Találatok a Franck Boli címkére

Találatok száma: 43

BL: „Ilyen meccsekről álmodunk” – az FTC elindult Torinóba

2020-11-23 09:53:58

Hétfő reggel elindult Torinóba a Ferencváros labdarúgócsapata, amely kedd este az olasz bajnok Juventus vendégeként lép pályára a Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában – számolt be róla a zöld-fehér klub a hivatalos honlapján.

Sigér Dávid Juventus Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

Öt gólig meg sem állt a kupamérkőzésen a Ferencváros

2020-11-14 12:04:40

A labdarúgó MOL Magyar Kupában a Ferencváros 5–0-ra nyert az NB III-as Bicske otthonában, ezzel teljessé vált a sorozatban a legjobb 32 csapat mezőnye.

Szűcs Lajos Roko Baturina Michal Skvarka Magyar Kupa MOL Magyar Kupa Franck Boli

Az első félidőben a Ferencváros, a másodikban Szappanos parádézott

2020-11-08 11:19:29

A Ferencváros hazai pályán 3–0-ra legyőzte az első félidőben rengeteget hibázó Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 10. fordulójában, ezzel még biztosabbá tette a helyét a tabella élén.

onlive! közvetítés Nguen Tokmac NB I Myrto Uzuni Mihajlo Meszhi

BL: olvasóink szerint csak Boli teljesített jól a Juventus ellen

2020-11-05 13:36:04

Először kapott ki pályaválasztóként a Ferencváros a Bajnokok Ligája 2020–2021-es idényében, mivel az olasz bajnok Juventus szerdán 4–1-re nyert a Puskás Arénában a csoportkör 3. fordulójában. A Nemzeti Sport Online olvasói szerint az FTC-játékosok közül Franck Boli nyújtott elfogadható teljesítményt, míg a túloldalon a duplázó Álvaro Morata és Paulo Dybala emelkedett ki.

Álvaro Morata Paulo Dybala Juventus Franck Boli Fradi Ferencváros

BL: Előbb-utóbb ebből lesz igazi futball – Sigér Dávid

2020-11-04 23:18:00

Mint beszámoltunk róla a Juventus papírforma 4–1-es sikert ért el a Ferencváros ellen a Puskás Arénában. A találkozót követően az FTC játékosai és a Juvéban két gólt is szerző Álvaro Morata értékelték a történteket az M4 Sport kamerája előtt.

Álvaro Morata Sigér Dávid Juventus Franck Boli Ferencváros FTC

Videó: ezzel a góllal szépített Boli a Juventus ellen

2020-11-04 22:54:39

Franck Boli góljával szépített a Ferencváros a Juventus elleni Bajnokok Ligája-csoportmeccsen. A mérkőzésről bővebben ITT olvashat.

Juventus Franck Boli Ferencváros

Érvényesült a papírforma, három góllal kikapott a Ferencváros

2020-11-04 20:32:07

A Juventus 4–1-re győzött a Ferencváros vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája szerda esti csoportmérkőzésén a Puskás Arénában.

Álvaro Morata onlive! közvetítés Paulo Dybala Juventus Franck Boli

BL: ezzel a Boli-góllal egyenlített a Ferencváros – videó

2020-10-28 23:56:39

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros hazai pályán a 90. percben egyenlített, így 2–2-es döntetlent játszott a Dinamo Kijevvel a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának 2. fordulójában. Az egy pontot érő találatot a csereként pályára lépő Franck Boli szerezte a 90. percben.

Franck Boli Fradi Ferencváros FTC Dinamo Kijev Dibusz Dénes

BL: Hiányérzetünk van, adtunk nekik egy félidőnyi előnyt – Dibusz

2020-10-28 21:36:09

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros hazai pályán a 90. percben egyenlített, így 2–2-es döntetlent játszott a Dinamo Kijevvel a labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának 2. fordulójában. A mérkőzés után a főszereplők értékelték a történteket az M4 Sport kamerája előtt.

Tokmac Nguen Franck Boli Fradi Ferencváros FTC Dinamo Kijev

Csodálatos hajrával egyenlített a Ferencváros a Kijev ellen

2020-10-28 10:25:05

A labdarúgó Bajnokok Ligája G-csoportjának 2. fordulójában a Ferencváros hazai pályán a 90. percben egyenlített, így 2–2-es döntetlent játszott a Dinamo Kijevvel. Az ukrán csapat az első félidőben kétszer is betalált, majd a fordulás után Nguen Tokmac szépített, Franck Boli pedig a rendes játékidő utolsó percében egyenlített. A csoport másik mérkőzésén az FC Barcelona két góllal nyert a Cristiano Ronaldo nélkül kiálló Juventus otthonában.

közvetítés Nguen Tokmac Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

Ferencváros: Álomszerű ez a történet! – Franck Boli

2020-10-12 10:10:48

Franck Boli, a Ferencváros labdarúgócsapatának elefántcsontparti csatára alig akarta elhinni, hogy valóban a Juventus és az FC Barcelona ellen léphet pályára a Bajnokok Ligájában.

