Találatok a DunaFerr SE címkére

Találatok száma: 28

Torna: a Dunaferr SE nyerte az első fordulót a női csb-n

2021-03-20 16:49:12

A Dunaferr SE nyerte meg a női tornászok csapatbajnokságának első fordulóját, amelyet szombaton rendeztek Budapesten.

torna Dunaferr SE

Röplabda: „Leesett az álluk, amikor hazajöttem egy Alfa Romeóval”

2020-09-30 22:17:09

Iszonyatosan rossz gyerek voltam – mondja magáról Mészáros Dömötör, aki még 43 évesen is aktívan röplabdázik a Dunaferr első osztályú csapatában. Rengeteg sportot kipróbált, többek között dzsúdózott, úszott, kosárlabdázott, de jazzbalettre és társastáncra is járt. Bár bevallottan ügyetlen volt az első edzéseken, ötödikes korában mégis rá kellett jönnie, a röplabda az ő sportja. És sokkal több is volt annál.

röplabda Sportkrém Padova Mészáros Dömötör Kaposvár Dunaferr SE

Női kézi: 25 éve, hogy pelenkával sokkolták, válaszul KEK-et nyert a Dunaferr

2020-05-10 22:49:56

Negyedszázada ünnepelte első, csapatsportágban aratott jelentős sikerét a Dunaferr SE, a női kézilabdázók a Kupagyőztesek Európa-kupájában diadalmaskodtak. A piros-fehérek a német Lützellinden együttesét múlták fe­lül a májusi fináléban, idegenben két góllal kikaptak, itthon nyolccal nyertek, végigvezetve, jó játékkal hódították el a serleget 1995. május 6-án – ennek hátterét idézi fel a Dunaújvárosi Hírlap.

női kézlabda kézilabda Laurencz László Dunaújváros Dunaferr SE

Férfi röpi NB I: kétjátszmás hátrányból fordított a DEAC

2018-11-16 22:15:46

Egy NB I-es férfi röplabdameccset rendeztek pénteken. A Dunaferr és a DEAC a két Magyar Kupa-nyolcaddöntő után megint ötszettes mérkőzést játszott, és ahogyan az MK-visszavágón, úgy ezúttal is 0:2-ről fordította meg az eredményt a vendég debreceni csapat.

férfi röplabda férfi röpi NB I Dunaferr SE Debreceni EAC

Férfi röplabda: négy vereség után nyert újra a Dunaferr

2018-11-02 19:54:31

A Dunaferr SE házigazdaként 3-1-re legyőzte a Szolnok csapatát a férfi röplabda NB I alapszakaszában pénteken. Négy vereség után ez volt a dunaújvárosiak első sikere. A Szolnok továbbra is nyeretlen az élvonalban.

röplabda NB I Szolnok röplabda Férfi röplabda Dunaferr SE

Férfi röpi NB I: három szettben nyert a Kaposvár

2018-10-30 19:55:16

A Kaposvár három szettben győzte le a vendég Dunaferr SE-t a férfi röplabda NB I alapszakaszának keddi játéknapján.

férfi röplabda NB I férfi röplabda Fino Kaposvár Dunaferr SE

Férfi röplabda NB I: megvan a juniorválogatott első győzelme

2016-12-18 15:57:15

Megszerezte első győzelmét a férfi röplabda NB I-ben a magyar juniorválogatott.

röplabda juniorválogatott röplabda Dunaferr SE Dunaferr

Férfi röplabda NB I: a Dunaferr négy játszmában nyert Pécsen

2016-02-13 18:45:49

A Dunaferr négy – rendkívül szoros – játszmában győzött a Pécs vendégeként a férfi röplabda NB I szombati mérkőzésén.

röplabda röp férfi röplabda NB I PTE-PEAC Dunaferr SE Dunaferr

Férfi röplabda NB I: győzött a Kazincbarcika és a Dunaferr

2015-12-19 20:56:39

A Kazincbarcika háromszettes mérkőzésen nyert a vendég Pécs ellen, míg a Dunaferr négy szettben legyőzte a vendég Sümeget a férfi röplabda NB I szombati játéknapján.

röplabda NB I röplabda röpi férfi röplabda Vegyész RC Kazincbarcika Sümegi Röplabda Egyesület

Férfi röplabda NB I: győzelemmel kezdte a bajnok az idényt

2015-09-18 00:01:29

A bajnoki címvédő FINO Kaposvár dunaújvárosi vendégjátékával kezdődött a férfi röplabda NB I 2015–2016-os idénye. A somogyi csapat végül háromjátszmás győzelmet aratott a Dunaferr ellenében.

