NBA: Schröder visszatér a Los Angeles Lakershez

Ismét a Los Angeles Lakers kosárlabdázója lesz a német Dennis Schröder – írja az MTI.

NBA Los Angeles Lakers Dennis Schröder

NBA: James hosszabbított a Los Angeles Lakersszel

2022-08-17 22:19:14

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Los Angeles Lakers szerződést hosszabbított a csapat, valamint a liga legnagyobb sztárjával, LeBron Jamesszel.

NBA Los Angeles Lakers LeBron James

NBA: október 18-án kezdődik az alapszakasz

2022-08-14 10:46:19

Október 18-án kezdődik az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakasza – tudta meg a The Athletic.

alapszakasz NBA Los Angeles Lakers Golden State Warriors

NBA: újonc edzőt neveztek ki a Lakers élére

2022-06-03 19:19:35

Darvin Hamet nevezték ki vezetőedzőnek az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) 17-szeres bajnok Los Angeles Lakersnél.

kosárlabda amerikai sportok NBA Los Angeles Lakers Darvin Ham

NBA: a Los Angeles Lakers menesztette vezetőedzőjét

2022-04-11 20:27:53

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásáról lemaradó Los Angeles Lakers menesztette Frank Vogel vezetőedzőt.

NBA Los Angeles Lakers Frank Vogel

NBA: csak gépre kötve aludhat – Shaquille O'Neal súlyos beteg

2022-03-30 15:05:30

Shaquille O'Neal, a Los Angeles Lakers egykori legendás kosárlabdázója alvási apnoéban szenved – csak gépre kötve aludhat élete hátralévő részében.

kosárlabda Shaquille O'Neal NBA Los Angeles Lakers

NBA: újabb 38 pont LeBron Jamestől, ezúttal tripla duplával – videó

2022-03-22 07:00:27

A Philadelphia 76ers rangadót nyert a Miami Heat ellen (113–106) az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján, míg a Los Angeles Lakers Clevelandből távozott győztesen (131–120) úgy, hogy LeBron James 38 pontot dobott 11 lepattanó és 12 gólpassz társaságában.

Philadelphia 76ers NBA Miami Heat Los Angeles Lakers LeBron James

Simán verte a Bullst a Suns, hosszabbításban nyert a Lakers

2022-03-19 10:12:52

Levédekezte Luka Doncicot a 76ers, hosszabbításban verte a Cleveland a Denvert, Kevin Durant 38 pontja kellett a Nets győzelméhez, meglepő vereséget szenvedett a Grizzlies, magabiztos győzelmet aratott a Celtics és a Jazz is – mutatjuk, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) tizenkét hajnali mérkőzésén.

kosárlabda amerikai sportok alapszakasz Phoenix Suns Philadelphia 76ers NBA

Videó: a pompomlányok sem bírtak a Suns–Lakers félidejében versenyző kiskutyákkal

2022-03-14 13:16:21

Cukiság a köbön – kiskutyáknak rendeztek futóversenyt a Phoenix Suns–Los Angeles Lakers mérkőzés félidejében. Ugyanakkor porszem került a gépezetbe, a csöppségeknek eleinte eszük ágában sem volt a cél felé haladni, inkább egymással foglalkoztak, de volt olyan kutyus, amelyik a pályára pisilt. A kabalafigura és a pomponlányok segítségével végül mégiscsak sikerült győztest avatni. Videó!

videó kosárlabda futóverseny amerikai sportok Phoenix Suns NBA

A Bostoné a Memphis elleni rangadó, Luka Doncic szétszedte a GSW-t

2022-03-04 10:01:18

Kevin Durant visszatérése ellenére Brooklynban javított a tartalékos Miami, Atlantában is kikapott a Chicago, a Detroit megint megviccelte a Raptorst, a Clippers pedig kiütötte a Lakerst.

Stephen Curry NBA Luka Doncic Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers Golden State Warriors

NBA: ilyen egy születésnap, ha a 4. negyedben tartják – videó

2022-03-04 06:43:46

A Golden State Warriors és a Los Angeles Lakers is kikapott az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) csütörtöki játéknapján: a Lakerst a városi rivális Los Angeles Clippers sorozatban immár hetedszer verte meg – ráadásul meglehetősen simán (132–111) –, míg a Warriorst a Dallas Mavericks intézte el néhány nap leforgása alatt másodszor (122–113). Kiemelendő a bostoni Jayson Tatum teljesítménye is, aki a születésnapján 37 ponttal vezette győzelemre csapatát a Memphis Grizzlies ellen.

