Találatok a futsal Magyar Kupa címkére

Találatok száma: 37

Futsal MK: a Veszprém hosszabbítás után nyerte meg a finálét

2021-05-23 19:53:06

A Veszprém nyerte a futsal Magyar Kupa 2020–2021-es kiírását, miután a vasárnapi döntőben hosszabbítás után 7–4-re legyőzte a Berettyóújfalut.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal Veszprém futsal Berettyóújfalu

Videó: ezt Ibra sem csinálta volna jobban – zseniális sarkazás a női futsal MK-ban

2021-05-09 12:05:35

Az Astra HFC Labdarúgó Klub női futsalcsapatának játékosa, Kota Gabriella elképesztő gólt szerzett a Magyar Kupa elődöntőjében – ezt Zlatan Ibrahimovic sem csinálta volna jobban!

videó női futsal futsal Magyar Kupa futsal Zlatan Ibrahimovic

Futsal MK: Berettyóújfalu–FTC meccs a nyolc között

2020-12-03 15:00:36

Berettyóújfalu–Ferencváros rangadót rendeznek a futsal Magyar Kupa negyeddöntőjében – számolt be a Magyar Labdarúgó-szövetség.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal

Futsal MK: a Nyírgyulaj simán, a Veszprém nagy csatában jutott nyolc közé

2020-11-05 23:56:24

Ugyan tíz perc után még 1–1-es döntetlenre állt a Dunaferr és a Nyírgyulaj, a második félidei remek játékával utóbbi együttes végül magabiztos 5–1-es sikert ért el a Magyar Kupa 3. fordulójában. A Veszprém és a DEAC fordulatos, küzdelmes mérkőzést játszott egymással, végül előbbi 3–2-re győzött, így szintén a legjobb nyolc közé jutott.

futsal Magyar Kupa futsal

Futsal MK: a Haladás nyerte a Berettyó elleni döntőt

2020-02-23 16:20:32

Vasárnap a szombathelyi Arena Savariában rendezték meg a férfi és a női futsal Magyar Kupa-döntőt. A férfiaknál szombathelyi, a nőknél szekszárdi siker született.

Futsal MK: a címvédő és a házigazda játssza a döntőt

2020-02-22 21:43:42

A címvédő Berettyóújfalu és a házigazda Haladás jutott be a férfi futsal Magyar Kupa fináléjába.

futsal Magyar Kupa

Futsal: a Berettyóújfalu nyerte meg a Magyar Kupát

2019-02-24 17:27:39

A Berettyóújfalu nyerte a férfi futsal Magyar Kupát, mivel vasárnap a szigetszentmiklósi döntőben hosszabbítás után 4–3-ra legyőzte a Veszprémet.

futsal Magyar Kupa futsal MK Berettyóújfalu

Futsal MK: hiába Dróth gólja, a Berettyó jutott be a döntőbe

2019-02-23 20:14:43

A bajnoki tabella első két helyezettje, a Berettyóújfalu és a Veszprém vívja vasárnap a férfi futsal Magyar Kupa döntőjét a szigetszentmiklósi sportcsarnokban: előbbi együttes Dróth Zoltán csapatát, a Haladást (4–2), míg utóbbi Tatai József triplájával a Dunaferrt verte meg (3–0).

futsal Magyar Kupa futsal Veszprém futsal Haladás futsal Dunaferr futsal Berettyóújfalu

Futsal MK: a Haladást már nem kapta el a Rubeola, kiütéses szombathelyi siker

2018-03-04 21:16:02

A Haladás Dróth Zoltán vezérletével 7–1-es győzelmet aratott az NB II Keleti csoportjában szereplő Rubeola FC Csömör ellen a futsal Magyar Kupa döntőjében.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal Rubeola Haladás futsal Dróth Zoltán

Futsal MK: Dróth gólja döntött; NB II-es csapat a fináléban

2018-03-03 21:39:45

A futsal Magyar Kupa nyíregyházi négyes döntőjének elődöntőjében a Haladás 3–2-re megverte az NB I-ben listavezető Berettyóújfalut. A szombathelyi csapat győztes gólját a 35. percben Dróth Zoltán szerezte.

