Találatok a Eb F-csoport címkére

Találatok száma: 17

C. Ronaldo világrekordja közben is zúgott az „Álé, Magyarország!”

2021-06-23 20:23:46

A Puskás Arénában Portugália 2–2-es döntetlent játszott Franciaországgal, Cristiano Ronaldo és Karim Benzema is duplázott és mind a két válogatott továbbjutott, de számunkra, magyarok számára inkább azért maradhat emlékezetes ez a mérkőzés, mert a magyar szurkolók ezen a meccsen is hangosabbak voltak a másik két tábornál...

superfeed portugál válogatott online! közvetítés francia válogatott Portugália

Eb 2020: jó hírek érkeztek Szalai Ádám állapotáról

2021-06-20 10:34:30

Mint ismeretes, a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányát, Szalai Ádámot már az első félidőben le kellett cserélni a franciák elleni mérkőzésen (1–1). A meccs utáni sajtótájékoztatón kiderült, a csatárt kórházba szállították. A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a Twitter-oldalán szolgált új hírekkel Szalai Ádám állapotáról.

superfeed magyar válogatott francia válogatott foci Eb 2020 Szalai Ádám Magyarország

Jó magyarnak lenni – ikszeltünk a világbajnokkal!

2021-06-19 14:23:50

A magyar labdarúgó-válogatott Fiola Attila góljával az első félidő hajrájában megszerezte a vezetést a világbajnok franciák ellen az Eb F-csoportjának 2. fordulójában. Antoine Griezmann a második félidőben egyenlített, de több gól már nem született, így hatalmas bravúrt bemutatva a magyar csapat ikszelt (1–1) a világbajnok franciákkal a budapesti Puskás Arénában.

magyar válogatott francia válogatott foci Eb 2020 Magyarország Franciaország Fiola Attila

Túlélhetjük a halálcsoportot; mit mond a múlt?

2021-06-14 20:48:45

Olyan ország lesz Eb-győztes, amelyik eddig még nem volt, visszatér Uri Geller, tökéletesen működik a VAR, lengyel gólkirály lesz, a németek büntetőkkel veszítenek Anglia ellen, Gareth Southgate divatba hozza a feszes nadrágokat – és a magyarok továbbjutnak a csoportjukból. Ezek lennének a mostani torna legnagyobb meglepetései az angol FourFourTwo magazin júniusi száma szerint. Ideje hát végigfutni az Eb-k eddigi halálcsoportjain, és megnézni, jutott-e azokból tovább a közvélemény szerint erre abszolút esélytelen csapat?

superfeed magyar válogatott halálcsoport foci Eb 2020 Portugália Németország

Három vb- és BL-győztes játékos adja a francia védelem alapját

2021-06-04 09:18:51

A Nemzeti Sport Online-on folytatjuk a magyar válogatott Eb-csoportjának, az F-csoportnak a bemutatóját, ezúttal a világbajnok és öt éve az Európa-bajnokságon ezüstérmes francia válogatott hátsó alakzatával, illetve védelmével foglalkozunk.

magyar válogatott francia válogatott Magyarország Hell csapatbemutató Franciaország Európa-bajnokság

Eb 2016: Izland nyert, Ausztria utazhat haza

2016-06-22 19:56:22

Izland az utolsó pillanatban lőtt góllal 2–1-re megverte Ausztriát, ezzel az F-csoport második helyén végzett, Ausztria pedig egyetlen megszerzett ponttal kiesett.

osztrák válogatott közvetítés izlandi válogatott foci Eb 2016 Izland Eb F-csoport

Eb 2016: fantasztikus, hatgólos meccsen ikszeltünk CR-ékkel!

