Találatok a Dunaferr futsal címkére

Találatok száma: 33

Futsal NB I: ismét nyert az Aramis, a DEAC és az FTC

2021-04-23 20:06:41

A hazai futsal NB I rájátszásának felsőházában a DEAC 5–2-re legyőzte a Balaton Bútor FC Veszprémet. Az alsóházban az Aramis 9–0-ra nyert a Dunaferr otthonában, míg az FTC 4–3-ra megverte a Nyírgyulajt.

futsal NB I Veszprém futsal Nyírgyulaj FTC futsal Dunaferr futsal DEAC

Futsal NB I: háromszor is vezetett a Veszprém, de csak ikszelt

2021-02-22 20:59:25

A férfi futsal NB I felsőházának első fordulójában hétfőn a Veszprém és a Debreceni EAC megosztozott a pontokon, míg az alsóházban kilencgólos mérkőzésen nyert az Aramis és nyolcgóloson a Nyírgyulaj.

férfi futsal NB I futsal NB I futsal Veszprém futsal Dunaferr futsal Dunaferr

Futsal NB I: 12 gólos meccsen nyert a Berettyóújfalu

2020-12-18 23:27:40

A futsal NB I 14. fordulójának pénteki játéknapján az MVFC Berettyóújfalu hazai pályán 7–5-re legyőzte a Kecskemétet. A Nyírgyulaj 2–1-re nyert Dunaújvárosban a Dunaferr vendégeként, míg az Aramis otthon kapott ki 6–5-re a DEAC-tól.

futsal NB I futsal Nyírgyulaj Kecskemét futsal Dunaferr futsal DEAC

Futsal: a főszponzor megszüntette a Dunaújváros támogatását

2020-11-03 14:01:26

A futsal NB I-ben szereplő Dunaújváros a hivatalos Facebook-oldalán számolt be róla, hogy a klub főszponzora, a Dunaferr megszüntette a csapat támogatását.

futsal NB I futsal Dunaújváros Dunaferr futsal

Futsal: hiába egyenlített a Dunaferr, a DEAC nyert

2020-10-16 20:31:25

A Debreceni EAC 3–2-re legyőzte Dunaferr DUE Dutrade FC csapatát a férfi futsal NB I pénteki játéknapján.

futsal NB I futsal Dunaferr futsal DEAC futsal

Futsal NB I: sima Haladás-siker; a végén csapott le a Veszprém

2020-01-20 17:28:39

A Haladás 5–2-re legyőzte a Rubeolát a férfi futsal NB I hétfői játéknapján. A Veszprém idegenben nyert a Dunaferr ellen.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Haladás futsal Dunaferr futsal

Futsal NB I: kiütéssel nyert a Berettyó; nem hibázott a Haladás

2019-11-22 16:33:53

A listavezető Berettyóújfalu 5–1-re legyőzte a DEAC-ot a férfi futsal NB I pénteki játéknapján. Nem hibázott a tabellán második Haladás sem, amely a Dunaferr otthonában nyert 5–2-re.

futsal NB I futsal Haladás futsal FTC futsal Dunaferr futsal DEAC

Futsal NB I: pontot szerzett, már nem utolsó a Rubeola

2019-11-08 21:58:02

A Rubeola az utolsó percben elért góllal 2–2-es döntetlent ért el hazai pályán a Dunaferr ellen a futsal NB I 9. fordulójának péntek esti mérkőzésén, és a megszerzett ponttal elmozdult az utolsó helyről.

futsal NB I futsal Rubeola FC Csömör Dunaferr futsal

Futsal NB I: nem bírt egymással a Dunaferr és a Nyírgyulaj

2019-10-31 21:19:12

Döntetlent játszott egymással a Dunaferr és a Nyírgyulaj a futsal NB I 8. fordulójának nyitó mérkőzésén.

futsal NB I Nyírgyulaj Dunaferr futsal

Futsal NB I: szűken nyert a címvédő; kikapott az FTC

2019-10-04 22:07:50

A férfi futsal NB I 6. fordulójában a címvédő Berettyóújfalu hazai pályán 2–1-re legyőzte a Veszprémet, amely így hatodik mérkőzésén a hatodik vereségét könyvelhette el. A pénteki játéknapon a Dunaferr 5–2-re nyert a Kecskemét ellen, míg az FTC hazai pályán 6–5-re kikapott a Debreceni EAC-tól.

futsal NB I Veszprém futsal Kecskemét futsal Haladás futsal FTC futsal Dunaferr futsal

