Találatok a Dennis Hauger címkére

Találatok száma: 6

Videó: ijesztő jelenet, a glória megmentette az F2-es pilótát

2022-07-03 13:57:59

Roy Nissanyt megvédte versenyautójának glóriakerete, amikor Dennis Hauger autója az egyik pillanatról a másikra az ő autójának tetején landolt a Formula–2-es silverstone-i futamon.

videó baleset Roy Nissany Formula–2 F2 Dennis Hauger

F3: Doohan a pole-ban, a bajnoki éllovas a 9. helyen Szocsiban

2021-09-24 12:15:36

Jack Doohan indulhat a pole pozícióból a Formula–3 oroszországi idényzárójának főfutamán. A bajnoki pontversenyt vezető Dennis Hauger a kilencedik helyen zárta a kvalfikációt Szocsiban, Tóth László a 27. helyről kezdheti meg a szezon utolsó versenyeit.

Tóth László Szocsi Orosz Nagydíj Formula–3 Dennis Hauger

F3: Hauger újabb lépést tett a bajnoki cím felé, Tóth a 25. Zandvoortban

2021-09-05 10:47:56

Szezonbéli negyedik győzelmét aratta Dennis Hauger a Formula–3 hollandiai versenyhétvégéjének főfutamán. A norvég versenyző mögött Clément Novalak és Alekszandr Szmoljar ért célba, Tóth László a 25. lett az utolsó versenyen Hollandiában. Újabb diadalával Hauger tovább növelte előnyét a bajnoki pontversenyben.

Holland Nagydíj Formula–3 Dennis Hauger Zandvoort Tóth László

F3: a bajnoki éllovas az élen, Tóth a 28. helyen zárta az időmérőt

2021-09-03 14:52:57

Dennis Hauger nyerte meg a Formula–3 hollandiai versenyhétvégéjének időmérőjét. A bajnoki pontversenyt vezető norvég pilóta mellől David Schumacher, a harmadik pozícióból Victor Martins várhatja a piros lámpák kialvását a zandvoorti főfutamon. Tóth László a 28. pozícióban zárta a kvalifikációt.

Zandvoort Tóth László Holland Nagydíj Formula–3 Dennis Hauger

F3: Hauger ismét győzött, Tóth kiesett a hungaroringi főfutamon

2021-08-01 11:14:07

Szezonbéli harmadik győzelmét aratta, és tovább növelte az előnyét a bajnoki pontversenyben Dennis Hauger a Formula–3-as főfutamon a Hungaroringen. A norvég versenyző mögött a pole pozíciból induló Arthur Leclerc ért célba, a harmadik helyen Jack Doohan végzett. Tóth László két körrel a verseny vége előtt ütközött, és kénytelen volt feladni a futamot.

Tóth László Magyar Nagydíj Hungaroring Formula–3 Dennis Hauger

F3: Hauger az 1., Tóth a 26. lett a barcelonai záró futamon

2021-05-09 12:01:10

A pole pozícióból induló Dennis Hauger aratott győzelmet a Formula–3-as idénynyitó versenyhétvége főfutamán. A második helyen Jack Doohan, harmadikként Matteo Nannini látta meg a kockás zászlót Barcelonában. Tóth László a 26. pozícióban zárta az első forduló záró versenyét.