NB I Juventus Franck Boli Ferencváros FTC Barcelona

FTC: A játékosok kicsit küzdenek magukkal, a gátlásaikkal – Rebrov

2020-09-28 12:54:56

Az első mérkőzés minden egyes momentumát kielemezték, de a játékosoknak le kell küzdeniük gátlásaikat ahhoz, hogy a legjobb formájukat mutassák. Szerhij Rebrov vezetőedző szerint a Ferencváros készen áll a Molde elleni mérkőzésre, melyen az idegenbeli 3–3 után a Bajnokok Ligája csoportköre a tét a Groupama Arénában.

Szerhij Rebrov Molde Franck Boli Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

BL: Ilyet nem szabad csinálni – Franck Boli a 2–0 után történtekről

2020-09-24 09:47:01

A Ferencváros két góllal vezetett és 3–3-as döntetlent játszott a Molde vendégeként a Bajnokok Ligája playoffkörében. A zöld-fehérek első két gólját szerző Franck Boli és Myrto Uzuni nem elégedett a döntetlennel.

Myrto Uzuni Molde Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

Videó: már a hetedik percben megszerezte a vezetést az FTC

2020-09-23 21:08:44

Akárcsak a Dinamo Zagreb ellen, a Molde ellen is korán vezetést szerzett a Ferencváros a Bajnokok Ligája playoffjában. Botka Endre remek lapos beadását Franck Boli váltotta gólra.

Molde Franck Boli Ferencváros FTC Bajnokok Ligája

Az idegenben szerzett gólokon aligha múlik: 3–3-at játszott Moldében a Fradi

2020-09-23 18:01:32

Már két góllal is vezetett a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőben a Molde otthonában, de egyenlítettek a norvégok, majd a hajrában a vezető gólt is megszerezték, ám büntetőből egyenlíteni tudtak a zöld-fehérek. A visszavágót szeptember 29-én, kedden rendezik a Groupama Arénában.

onlive! közvetítés Myrto Uzuni Molde Franck Boli Fradi

BL: Legyőztük a Celticet, a Dinamót, nincs okunk tartani a Moldétól sem – Boli

2020-09-17 09:19:51

Ahogy arról beszámoltunk, a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőfordulójában a Dinamo Zagrebet hazai pályán legyőző Ferencváros következő ellenfele az azeri Qarabagon 120 perces, tizenegyespárbajba torkolló csatában túljutó norvég Molde FK lesz. A Verdens Gang című napilap a Ferencváros továbbjutása után megszólaltatta a zöld-fehérek norvég légiósát, Tokmac Nguent, valamint a korábban szintén az északiaknál futballozó Franck Bolit.

Tokmac Nguen Molde Franck Boli Ferencváros FTC BL-selejtező

A Ferencváros meg sem állt öt gólig a Paks ellen

2020-09-11 19:46:59

A válogatott szünet után a 4. fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I, a kör nyitó mérkőzésén a Ferencváros 5–0-ra nyert odahaza a koronavírus által megtépázott Paks ellen.

onlive! közvetítés Szélpál Norbert Paks Nguen Tokmac NB I 4. forduló

FTC: Bolinak erőt adott a kapitányi hívás, javítana a Dinamo ellen

2020-09-04 10:07:05

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros elefántcsontparti támadója, Frankc Boli telefonhívást kapott hazája szövetségi kapitányától, Patrice Beaumelle-től, klubjával pedig a Dinamo Zagreb elleni statisztikán javítana.

Franck Boli Fradi Ferencváros FTC

FTC: Nekem nem újdonság a konkurencia – Bogdán Ádám

2020-07-24 00:12:13

Nyugat-Európában érzi magát a zöld-fehérekhez hazatérő Bogdán Ádám, ám a lehetséges Bajnokok Ligája-ellenfelek közül nem szeretne válogatni.

Franck Boli Ferencváros FTC Bogdán Ádám NB I

NB I: öt fradista az idény Nemzeti Sport-válogatottjában

2020-07-01 07:06:14

A Nemzeti Sport hagyományainak megfelelően elkészítette a 2019–2020-as első osztályú bajnokság összesített játékosrangsorát a munkatársaink által adott osztályzatok alapján. A nullától tízig adható érdemjegyek átlaga határozza meg a sorrendet, azzal a kitétellel, hogy a pályán töltött minimális, harmincperces játékidő miatt kapott vagy a próbára nem tett kapusoknak adott nullás osztályzatok nem számítanak be. A bajnokságban 353 labdarúgó lépett pályára, tizennéggyel több, mint az előző kiírásban. A listára azonban csak az a 132 futballista kerülhetett fel, aki a mérkőzések felénél eggyel többször, vagyis legalább 17 bajnokin értékelhető teljesítményt nyújtott. Pontazonosság esetén a több értékelhető teljesítmény rangsorol.