Találatok a Fortuna Liga címkére

Találatok száma: 338

DAC: A szabadrúgást be kellett volna rúgnom – Kalmár

2022-11-25 08:27:27

Nagyon jól hajrázott a Dunaszerdahely az őszi szezonban, a Rózsahegy elleni bajnokin elért egygólos sikerével zárta az évet. A DAC augusztus vége óta veretlen, a legutóbbi öt bajnoki találkozóját megnyerte. A sárga-kékek a második helyen telelnek, három pont a hátrányuk az éllovas Slovan mögött.

Slovan Bratislava Kalmár Zsolt Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Győzelemmel búcsúztatta az évet a Dunaszerdahely

2022-11-24 17:30:06

A Dunaszerdahelyi AC 1–0-ra legyőzte a Rózsahegy együttesét a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) 11. fordulójából bepótolt mérkőzésen. Idén már nem játszik több tétmérkőzést a DAC.

online! közvetítés Szlovákia Rózsahegy Ruzomberok Fortuna Liga

Fortuna Liga: megint nyert a DAC, és a tabella élére ugrott

2022-11-12 17:03:41

Az utóbbi időben remek formába lendült DAC idegenben folytatta jó sorozatát a 7. helyezett Trencín otthonában, a Fortuna Liga 18. fordulójában, bár ehhez az is kellett, hogy három embert is kiállítsanak a hazaiaktól. A vendégeknél a válogatottba ismét behívott Kalmár Zsolt két gólt is szerzett a 0–4-re végződő mérkőzésen.

Trencín Fortuna Liga DAC

A DAC Kalmár két góljával, hármas emberelőnyben, négy góllal nyert Trencsénben

2022-11-12 14:19:26

közvetítés Trencín Fortuna Liga DAC

DAC: megtelt a trencséni vendégszektor, további jegyeket kapott a klub

2022-11-10 12:52:31

A DAC szombaton a Fortuna Liga következő fordulójában Trencsénben lép pályára, és elővételben elkelt az összes, a vendégszektorba szóló jegy.

Fortuna Liga: legyőzte közvetlen riválisát a DAC

2022-11-05 16:58:56

A második helyen álló DAC a harmadik helyen tanyázó Spartak Trnavát fogadta a Fortuna Liga 17. fordulójában. Az első félidő eseménytelen gyürkőzését a második félidőben sem váltotta fel jobb játék, de az utolsó negyedórára emberelőnybe kerülő DAC kihasználta a lehetőséget, és egy góllal nyert.

Spartak Trnava Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

A legvégén nyerte meg a DAC a fontos rangadót

2022-11-05 14:22:49

A második helyen álló DAC a harmadik helyen tanyázó Spartak Trnavát fogadta hazai pályán a Fortuna Liga 17. fordulójában. Az első félidő eseménytelen gyürkőzését a második félidőben sem váltotta fel jobb játék, de az utolsó negyedórára emberelőnybe kerülő DAC kihasználta a lehetőséget, és egy góllal nyert.

közvetítés Spartak Trnava Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Kalmár volt a nyerőember, a DAC idegenben verte meg a Duklát – videó

2022-10-30 15:01:54

A DAC 3–1-re nyert a Dukla Banská Bystrica vendégeként a szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Fortuna Liga) 16. fordulójában. A meccsen dunaszerdahelyi részről Kalmár Zsolt is betalált.

Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC Kalmár Zsolt

DAC: Marco Rossi is ott volt a bajnokin, Szánthó Regő kicsit izgult

2022-10-24 10:11:25

A kupakiesés és a keretben történt változások után vasárnap a Zólyombrézó ellen lépett pályára a Dunaszerdahely a szlovák első osztályú labdarúgó-bajnokságban. A 70. percben még vesztésre állt a sárga-kék együttes, ám Nikola Krsztovics két góljának köszönhetően fordított, és 2–1-es győzelemmel zárta le a nehéz hetet. A találkozót a helyszínen tekintette meg Marco Rossi, a magyar válogatott szövetségi kapitánya, a DAC korábbi vezetőedzője.

