Találatok a Dino Besirovic címkére

Találatok száma: 6

Micsoda mérkőzés, Meszhi a 93. percben szerzett győztes gólt!

2020-06-20 10:06:10

A 93. percben szerzett győztes gólt (2–1) az egész második félidőben emberhátrányban futballozó Mezőkövesd a Mol Fehérvár ellen a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

onlive! közvetítés NB I Mol Fehérvár FC Mihajlo Meszhi Mezőkövesd

NB I: Fenomenálisak az itteni feltételek – véli a kövesdi légiós

2020-05-17 07:53:59

A napokban hároméves szerződést kötött a bajnokságban harmadik helyen álló Mezőkövesd bosnyák középpályásával, Dino Besiroviccsal, aki most a klub honlapjának adott bővebb interjút, most ebből szemezgettünk.

NB I Mezőkövesd Magyar Kupa Dino Besirovic

Mezőkövesd: nagy sikernek tartják a középpályás megszerzését, többen hosszabbítottak

2020-05-15 10:26:52

Több játékosával hosszabbított a labdarúgó NB I-ben a harmadik helyen álló Mezőkövesd – árulta el Tóth László, a borsodi klub szakmai igazgatója a boon.hu-nak. A Magyar Kupában elődöntős gárdánál nagy sikernek tartják a bosnyák Dino Besirovic végleges megszerzését a Hajduk Splittől.

magyar átigazolás Tóth László NB I Mezőkövesd Kuttor Attila Dino Besirovic

NB I: a Mezőkövesd 150 ezer eurót fizet a középpályásért – sajtóhír

2020-05-06 10:32:58

Horvát lapértesülés szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő Mezőkövesd él opciós jogával, végleg megvásárolja a télen kölcsönbe érkező Dino Besirovicot a Hajduk Splittől.

magyar átigazolás NB I Mezőkövesd Hajduk Split Dino Besirovic

Elhozott egy pontot az Újpest a harmadik helyezett otthonából

2020-02-04 17:13:03

Nem megy a Mezőkövesdnek odahaza az Újpest ellen, a dobogón álló csapat ezúttal sem tudta megverni a lila-fehéreket, sőt az egy pontért is kétszer kellett egyenlítenie Kuttor Attila csapatának.