Találatok a Feliciano Lopez címkére

Találatok száma: 10

Tenisz: Nisikori a döntőben sem vesztett szettet Memphisben

2013-02-24 23:27:15

Nisikori Kei szettveszteség nélkül nyerte meg a memphisi tenisztorna férfi egyesét, a 23 éves japán játékos a döntőben 6:2, 6:3-ra győzött a spanyol Feliciano Lopez ellen.

tenisz Nisikori Kei Memphis Feliciano Lopez

Ferrer: Amíg a lábaim bírják, visszatérek ide

2013-02-24 18:49:02

David Ferrer a 20. ATP-torna-győzelmét aratta, miután a Buenos Aires-i salakpályás teniszverseny döntőjében három játszmában legyőzte Stanislas Wawrinkát. Jo-Wilfried Tsonga meccslabda hárítása után verte meg Tomás Berdychet a marseille-i fináléban, míg Jelena Jankovics a bogotái női viadal döntőjében diadalmaskodott.

Stan Wawrinka Paula Ormaechea Nisikori Kei Jo-Wilfried Tsonga Jelena Jankovics Feliciano Lopez

A kérdés: Argentína először vagy Spanyolország harmadszor?

2008-11-25 04:00:30

Pénteken a David Nalbandian–David Ferrer mérkőzéssel elkezdődik a 2008-as év utolsó jelentős teniszeseménye, a Davis-kupa fináléja. Az argentinok valamivel esélyesebbnek tűnnek. Hogy miért? Egyrészt mert ők játszanak otthon, másrészt pedig Spanyolország a sérült világelső, Rafael Nadal nélkül kényszerül felvenni a harcot.

Rafael Nadal David_Nalbandian Davis-kupa

Tenisz: Nadal két szettben verte meg Feliciano Lópezt

2008-10-24 04:00:27

Rafael Nadal 6:4, 6:4-re verte honfitársát, Feliciano Lópezt a madridi férfi tenisztorna harmadik negyeddöntőjében.

Rafael Nadal Feliciano Lopez

Rafael Nadal győzelmét hozta a spanyol házi rangadó Madridban

2008-10-21 04:00:25

Roger Federer után Rafael Nadal is bejutott a madridi mesterverseny elődöntőjébe, miután 6:4, 6:4-re megverte honfitársát, Feliciano Lópezt. A világelsőnek mindkét játszmában elég volt egyszer elvennie ellenfele adogatójátékát, mivel saját szervagémjeit mindig hozni tudta.

Davis-kupa: az utolsó egyest is megnyerték a spanyolok

2008-09-28 04:00:25

Az utolsó – már tét nélküli – mérkőzést is megnyerte Spanyolország az Egyesült Államok elleni Davis-kupa-elődöntőn, miután Feliciano López 7:6, 7:6-ra megverte Sam Querrey-t. Így 4–1-re nyertek a spanyolok, és a döntőbe jutottak, amelyben az Argentína–Oroszország mérkőzés győztesével játszanak majd.

Davis-kupa Feliciano Lopez

Tenisz: Andy Roddick legyőzte Feliciano Lopezt a dubai fináléban

2008-03-15 00:00:33

A hatodik helyen kiemelt Andy Roddick nyerte az 1.4 millió dollár összdíjazású dubai tenisztornát, miután a fináléban szetthátrányról fordítva legyőzte a spanyol Feliciano Lopezt.Roddick egyébként jubilált, hiszen ez volt pályafutása 25. egyéni ATP-diadala.

Andy Roddick Feliciano Lopez

Tenisz: Feliciano López már a döntőben a dubaji tornán

2008-03-14 00:00:46

Elsőként a spanyol Feliciano Lopez jutott be az 1,4 millió dollár összdíjazású dubaji férfi tenisztorna fináléjába, miután az elődöntőben három játszmában legyőzte az ötödik helyen kiemelt orosz Nyikolaj Davigyenkót.

Nyikolaj Davigyenko Feliciano Lopez

Tenisz, Dubai: Lopez nyerte a spanyol rangadót

2008-03-13 00:00:29

Feliciano Lopez nyerte a spanyol házirangadót, miután két szettben legyőzte David Ferrert az 1,4 millió dollár összedíjazású dubai tenisztorna negyeddöntőjében.

Nyikolaj Davigyenko David Ferrer

Federer megfékezte a remeklő Lopezt, Haas Blake-et búcsúztatta

2007-09-08 00:00:51

A nőknél már kialakult a negyeddöntő párosítása az US Openen, a férfiaknál még csak a felső ágon biztos, ki-kivel mérkőzik. A világelső Roger Federer Andy Roddickkal, Nyikolaj Davigyenko pedig Tommy Haasszal találkozik majd az elődöntőbe jutásért. A hölgyeknél a Justin Henin–Serena Williams és a Jelena Jankovics–Venus Williams összecsapásra figyel majd a világ, bennünket, magyarokat azonban leginkább a Szávay Ágnes–Szvetlana Kuznyecova meccs érdekel majd.