Találatok a Filip Krajinovics címkére

Találatok száma: 9

Tenisz: Fucsovics a nyolcaddöntőben kiesett New Yorkban

2020-08-26 06:42:13

Fucsovics Márton két játszmában (6:2, 6:1) kikapott a szerb Filip Krajinovicstól a New Yorkban zajló, eredetileg Cincinnatibe tervezett kemény pályás ATP 1000-es tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Fucsovics Márton Filip Krajinovics

Tenisz: Balázs Attila az utolsó pillanatig hitt a sikerben

2019-07-18 10:12:37

Balázs Attila az utolsó pillanatig érezte a győzelem lehetőségét az 524 ezer euró (168 millió forint) összdíjazású umagi salakpályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntős mérkőzésén, amelyen nagy csatában győzte le a 6. helyen kiemelt szerb Filip Krajinovicsot.

Umag Filip Krajinovics Balázs Attila

Tenisz: Balázs Attila kiemeltet vert, negyeddöntős Umagban

2019-07-17 19:21:52

Bejutott a negyeddöntőbe az umagi ATP 250-es tornán Balázs Attila, aki a horvátországi salakpályás verseny második fordulójában a világranglistán 58. szerb Filip Krajinovicsot győzte le 6:3, 6:7, 7:6-ra, 2 óra 37 perces csatában.

tenisz Filip Krajinovics Balázs Attila

Tenisz: az első után a második kiemelt is elköszönt Budapesttől

2019-04-26 13:52:15

A második helyen kiemelt Borna Coric meglepetésre kiesett a negyeddöntőben az 586 140 euró (184.6 millió forint) összdíjazású budapesti férfi salakpályás tenisztornán.

Filip Krajinovics Budapest Open Borna Coric

Tenisz: Federer a 16 között; a kanadai csodatini kiesett

2019-03-25 23:26:17

Bejutott a legjobb tizenhat közé a Miamiban zajló kemény pályás mestertornán Roger Federer, aki a verseny harmadik fordulójában a szerb Filip Krajinovicsot verte meg két játszmában. A hölgyeknél kiesett az Indian Wells-i viadal győztese, a 18 éves Bianca Andreescu.

tenisz Roger Federer Filip Krajinovics Bianca Andreescu

Tenisz: a világranglistán 27. szerb sem jön Budapestre

2018-04-20 15:22:57

A szerb Filip Krajinovics visszalépett a hétfőn kezdődő, 501 ezer euró (155 millió forint) összdíjazású budapesti salakpályás férfi tenisztornától.

Filip Krajinovics ATP Budapest

Tenisz: Sock és egy selejtezős játékos a párizsi döntőben

2017-11-04 19:22:16

A 16. helyen kiemelt amerikai Jack Sock és a selejtezőből főtáblára jutott szerb Filip Krajinovics játssza vasárnap a döntőt a 4.8 millió euró összdíjazású párizsi kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Jack Sock Filip Krajinovics

Tenisz: Fucsovics „csak” négy meccslabdát hárított, így kiesett

2017-05-20 14:19:32

Fucsovics Márton (152.) két szoros játszmában kikapott (7:6, 7:6) a világranglista 294. helyén álló szerb Filip Krajinovicstól a németországi Heilbronnban zajló salakpályás férfi challenger tenisztorna negyeddöntőjében.

Tenisz: 6:2, 5:3-nál adogatott, de kiesett Fucsovics Márton

2015-09-30 15:37:09

Fucsovics Márton 6:2, 5:3-as előnyről kikapott a világranglista 98. helyén álló szerb Filip Krajinovicstól a római ATP Challenger-tornán, így 2015-ben hetedszer is alulmaradt egy top 100-as teniszezővel szemben.