Futsal NB I: gálázott a Nyírgyulaj és a Berettyó is

2019-09-30 19:10:02

A Nyírgyulaj és a Berettyóújfalu is kiütéses győzelmet aratott a férfi futsal NB I hétfői játéknapján – előbbi 6–0-ra nyert az Aramis ellen, utóbbi 7–3-ra diadalmaskodott Kecskeméten.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Nyírgyulaj Kecskemét futsal

Futsal NB I: triplázó fradista, háromgólos FTC-siker a rajton

2019-08-23 22:21:42

A Ferencváros hazai környezetben 3–0-ra legyőzte a Rubeolát a futsal NB I nyitányán. A zöld-fehérek mindhárom gólját Jenei Krisztián szerezte, aki a második és a harmadik találatát egyaránt az utolsó percben, üres kapura jegyezte. A nyáron alaposan megerősödő FTC-hez hasonlóan a Dunaferr is nyert az első játéknapon.

futsal NB I futsal Rubeola Jenei Krisztián FTC futsal Dunaferr futsal

Futsal NB I: őrült hajrá, hosszabbítás után nyert a Berettyóújfalu

2019-06-06 18:41:09

A hazai pályán szereplő Berettyóújfalu nyerte a férfi futsal NB I döntőjének harmadik mérkőzését, miután hosszabbítást követően 6–4-re diadalmaskodott a Haladás ellen. A Berettyó ezzel 2–1-es összesítéssel vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó fináléban.

labdarúgó NB I futsal NB I Veszprém futsal Rubeola FC Csömör Nyírgyulaj NB I

Futsal NB I: a Dunaferr és a BME is idegenben nyert

2019-05-17 17:12:34

A Dunaferr a Debrecen (2–1), a BME pedig az Aramis ellen nyert (5–4) a férfi futsal NB I középszakaszának pénteki játéknapján.

futsal NB I futsal Dunaferr futsal Debrecen BME Aramis

Futsal MK: hiába Dróth gólja, a Berettyó jutott be a döntőbe

2019-02-23 20:14:43

A bajnoki tabella első két helyezettje, a Berettyóújfalu és a Veszprém vívja vasárnap a férfi futsal Magyar Kupa döntőjét a szigetszentmiklósi sportcsarnokban: előbbi együttes Dróth Zoltán csapatát, a Haladást (4–2), míg utóbbi Tatai József triplájával a Dunaferrt verte meg (3–0).

futsal Magyar Kupa futsal Veszprém futsal Haladás futsal Dunaferr futsal Berettyóújfalu

Futsal NB I: az éllovas legyőzte a harmadik helyezettet

2019-02-08 21:19:27

Pénteken a bajnoki éllovas Berettyóújfalu sima győzelmével kezdődött a futsal NB I 18. fordulója, amely hétfőn négy mérkőzéssel folytatódik, illetve ér véget.

futsal NB I Dunaferr futsal Berettyóújfalu

Futsal NB I: vendéggyőzelmekkel indult az esztendő

2019-01-04 20:14:39

A Haladás a DEAC, a Dunaferr a Rubeola otthonában tudott győzni az élvonalbeli futsalbajnokság alapszakaszának 15. fordulójában. Utóbbi találkozó csak az utolsó másodpercekben dőlt el.

Rubeola FC Csömör Haladás Futsal Futsal Dunaferr futsal DEAC

Futsal NB I: a Dunaferr nyerte a Veszprém elleni rangadót

2018-10-01 22:18:01

A férfi futsal NB I 4. fordulójának rangadóján a bajnoki táblázaton második Dunaferr a harmadik helyet elfoglaló Veszprémet fogadta és győzte le 5–3-ra. A nap legjobb egyéni teljesítményét az Aramis játékosa, Bognár Bence nyújtotta, aki négy gólt szerzett a Csömör 8–2-es legyőzésekor.

futsal NB I Veszprém futsal Dunaferr futsal Bognár Bence

Futsal NB I: továbbra is hibátlan a Berettyóújfalu

2018-04-24 19:48:23

Negyedik meccsét is megnyerte a futsal NB I rájátszásának A-csoportjában a Berettyóújfalu, amely 4–1-re kiütötte a Dunaferrt.

futsal NB I futsal Dunaferr futsal Berettyóújfalu

Futsal NB I: kiütötte a Dunaferr a Fradit az idei utolsó meccsén

2017-12-14 21:35:19

A férfi futsal NB I 11. fordulójának első mérkőzésén a Dunaferr hazai pályán a Ferencvárossal játszott. Ugyan a vendégek az első percekben hamar vezetést szereztek, a hazaiak már az első félidőben elhúztak 4–1-re, és a második félidőben is négy gólt szerezve 8–3-ra győztek.