Futsal MK: búcsúzott az FTC, nyolcat vágott a Haladás

2018-02-21 22:53:09

A futsal Magyar Kupa negyeddöntős meccseinek visszavágóin a Haladás, a DEAC és a Berettyóújfalu is nagy különbséggel győzött, míg a Csömör egy góllal megverte a Ferencvárost – mind a négy gárda kettős győzelemmel jutott a négyes döntőbe.

Futsal MK: a négy NB I-es csapat egyaránt NB II-es ellenfelet kapott

2018-01-16 11:59:43

Sorsoltak a futsal Magyar Kupa negyeddöntőjében: a még versenyben lévő négy élvonalbeli klub (FTC, Berettyóújfalu, DEAC, Haladás) elkerülte egymást.

Futsal MK: meglepetés! Az NB II-es csapat kiejtette az ETO-t

2017-12-21 08:16:49

A futsal Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő és nemrég az UEFA Futsal Cup négyes döntőjébe jutó Rába ETO 8–3-ra kikapott az NB II Keleti csoportjában harmadik helyen álló Rubeola FC Csömörtől.

futsal Magyar Kupa futsal Rába ETO

Futsal MK: döntőbe jutott a Rába ETO és a Haladás

2017-02-11 20:15:50

Veszprém adott otthont a Futsal Magyar Kupa női és férfi elődöntőjének. A férfiak részéről a Rába ETO és a Haladás, a nőknél a Kiskunfélegyháza Bulls FC és a Szekszárd jutott be a döntőbe.

futsal Magyar Kupa futsal Tolna-Mözs Szekszárd Rába ETO Kiskunfélegyházi Bulls FC

Futsal MK: kiesett a Berettyó, szétlövés után búcsúzott az FTC

2016-11-16 23:01:16

A Berettyóújfalu és a Ferencváros sem jutott be a legjobb nyolc közé a futsal Magyar Kupában: előbbi csapat Dunakeszin szenvedett 5–1-es vereséget, míg a Ferencváros szétlövéssel maradt alul a Nyírgyulaj vendégeként. A Rába ETO a második félidőben szerzett gólokkal győzte le a Dunaferrt, az Aramis 20-szor vette be a Kelen SC kapuját.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal Rába ETO FTC futsal Berettyóújfalu

Futsal MK: az ETO egymás után negyedszer örülhetett a végén

2016-02-21 17:47:43

Egymás után negyedszer nyerte meg a futsal Magyar Kupát a Rába ETO, miután a döntőben 9–2-re legyőzte a Dunaferrt.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal Rába ETO Dunaferr

Futsal MK: címvédés a nőknél, ismét az Astra örülhetett

2016-02-21 16:56:21

A címvédő Astra 6–1-re legyőzte a Hajdúböszörményt a Gyöngyösön rendezett női futsal Magyar Kupa négyes döntőjének fináléjában, ezzel sorozatban negyedszer hódította el a trófeát.

női futsal futsal Magyar Kupa futsal MK futsal

Kilencet vágva, álomgólokkal – ismét MK-győztes az ETO

2016-02-21 16:08:25

Futsal MK: a Dunaújváros nyolc góllal legyőzte az FTC-t

2016-02-20 20:13:33

A Dunaújváros 2–0-s félidő után 8–0-ra legyőzte a Ferencvárost a futsal Magyar Kupa elődöntőjében, így vasárnap a Fejér megyei csapat találkozik a Rába ETO-val a vasárnapi döntőben Gyöngyösön.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal Rába ETO futsal Rába ETO FTC futsal

Futsal MK: Dróth nélkül is gond nélkül döntős a Rába ETO

2016-02-20 17:12:10

A Rába ETO 7–5-re legyőzte az MVFC-Berettyóújfalut a futsal Magyar Kupa elődöntőjében. A Kazahsztánba szerződő Dróth Zoltán nélkül játszó győriek a második félidőben elhúztak ellenfelüktől, 7–3-as előnyük csak az utolsó percekben olvadt kétgólosra. A másik gyöngyösi elődöntőben az NB I negyedik heklyén álló Dunaújváros 8–0-ra legyőzte az NB II nyugati csoportját százszázalékos mérleggel vezető FTC-t.

futsal Magyar Kupa futsal MK futsal Rába ETO futsal Rába ETO MVFC-Berettyóújfalu