röplabda férfi röplabda NB I Fino Kaposvár Dunaferr SE

Férfi röplabda NB I: Újvárosban egyenlített a MAFC

2015-04-15 19:22:03

A MAFC-BME csapata négy játszmában nyert a Dunaferr vendégeként a férfi röplabda NB I 5–8. helyéért zajló, az egyik fél második sikeréig tartó párharc szerdai második mérkőzésén, így egyenlített.

férfi röplabda NB I MAFC Dunaferr SE

Röplabda: Vasas-siker a nőknél; meglepetés a férfiaknál

2014-01-12 20:35:13

A Vasas 3:1-re nyert Kaposváron a női röplabda NB I vasárnapi mérkőzésén. A férfiaknál az esélyesebb Dunaferr simán győzött a PTE-PEAC ellen.

röplabda Vasas Óbuda PTE-PEAC Dunaferr SE

Utánpótlás: dunaújvárosi műhelyt díjaztak májusban

2013-06-28 18:22:33

Röplabda, sakk, teke, vízilabda és evezés. Májusban is széles volt azon sportágak palettája, amelyek bekerültek az első ötbe a Magyar Olimpiai Bizottság, az utanpotlassport.hu szakportál és a Decathlon sportszeráruházlánc „A hónap műhelye” díj szavazásán. A verseny rendkívül szorosan alakult, a Dunaferr SE férfi röplabdaszakosztálya mindössze egyetlen helyezési számmal végzett végül az első helyen, a második-harmadik-negyedik helyen holtverseny alakult ki.

Dunaferr SE A hónap műhelye

Férfi röplabda NB I: ötödik meccs dönt a bronzcsatában

2013-04-19 21:18:15

A Dunaferr négy szettben legyőzte a vendég Dágot a férfi röplabda NB I bronzéremért zajló, az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcának pénteki, negyedik mérkőzésén, ezzel egyenlített.

röplabda férfi röplabda NB I Dági KSE Dunaferr SE

Férfi röplabda NB I: csak a Szolnok tudott otthon nyerni

2013-01-27 20:58:20

Az élvonalbeli férfi röplabdabajnokságban a vasárnapi játéknapon csak a Szolnok tudott hazai pályán győzni, hiszen a Dunaferr, a PTE-PEAC és a Kecskemét vendégeként nyert.

röplabda férfi röplabda Sümegi RC Szolnoki Főiskola RKSI PTE-PEAC MAFC-BME MAPEI

Férfi röplabda NB I: sima dunaújvárosi siker

2012-12-07 22:39:10

A Dunaújváros simán, három szettben nyert a DEAC vendégeként a férfi röplabda NB I pénteki játéknapján.

férfi röplabda NB I DUNAFERR SE DEAC

Férfi kézilabda: az erőszakos csábítókra haragszanak Dunaújvárosban

2010-08-08 11:45:13

A legutóbbi idényben – kisebb csodát téve – a negyedik helyet kaparintotta meg a Dunaferr SE férfi kézilabdacsapata az élvonalbeli bajnokságban. Ezzel együtt az adósságokba szinte belefulladó szakosztály – néhány biztató jel, több tizenéves tehetség kitartó hűsége ellenére – továbbra is a túlélésért, a támogatókért küzd.

kézilabda Dunaferr SE

A Dunaferr beállósa szerint megszűnhet a csapat

2010-07-15 10:39:24

Az újvárosi bajnoki negyedik helyezett férficsapat átalakulásáról sokat mond az edzéseket szerdán kezdő együttes új kerete, kilátástalan költségvetési helyzete és a klubtól az évad végén távozók névsora. Olyan vezéregyéniségek hagyták el a Dunaferrt, mint a válogatott Rosta Miklós (Mezőkövesd), Mikler Roland (Szeged), Nagy Kornél (Veszprém), valamint Michal Kopco (?) és Miss Zoltán (Csurgó). Az együttesnek 80 millió forintra lenne szüksége a megélhetéshez, ehelyett ennyi a tartozása.

Férfi kézi NB I: a Dunaferr elleni sikerével bronzérmes a Tatabánya

2010-05-26 20:57:29

A Tatabánya-Carbonex végzett a harmadik helyen az első osztályú férfi kézilabda-bajnokságban, miután a döntő negyedik mérkőzésén idegenben 33–25-re legyőzte a Dunaferrt. A Tatabánya legutóbb 1984-ben volt érmes a bajnokságban, akkor viszont győzniük is sikerült.