Találatok a Jordan Spieth címkére

Találatok száma: 14

Golf: Spieth remekelt, amerikai siker a világválogatott ellen

2022-09-26 12:15:58

Az amerikai golfozók sorozatban kilencedik alkalommal nyerték meg az Elnökök Kupáját (Presidents Cup), amelyen az Egyesült Államok legjobbjai az Európán kívüli világ válogatottjával csaptak össze – írja a Magyar Távirati Iroda.

golf Jordan Spieth Elnökök Kupája

Golf: Jordan Spieth tornagyőzelemmel vigasztalódott

2022-04-18 10:21:06

Jordan Spieth alig egy héttel azután, hogy a US Mastersen kiesett, megnyerte a profi golfozók legrangosabb sorozatának vasárnap zárult viadalát, a 8 millió dollár összdíjazású RBC Heritage versenyt – írja az MTI.

golf Jordan Spieth

Golf: majdnem négy évet várt a győzelemre a korábbi világelső

2021-04-05 11:40:37

A volt világelső Jordan Spieth nyerte meg a profi golfozók legrangosabb sorozatának (US PGA) vasárnap zárult versenyét, a Texas Opent – jelentette az MTI.

Golf: Spieth újabb lépést tett a legendává válás útján

2017-07-24 13:36:39

Az amerikai Jordan Spieth nyerte meg a profi golfozók idei harmadik major viadalát, az ezúttal az angliai Southportban megrendezett, 146. British Opent.

Golf: a győztes ütés parádés, no de az ünneplés?! – videó

2017-06-26 13:24:36

A korábbi világelső Jordan Spieth parádés ütéssel nyerte meg a profi golfozók Cromwellben rendezett, 6.8 millió dollár (1.9 milliárd forint) összdíjazású versenyét – és aztán az ütéshez méltó ünneplést csapott a játékát segítő caddie-jével.

Rio 2016: a világ harmadik legjobb golfozója sem indul

2016-07-11 18:36:48

Jordan Spieth, a golfozók világranglistájának harmadik helyezettje úgy döntött, a Zika-vírus okozta megbetegedések miatt nem indul az augusztus 5-én kezdődő Rio de Janeiró-i olimpián.

olimpia 2016 olimpia golf Rio 2016 Jordan Spieth

Golf: a Leicester Cityt idéző meglepetésdiadal a Mastersen

2016-04-08 11:27:44

Meglepetés a Masters zárónapján: az utolsó forduló felénél még fölényesen vezető Jordan Spieth hibasorozatba keveredett, ezt kihasználva egy angol golfozó, a vasárnap (is) kiválóan játszó Danny Willett az élre ugrott, és megnyerte az év első kiemelt (major) férfi versenyét. Az egyesült államokbeli Augusta legutóbb húsz éve köszöntött brit győztest. Nagyjából olyasmi történt, mint amire a Leicester City készül a Premier League-ben. Bár igaz, Willett sheffieldi...

golf US Masters Smylie Kaufman Jordan Spieth Jason Day Ernie Els

Golf: Spieth elképesztő játéka továbbra is Woodsét idézi

2016-01-11 17:49:27

Napjaink legjobb golfozója úgy kezdte az új évet, ahogyan a számára öt tornagyőzelmet hozó legutóbbit abbahagyta: az amerikai Jordan Spieth rekordkönyvekbe kívánkozó sikert aratott az 5.9 millió dollár összdíjazású hétvégi kapaluai versenyen.

Golf: Spieth mindent vitt – a 10 millió dolláros fődíjat is

2015-09-28 11:43:10

Az amerikai Jordan Spieth emlékezetes napon van túl, miután vasárnap megnyerte az atlantai PGA Tour Championship profi golftornát, ezzel a FedExCup-pontversenyt is, továbbá az utóbbiért járó 10 millió dolláros (2.82 milliárd forint) fődíjat, ráadásul a világranglistán is az élre ugrott.

Golf: nagy bajba került a világ legjobbja a futball miatt

2015-07-06 22:59:22

A férfi golfozók világranglistáját vezető Rory McIlroy súlyos bokasérülést szenvedett, így kétségessé vált a szereplése a jövő hét végi British Openen.

golf British Open golf Rory McIlroy Jordan Spieth

Golf, Masters: Woodsot idéző történelmi diadal született

2015-04-10 10:16:27

Nem történt fordulat, magyar idő szerint hétfő hajnalban a 21 éves amerikai golfozó, Jordan Spieth nyerte meg az egyesült államokbeli Augustában megrendezett 79. Masters Tournamentet (US Masters), a sportág egyik legnagyobb presztízsű viadalát. A korábbi világelső Tiger Woods nem tudta megismételni előző két napi játékát, és végül holtversenyben a 17. helyen zárta az év első kiemelt (major) tornáját – de az új győztest így is hozzá mérik.

golf US Masters Tiger Woods Rory McIlroy Jordan Spieth

Golf: 11-edszer is Tiger Woods az év embere a társak szerint

2013-09-27 20:02:25

Noha az idén sem nyert kiemelt versenyt, és az amerikai idény összesített eredménylistáján (FedEx-kupa) az utolsó versenyen a svéd Henrik Stenson mögött a második helyre csúszott, Tiger Woodsot választották meg az Amerikai PGA-körverseny 2013-as legjobb játékosának.

golf Tiger Woods Jordan Spieth

Videó: golfbravúr - homokból a lyukba, egyetlen pattanással

2013-07-15 17:57:54

Szenzációs ütést hajtott végre Jordan Spieth a John Deere Classic golftorna negyedik napján az Egyesült Államokban, Illinois államban található Silvisben. Az amerikai játékos az utolsó, 18. pályán homokbunkerbe ütötte a labdát, de után bravúros megoldással egyből a lyukba juttatta azt. Ezzel a mindössze 19 éves sportoló meg is nyerte a tornát.

videó golf Jordan Spieth

Golf: 82 éve nem nyert ilyen fiatal játékos Amerikában

2013-07-15 10:17:10

A mindössze 19 éves Jordan Spieth nyerte meg az Illinois állambeli Silvisben megrendezett profi golftornát, s ezzel 1931 óta a legfiatalabb győztes lett a PGA Touron.