2016-06-22 19:50:40

A labdarúgó Európa-bajnokságon az F-csoport utolsó fordulójában a már korábban továbbjutó, kissé tartalékos magyar válogatott 3–3-as döntetlent játszott a torna titkos esélyesével, Portugáliával. Ezzel az egy ponttal továbbjutottak Cristiano Ronaldóék is, a magyar válogatott pedig a csoport élén végzett.

portugál válogatott magyar válogatott közvetítés foci Eb 2016 Portugália Magyarország

Izland a végén adta meg a kegyelemdöfést Ausztriának

2016-06-22 17:01:14

Az Európa-bajnokság F-csoportjának harmadik fordulójában Izland 2–1-re legyőzte Ausztriát, Lars Lagerbäck csapata ezzel a második helyen zárt a kvartettben Magyarország mögött. Az osztrákok a négyes utolsó helyén végeztek, és egy ponttal búcsúztak a küzdelmektől.

Gálameccs a portugálok ellen – csoportelső a magyar válogatott!

2016-06-22 17:26:54

A magyar labdarúgó-válogatott 3–3-as döntetlent játszott Portugáliával a franciaországi Eb-n, ezzel megnyerte az F-csoportot. A mieink vasárnap 21 órától, Toulouse-ban játszanak a nyolcaddöntőben, Belgiummal.

Eb 2016: iksz a portugál–osztrákon, maradtunk a csoport élén

2016-06-18 22:50:43

A portugál labdarúgó-válogatott Izland után Ausztriával sem bírt a franciaországi Európa-bajnokság F-csoportjának második fordulójában, így a csoportot továbbra is a négy pontot gyűjtő magyar válogatott vezeti.

portugál válogatott osztrák válogatott foci Eb 2016 Portugália Eb F-csoport Eb 2016

Eb 2016: Ugrálni tilos! – adta ki a jelszót Király Gábor

2016-06-18 22:02:48

Király Gábor csodálatos védőmunkáról beszélt az 1–1-es döntetlennel végződő Magyarország–Izland labdarúgó Európa-bajnoki mérkőzés után.

magyar válogatott izlandi válogatott foci Eb 2016 Magyarország Király Gábor Izland

Tovább szenved Ronaldo, most sem nyertek a portugálok

2016-06-18 14:52:27

portugál válogatott osztrák válogatott közvetítés foci Eb 2016 Robert Almer Portugália

Eb 2016: Böde kicsit neheztel az öngólt lövő izlandira

2016-06-18 20:14:56

Böde Dániel az egész magyar válogatotthoz hasonlóan nagyon örül az Izland elleni döntetlennek, de azt azért sajnálja, hogy nem ő szerezte az egyenlítő gólunkat.

magyar válogatott izlandi válogatott foci Eb 2016 Nagy Ádám Magyarország Izland

Eb 2016: Lényegtelen, hogy a büntető jogos volt-e – Storck

2016-06-18 20:06:45

A magyar labdarúgó-válogatottat irányító Bernd Storck az Izland elleni döntetlen után is büszke a csapatára, és nem foglalkozik azzal, hogy jogos volt-e az ellenfél javára megítélt tizenegyes.

magyar válogatott izlandi válogatott foci Eb 2016 Magyarország Izland Euro 2016

Eb 2016: a 88. percben öngóllal mentettünk pontot Izland ellen!

2016-06-18 19:51:16

A magyar labdarúgó-válogatott 1–1-es döntetlent játszott Izlanddal a franciaországi Európa-bajnokság F-csoportjának második fordulójában. A szigetországi együttes az első félidőben tizenegyesből vezetést szerzett, de a mieink a 88. percben Birkir Már Saevarsson öngóljával pontot mentettek.

magyar válogatott közvetítés izlandi válogatott foci Eb 2016 Magyarország Izland

Drámai végjátékban pontot szereztünk Izland ellen!

2016-06-18 14:46:01

Eb 2016: ennyire megfogta a magyar csapat az osztrákot – ábra

2016-06-17 09:32:31

Az Európa-bajnokság F-csoportjának második fordulójában Ausztria Portugáliával játszik szombaton. Az osztrák lapok a Magyarországtól elszenvedett vereség után azzal foglalkoznak, mi az, amin feltétlenül javítani kell az első meccshez képest.

osztrák válogatott magyar válogatott foci Eb 2016 Magyarország Euro 2016 Eb F-csoport