Találatok a Loic Nego címkére

Találatok száma: 92

Válogatott: kire gondolt Nego az egyenlítésnél? És mire Gulácsi? – Videó!

2020-12-29 19:41:21

Férfi labdarúgó-válogatottunk november 12-én játszotta az idei meglehetősen különleges és számos megpróbáltatást hozó esztendő legfontosabb mérkőzését Izland ellen, a tét a (részben) budapesti Eb-szereplés volt. Az MLSZ TV kamerái ott voltak a legfontosabb pillanatokban, és az ezekben készült eddig sosem látott felvételeket és az Eb-kijutást jelentő győzelem utáni interjúkat kétrészes filmben mutatja be.

válogatott magyar válogatott foci Eb 2020 Szoboszlai Dominik Nikolics Nemanja Nagy Ádám

Így éltük meg 2020-at: Magyarország–Izland. Nincs jel. Nincs tévé. Nincs kábelnet

2020-12-27 11:17:31

2020 nem az az év lesz, amire jó szívvel gondolunk vissza. Mégis történtek olyan „pici (sport) csodák”, amelyek szebbé tették a hétköznapokat. A Nemzeti Sport Online néhány munkatársa vállalkozott arra, hogy ezeket megossza olvasóinkkal az esztendő utolsó napjaiban. Elsőként Marosi Gergely eleveníti fel, hogyan babrált ki vele a modern technika a Magyarország–Izland Eb-pótselejtező legfontosabb perceiben.

magyar labdarúgó-válogatott Szoboszlai Dominik Nemzetek Ligája Magyarország Loic Nego Izland

Vb 2022: Olyan csoport ez, amelyben van keresnivalónk – Nikolics

2020-12-08 09:51:35

Mint arról beszámoltunk, hétfőn tartották meg a svájci Zürichben a 2022-es labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőinek sorsolását. A magyar válogatott a harmadik kalapból várta a sorsolást, és Anglia, Lengyelország, Albánia, Andorra, San Marino társaságában az I-csoportba került. A történteket Marco Rossi szövetségi kapitány, valamint a csapatának több tagja értékelte.

vb-sorsolás vb-selejtező vb 2022 magyar válogatott foci vb 2022 Varga Kevin

Loic Nego: Mindig harcolok ezért az országért

2020-11-28 08:06:33

A Magyarországon otthonra lelő Loic Nego a címer megcsókolásáról, a megbecsülésről, Antoine Griezmann gratulációjáról és céljairól is beszélt lapunknak.

válogatott magyar válogatott Mol Fehérvár FC Loic Nego

Szív, tudás, katarzis: a válogatottnak volt még két nagy dobása!

2020-11-13 11:32:04

Katarzissal zárult a magyar válogatott Eb-kvalifikációs kalandja: az Izland elleni pótselejtezőn a 87. percben még 0–1-et mutatott az eredményjelző, a 92.-ben 2–1-et, Loic Nego egyenlítő és Szoboszlai Dominik győztes gólja kijuttatta a célul kitűzött, 2021-re halasztott kontinenstornára Marco Rossi együttesét. Kellett a szerencse is, ám sosem állt volna a válogatott mellé Fortuna, ha nincs szív, akarat – és az a fejlődési ív, amelyet Rossi kapitánysága alatt bejárt a nemzeti csapat.

pótselejtező magyar válogatott izlandi válogatott foci Eb 2020 Szoboszlai Dominik Marco Rossi

Válogatott: így lett Loicból Lajos – egy váratlan hős útja Magyarországra

2020-11-13 12:31:12

A magyar labdarúgó-válogatott Izland elleni győzelmének (2–1) egyik hőse a 88. percben egyenlítő gólt szerző Loic Nego volt. A Párizsban született játékos együtt nőtt fel több, ma már világbajnok francia játékossal, karrierje viszont ezt követően váratlan irányt vett.

Magyarország Loic Nego Franciaország

Válogatott: Szoboszlai Dominik a meccs embere olvasóinknál

2020-11-13 15:28:02

Olvasóink szerint (is) Szoboszlai Dominik volt a magyar válogatott legjobbja az Izland elleni Eb-pótselejtezőn, az Európa-bajnoki szereplést érő találatot szerző futballista 8.44-es átlagot kapott.

válogatott magyar válogatott foci Eb 2020 Willi Orbán Szoboszlai Dominik Magyarország

Videó: amikor a 88. percben egyenlítettünk Izland ellen – 1.

2020-11-13 10:48:35

Mint ismert, Loic Nego és Szoboszlai Dominik hajrában szerzett góljával a magyar labdarúgó-válogatott 2–1-re legyőzte Izlandot, így kijutott az Eb-re. Úgy látszik, az Európa-bajnokság, Izland és a 88. perces egyenlítés jó előjel a mieinknek.

válogatott magyar válogatott foci Eb 2020 foci Eb 2016 Szoboszlai Dominik Nikolics Nemanja

Magyar–izlandi: Ezeket a körülményeket nem kívánom senkinek – Szalai Ádám

2020-11-12 23:52:36

A magyar labdarúgó-válogatott huszáros hajrával megfordította az Izland elleni Eb-pótselejtezőt, és 2–1-es sikerével kiharcolta a kontinenstornán való részvételt. A lefújás után Szalai Ádám és Loic Nego értékelt a találkozót közvetítő M4 Sportnak.

válogatott magyar–izlandi magyar válogatott izlandi válogatott Szalai Ádám Magyarország

Videó: Nego, majd Szoboszlai – így fordított Magyarország Izland ellen!