Szánthó Regő Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC Adrián Gula

Nem ment a DAC-nak a Zólyombrézó ellen, de kicsikarta a győzelmet

2022-10-23 09:26:41

A szlovák futballélvonal 15. fordulójában a Dunaszerdahely 2–1-re legyőzte odahaza a Zólyombrézót, és tapad az éllovas Slovan, Nagyszombat kettősre.

online! közvetítés Podbrezova Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Fortuna Liga: csak egy pontot szerzett a DAC Aranyosmaróton

2022-10-14 19:29:58

A Fortuna Liga 14. fordulójában a Dunaszerdahely 2–2-t játszott Aranyosmaróton.

Fortuna Liga DAC

Hiába Krsztovics és Kalmár gólja, nem tudott nyerni a DAC

2022-10-14 17:00:30

online! közvetítés Zlaté Moravce Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

DAC: Maximálisan kiszolgáltuk a szurkolóinkat – Szánthó Regő

2022-10-10 13:24:35

Dunaszerdahelyen vasárnap este azok voltak a legboldogabbak, akik ott voltak a Mol Arénában. Mint arról beszámoltunk, a DAC az utóbbi évek egyik legjobb játékával kitömte a Zsolnát. A gyepcsere utáni első találkozón ugyan a vendégek szerezték meg a vezetést, de a dunaszerdahelyiek fordítottak, és a remek formában játszó Szánthó Regő két találatával 5–2-re győztek. Ezzel a sikerrel a bajnokságban a 3. helyre jött fel a csapat, s tapad az előtte álló Slovanra és a Nagyszombatra.

labdarúgás Zilina Szánthó Regő Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Szánthó duplázott, a DAC látványos meccsen győzött a Zilina ellen

2022-10-09 16:51:05

A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában a DAC 5–2-re legyőzte a Zilinát (Zsolna), többek között Szánthó Regő duplájával.

Zilina Szánthó Regő Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Gólt ajándékozott a DAC-nak a Liptovsky Mikulás

2022-10-01 14:40:08

A Fortuna Liga 12. fordulójában a DAC 1–0-ra nyert idegenben a sereghajtó Liptovsky Mikulás vendégeként.

online! közvetítés Liptovsky Mikulás Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Kassa: Bundesliga-játékos is tulajdonos lett a futballklubban

2022-09-22 14:52:48

A klub szlovák tulajdonosai körében változás történt, miután a szlovák válogatott Ondrej Duda Jr., aki jelenleg a német 1. FC Köln játékosa, résztulajdont vásárolt a többségi magyar tulajdonban lévő FC Kassa futballklubban – derült ki a Borsodsport Invest Kft. szerkesztőségünkhöz eljuttatott közleményéből.

Ondrej Duda Kosice Kassa Fortuna Liga

Kalmár csereként beállva gólt lőtt, de a végén egyenlítettek a szakolcaiak

2022-09-10 17:41:15

Ugyan Kalmár Zsolt a jubileumi, 100. szlovák bajnoki meccsén gólt szerzett, de a Dunaszerdahely az utolsó percben elvesztette a győzelmét. Így Szakolcán a Fortuna liga 10. fordulójában az 1–1 után csak egy pontot szerzett a DAC.

online! közvetítés Skalica Fortuna Liga Dunaszerdahely DAC

Fortuna Liga: Egy góllal tudott nyerni a DAC hazai pályán

2022-09-03 20:11:39

A pozsonyi pontszerzés után ezúttal nem játszott jól a DAC, de Krsztovics találatának köszönhetően legyőzte a Michalovcét a Fortuna Liga 9. fordulójában.

Zemplín Michalovce Fortuna Liga DAC

Fortuna Liga: Nyert a DAC hazai pályán a Michalovce ellen

2022-09-03 17:07:47

A Fortuna Liga 9. fordulójában a DAC hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Nagymihályt. Nem játszott jól a hazai csapat, de az óriási küzdőszellem, a sárga-kék szív meghozta a hőn áhított három pontot.