Találatok a Julius Randle címkére

Találatok száma: 6

Julius Randle a Dallast, Russell Westbrook a Pelicanst szedte szét

2021-04-17 09:39:42

Minnesotában is kikapott a Miami, ismét nyert a Toronto, nem hibázott a Denver, Donovan Mitchell sérülésével együtt is győzött a Jazz, a kiemelt rangadót pedig a Sixers nyerte meg a Clippers ellen. Ez történt az NBA alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

Washington Wizards Utah Jazz Russell Westbrook Philadelphia 76ers New York Knicks New Orleans Pelicans

NBA: Embiidék megszakították a Clippers győzelmi szériáját

2021-04-17 07:48:44

Joel Embiid vezérletével a Philadelphia 76ers 106–103-ra megverte hazai környezetben a Los Angeles Clipperst az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel véget vetett a kaliforniai egylet hétmeccses győzelmi sorozatának.

Philadelphia 76ers New York Knicks NBA Los Angeles Clippers Julius Randle Joel Embiid

NBA: lezárult a leghosszabb negyvenmentes széria

2021-02-16 06:45:51

Nemcsak győzött, hanem egy nagyon hosszú várakozásnak is véget vetett a New York Knicks az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján: az Atlanta Hawks elleni 123–112-es győzelemhez Julius Randle 44 pontot tett hozzá – azaz a Knicksnek 183 mérkőzésnyi szünet után újra lett 40 pont feletti dobója. Ez volt a 30 csapatos mezőny leghosszabb élő „negyvenmentes" szériája. A Knicks sorozatban harmadszor győzött, és folytatta jó sorozatát a ligaelső Utah Jazz, a Los Angeles Clippers, valamint a Brooklyn Nets is.

New York Knicks NBA Julius Randle

NBA: 140 pontos henger, hozzá egy példátlan tripla dupla

2018-11-20 07:15:54

Nem akármilyen támadójátékkal nyújtotta három mérkőzésesre győzelmi sorozatát a New Orleans Pelicans az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján: a „pelikánok” a tripla duplát elérő Julius Randle vezérletével 140–126-ra verték hazai pályán a San Antonio Spurst.

New Orleans Pelicans NBA Julius Randle

NBA: óriási blokk a zsákolónak a Lakers–Bulls meccsen – videó

2017-11-22 07:36:49

A Los Angeles Lakers hazai pályán 103–94-re legyőzte a Chicago Bullst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) egyetlen keddi mérkőzésén. Julius Randle 10-10 pontja és lepattanója mellett többek között egy zsákolási kísérlet blokkolásával járult hozzá a hazaiak győzelméhez.

kosárlabda NBA Los Angeles Lakers Julius Randle Chicago Bulls

NBA: megműtötték a Lakers tehetségét, kihagyja a szezont

2014-10-30 12:14:20

Julius Randle, az NBA-ben szereplő Los Angeles Lakers fiatal tehetsége csapata nyitó mérkőzésén súlyos lábtörést szenvedett. A balszerencsés kosarasnak ki kell hagynia a teljes szezont.