vezetést az első egyest követően – de utóbbi kettő egyaránt egyenlíteni tudott, így az első napot követően mindkét párharcban 1–1 az állás.

tenisz Szerbia Nick Kyrgios Lucas Pouille John Millman Franciaország

Tenisz: Pouille Stuttgartban, Müller Hollandiában nyert

2017-06-18 17:59:56

A francia Lucas Pouille diadalmaskodott a stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán, miután a vasárnapi döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte a spanyol Feliciano Lópezt.

tenisz Natalija Vihljanceva Lucas Pouille Konta Johanna Ivo Karlovic Gilles Müller

Tenisz: „Bízom benne, hogy visszatérhetek Budapestre!”

2017-04-30 18:09:13

Mint beszámoltunk róla, a budapesti ATP-torna döntőjében az első kiemelt francia Lucas Pouille 6:3, 6:1-re legyőzte a brit Aljaz Bedene-t. A mérkőzést követően a két játékos értékelte a történteket.

tenisz Lucas Pouille Aljaz Bedene ATP Budapest

Tenisz: Pouille-t nem lehetett megállítani Budapesten

2017-04-30 16:54:49

Nagy érdeklődés mellett, remek hangulatban zajlott a budapesti ATP-torna döntője, amelyet a verseny első kiemeltje, a francia Lucas Pouille nyert meg.