2020-11-12 22:46:52

A magyar labdarúgó-válogatott az utolsó percekben hősiesen fordított Izland ellen, így kijutott a jövő évi labdarúgó Európa-bajnokságra! Nézzük meg Loic Nego és Szoboszlai Dominik találatát!

Szoboszlai Dominik Magyarország Loic Nego Izland Eb-pótselejtező

Továbbra sem megy a Mezőkövesdnek – a fehérváriak nagy örömére

2020-10-25 12:58:43

Továbbra sem megy az immáron a kiesés ellen harcoló múlt idénybeli meglepetéscsapatnak, a Mezőkövesdnek, amely odahaza 2–1-re kikapott a bajnoki címre törő Mol Fehérvártól a labdarúgó NB I 8. fordulójában.

onlive! közvetítés NB I 8. forduló NB I Mol Fehérvár FC Mezőkövesd

Bolgár–magyar: olvasóink máris bevetnék Loic Negót

2020-10-08 18:40:19

Több mint 21 ezer szavazat érkezett csapatösszeállító cikkünkhöz a Bulgária–Magyarország mérkőzés előtt. Olvasóink többsége Marco Rossi helyében újoncot avatna Loic Nego személyében, s a védelembe Botka Endrét állítaná be Willi Orbán és Lang Ádám mellé.

magyar válogatott bolgár válogatott Marco Rossi Loic Nego Eb-pótselejtező Eb 2020

Bolgár–magyar: Örülök, hogy Loic Nego ott van a keretben – Szilágyi Áron

2020-10-07 21:08:57

„Végre tökösek vagyunk. Van karaktere a válogatottnak. Csapatként működve nyerhetünk. A magabiztosságot fenn tudjuk tartani” – ilyen vélemények hangoztak el legjobb sportolóinktól, olimpiai és világbajnoki érmeseinktől a magyar válogatott csütörtöki, Bulgária elleni Eb-pótselejtezőjével kapcsolatban. Sportolóink magyar sikert tippelnek.

magyar válogatott bolgár válogatott Szilágyi Áron Loic Nego Eb-pótselejtező Eb 2020

Válogatott: Leandro, Orbán, Nego – szélesítik a kínálatot

2020-10-04 08:38:24

Loic Nego meghívója kapcsán lapunk azt vizsgálta, hogy a honosított, illetve a magyar felmenőiknek köszönhetően lehetőséget kapó labdarúgók mennyire váltak be az utóbbi évtizedekben a nemzeti csapatnál.

Willi Orbán Vinícius Sowunmi Thomas Otigba Kenneth Nikolics Nemanja Miriuta László

Válogatott: Franciaország a hazám, de Magyarországon érzem magam otthon – Nego

2020-10-03 22:00:32

Mint arról korábban beszámoltunk, a FIFA szabálymódosításait követően megnyílt az út a magyar válogatottba a Mol Fehérvár FC több mint öt éve megszakítás nélkül Magyarországon élő francia születésű játékosa, Loic Nego előtt, Marco Rossi szövetségi kapitány pedig már be is hívta az októberi mérkőzésekre készülő keretbe. A Vidi jobbhátvédje a molfehervarfc.hu-val osztotta meg gondolatait.

Nemzetek Ligája Mol Fehérvár FC Loic Nego Eb-pótselejtező

Válogatott: elhárult az akadály, Nego bekerült Marco Rossi keretébe

2020-10-02 16:11:47

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) pénteken a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a FIFA szabálymódosításainak értelmében Loic Nego is magyar válogatott lehet a jövőben – Marco Rossi szövetségi kapitány élt is a lehetőséggel, és beválogatta a Fehérvár játékosát a nemzeti együttes friss keretébe.

magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott Mol Fehérvár FC Marco Rossi MLSZ Loic Nego

El: Amit a második félidőben produkáltunk, az katasztrofális volt – Loic Nego

2020-10-02 09:12:30

A labdarúgó Európa-liga playoffkörében a Mol Fehérvár 3–1-es vereséget szenvedett a belga Standard Liege otthonában, így nem jutott be a csoportkörbe. A mérkőzést követően a Vidi két játékosa, Hangya Szilveszter és Loic Nego értékelt.

Standard Liege Mol Fehérvár FC Loic Nego Hangya Szilveszter Európa-liga-selejtező Európa-liga

Európa-liga: Amiért mentünk, elértük – Loic Nego

2020-09-19 09:04:44

Loic Nego, a labdarúgó Európa-ligában a máltai Hibernians ellen továbbjutó Mol Fehérvár FC játékosa sokra tartja a máltai győzelmet, és nem tart a francia Reimstől.

Reims Mol Fehérvár FC Mol Fehérvár Loic Nego Hibernians Európa-liga

Nego és Nikolics gólja három pontot hozott a Fehérvárnak a Kisvárda ellen

2020-06-06 09:30:31

Remek lendülettel kezdte a meccset a vendég Kisvárda a Fehérvár otthonában a labdarúgó NB I 27. fordulójában, de a hazaiak Nego góljával megszerezték a vezetést a 16. percben, majd a lefújás előtt Nikolics találata eldöntötte a meccset.

Vidi Nikolics Nemanja NB I Mol Fehérvár Loic Nego Kisvárda

Fehérvár–Diósgyőr: kihagyott ziccerek, piros lap, őrült hajrá

2020-03-14 11:08:08

A Mol Fehérvár FC nem bírt odahaza a Diósgyőrrel a labdarúgó NB I 25. fordulójának záró mérkőzésén. A két csapat a hajráig rengeteg helyzetet dolgozott és hagyott ki, az utolsó percekben aztán mindkét gárda betalált egyszer-egyszer (1–1).