Stephen Curry NBA Luka Doncic Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers Jayson Tatum

Szétdobta a Warriorst a Minnesota, hiába rohant nagyot a Lakers

2022-03-02 08:12:19

Fordulatos meccset nyert Los Angelesben a Dallas, Jaylen Brown sérülése ellenére győzött a Boston, kis híján meglepte a Torontót a Brooklyn – ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

NBA Minnesota Timberwolves Los Angeles Lakers Golden State Warriors

NBA: egy dobásban a Lakers idénye – videó

2022-02-28 16:01:32

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság hétfőre virradó játéknapján az amúgy sem túl acélos idényt futó Los Angeles Lakers 123–95-re kikapott a New Orleans Pelicanstól. A találkozó harmadik negyedében történt jelenet híven tükrözi, hogy milyen idényt is fut az LA Lakers: DeAndre Jordan némi totyogás után vállalkozott egész pályás passzra, pocsék eredménnyel, de legalább megpróbálta...

NBA Los Angeles Lakers DeAndre Jordan

NBA: LeBron az utolsó idényében a fiával akar játszani

2022-02-21 12:16:41

Az All Star-mérkőzést megelőző szombati edzésen a Los Angeles Lakers kötelékébe tartozó LeBron James a The Athleticnek adott interjút, amelyben szóba került az esetleges visszavonulása és a Cleveland Cavaliersbe való visszatérése is.

kosárlabda amerikai sportok NBA Los Angeles Lakers LeBron James Cleveland Cavaliers

Jannisz 44-et dobott a Lakersnek, megállíthatatlan a Phoenix

2022-02-09 08:53:54

A listavezető Philadelphiában is nyert, gálázott a Boston, az Atlanta, a Denver, a Memphis és a Dallas, a Milwaukee pedig a Lakers vendégeként is győzni tudott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában.

kosárlabda amerikai sportok Phoenix Suns NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers

NBA: a címvédő esélyt sem adott a Lakersnek

2022-02-09 07:37:18

A címvédő Milwaukee Bucks könnyedén, végig vezetve győzött a Los Angeles Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) keddi játéknapján.

kosárlabda amerikai sportok NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers Janisz Adetokunbo

NBA: a Clippers egy ponttal húzta be a Los Angeles-i rangadót

2022-02-04 07:12:46

A Clippers egy ponttal, 111–110-re győzte le a Lakerst a Los Angeles-i rangadón, A Hawks a 43 pontos Trae Young vezérletével 9 ponttal felülmúlta a Sunsot, amelynek így megszakadt a 11 meccses veretlenségi sorozata, míg a Bulls hosszabbítás után, 127–120-ra kikapott a Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján,

kosárlabda amerikai sportok NBA Los Angeles Lakers Los Angeles Clippers

NBA: fenomenális sapkázás! Morant a fellegekből szedte le Bradley dobását

2022-01-10 09:44:05

Mint ismert, a feltartóztathatatlan Memphis Grizzlies a Los Angeles Lakers elleni idegenbeli meccsen húzta be zsinórban kilencedik győzelmét. A mérkőzésen a vendégek játékosa, Ja Morant olyan sapkázást mutatott be Avery Bradley dobásánál, hogy döbbenetükben még a kommentátorok is az állukat keresték. Szenzációs védőmunka!

videó kosárlabda férfi kosárlabda amerikai sportok NBA Memphis Grizzlies

NBA: otthon nyert a Lakers, rangadón kapott ki a Nets

2022-01-08 08:21:55

A Los Angeles Lakers magabiztosan, 134–118-ra legyőzte az Atlanta Hawkst, míg a Brooklyn Nets 121–109-re elveszítette a Milwaukee Bucks elleni rangadót az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

kosárlabda NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers Brooklyn Nets Atlanta Hawks

NBA: LeBron James nagy hajrát vágott ki, lendületben a Lakers

2022-01-05 06:50:42

A Memphis Grizzlies sorozatban a hatodik mérkőzését is megnyerte az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban: a végjátékban ismét kulcsszerepet játszó Ja Morant és társai a Cleveland Cavaliers vendégeként győztek 110–106-ra. A nyugati élcsoportban győzött a Phoenix is, a zárkózó Los Angeles Lakers zsinórban három sikernél tart, akárcsak keleten a Toronto, míg a New York két vereség után húzta be a vergődő Indiana elleni meccsét.