Találatok a Felix Burmeister címkére

Találatok száma: 9

Vasas: Németországba igazolt a kulcsember – hivatalos

2018-06-21 09:23:31

Felix Burmeister, a labdarúgó NB I-ből kiesett Vasas védője a német harmadosztályú Eintracht Braunschweignél folytatja a pályafutását.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Vasas NB II átigazolás Felix Burmeister Eintracht Braunschweig

Bp. Honvéd: új pályaedző érkezik; védő jöhet a Vasasból

2018-06-12 08:16:25

Túlzás lenne állítani, hogy a Honvéd játékosai rengeteg  szabadságot kaptak – kis túlzással mire elmentek nyaralni, már fordulhattak is vissza... A csapat ugyanis június 2-án még a Vasas  elleni bajnokin (3–1) lépett pályára, tíz nappal később, június 12-én  pedig már a Bozsik-stadionban kell megjelenniük a futballistáknak.

magyar átigazolás NB I Híres Gábor Honvéd Felix Burmeister

Mezőkövesd–Vasas: az egyik szemük nevet…

2017-11-18 10:08:03

Hat gólt láthattak a nézők a Mezőkövesd és a Vasas mérkőzésén a labdarúgó NB I 16. fordulójában, de az egy-egy ponttal egyik csapat sem lehet elégedett.

onlive! közvetítés focibajnokság Vasas NB I 16. forduló Mezőkövesd

A Videoton elveszítette a veretlenségét, Nego és Lazovics a fejét is

2017-09-16 16:51:16

Elveszítette bajnoki veretlenségét az NB I 9. fordulójában a Vasas átmeneti otthonába látogató Videoton: ugyan a fehérváriak a mérkőzés elején megszerezték a vezetést, de a mumusuknak számító angyalföldiek három góllal válaszoltak. A végére a Vidi pár játékosa elveszítette a fejét, ketten is piros lapot kaptak a bajnoki címre törő együttesből.

onlive! közvetítés focibajnokság Videoton Vasas Pátkai Máté

Négy gól, két tizenegyes, egy bírócsere – iksz Sopronban

2017-05-13 13:24:45

Kétszer egyenlített, így egy pontot otthon tartott az ideiglenes hazai pályáján játszó Haladás a Vasas ellen a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

labdarúgó NB I Vasas Schimmer Szabolcs NB I Iszlai Bence Haladás

A fővárosiak ellen megy – a DVTK tíz emberrel győzte le a Vasast

2017-04-29 14:29:40

A 29. forduló Mezőkövesden rendezett mérkőzésén Szarka Ákos góljával előnybe került a Diósgyőr, de kiegyenlített a Vasas – végül a csereként beálló Makrai Gábor a 85. percben eldöntötte a három pont sorsát.

Vasas Szarka Ákos NB I Makrai Gábor Lipták Zoltán Kassai Viktor

Örülhet a Vasas: Nagy-bravúrokkal fontos győzelem

2017-04-22 11:29:03

Felix Burmeister góljával a Vasas megverte az éllovas Budapest Honvédot újpesti albérletében a labdarúgó NB I 28. fordulójának záró mérkőzésén. A vendégektől Davide Lanzafame büntetőt rúghatott, de Nagy Gergely védte az olasz lövését, majd a kapus az utolsó percben kivédte a csereember Koszta Márk ziccerét is.