Találatok a David Ferrer címkére

Találatok száma: 223

Tenisz: nem folytatódik Zverev és Ferrer együttműködése

2021-01-09 10:53:10

Új edzőt keres Alexander Zverev, a férfi teniszezők világranglistájának hetedik helyezettje, miután megszakadt az együttműködése David Ferrerrel – írja az MTI.

David Ferrer Alexander Zverev

Tenisz: Ferrer és Zverev „próbaidőt” adott egymásnak

2020-07-08 11:50:27

A spanyolok korábbi élteniszezője, David Ferrer bejelentette, hogy – egyelőre tesztjelleggel – közös munkába kezdett Alexander Zverevvel.

tenisz David Ferrer Alexander Zverev

Tenisz: Ferrer kiesett, és elbúcsúzott a profi játéktól

2019-05-08 22:26:22

David Ferrer szerdán a második fordulóban búcsúzott a madridi tenisztornától, ezzel befejezte profi pályafutását. A 37 éves, egyéniben 27-szeres ATP-torna-győztes spanyol játékos a német Alexander Zverevtől kapott ki két szettben.

tenisz Sloane Stephens Petra Kvitová David Ferrer Alexander Zverev

Tenisz: győzelemmel kezdte utolsó versenyét Ferrer

2019-05-07 21:13:10

Az utolsó viadalán induló spanyol David Ferrer kedden az első fordulós meccsén három játszmában legyőzte honfitársát, Roberto Bautistát a madridi salakpályás tenisztorna férfimezőnyében.

Roberto Bautista Agut David Ferrer ATP Madrid

Tenisz: Thiem könnyedén nyert, Ferrer simán kikapott

2018-05-22 22:36:00

Az első helyen kiemelt Dominic Thiem magabiztos győzelmet aratott a lyoni nyolcaddöntőben. Az osztrák teniszező a spanyol Roberto Carballés Baenát verte meg két játszmában.

tenisz Dominic Thiem David Ferrer

Tenisz: Nadal nem lesz világelső, meglepte a 18 éves kanadai

2017-08-11 08:38:51

Az első kiemelt Rafael Nadal három játszmában (3:6, 6:4, 7:6) kikapott a világranglista 143. helyén álló, 18 éves kanadai Denis Shapovalovtól a montreali kemény pályás férfi tenisztorna harmadik fordulójában, így eldőlt, hogy jövő hétfőn még mindig a brit Andy Murray áll majd a világranglista élén. A kétszeres Rogers-kupa-győztes Roger Federer szetthátrányból nyert a spanyol David Ferrer ellen.

tenisz Roger Federer Rafael Nadal Denis Shapovalov David Ferrer Andy Murray

Tenisz: kikapott Balázstól a selejtezőben, majd megnyerte a tornát

2017-07-23 15:29:32

Kiki Bertens nyerte meg a salakpályás női tenisztornát a svájci Gstaadban. A bastadi férfi versenyen David Ferrer diadalmaskodott. Umagban a 19 éves orosz Andrej Rubljov győzött a döntőben.

tenisz Kiki Bertens John Isner David Ferrer Anett Kontaveit Andrej Rubljov

Tenisz: a 2. és a 4. kiemelt is kiesett Antalyában

2017-06-28 20:40:37

A második helyen kiemelt Paolo Lorenzi is idejekorán búcsúzott a 439 ezer dollár (121,6 millió forint) összdíjazású antalyai füves pályás férfi tenisztornán.

Paolo Lorenzi David Ferrer Antalya ATP torna

Tenisz: Ferrer nem jutott nyolc közé Buenos Airesben

2017-02-17 08:01:44

Nem jutott be a negyeddöntőbe David Ferrer a Buenos Airesben zajló, 599 ezer dollár összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz David Ferrer Buenos Aires ATP

Tenisz: Djokovics simán nyert, Ferrer és Del Potro kiesett

2016-10-11 18:43:07

Gond nélkül jutott tovább a sanghaji férfi tenisztorna 2. fordulójából a világelső szerb Novak Djokovics: két 6:3-as szettben győzte le az olasz Fabio Fogninit.

tenisz Novak Djokovics Juan Martín del Potro David Ferrer

Tenisz: a 23 éves svájci hölgy először játszhat döntőt

2016-07-16 21:09:16

A svájci Viktorija Golubic a német Karina Witthöftöt és honfitársát, a világranglista 797. helyén álló Rebeka Masarovát is legyőzte a gstaadi salakpályás női tenisztorna szombati játéknapján, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba. A 23 esztendős játékos pályafutása első WTA-döntőjében a harmadik kiemelt holland Kiki Bertensszel találkozik.

tenisz Viktorija Golubic Simona Halep David Ferrer

Tenisz: így lesz az egyhetes tornából „háromnapos” verseny

2016-07-16 00:20:22

Az első kiemelt német Philipp Kohlschreiber három szettben kikapott a világranglista 153. helyén álló argentin Renzo Olivótól a hamburgi salakpályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében. A svédországi Bastadban zajló versenyen a spanyol David Ferrer bejutott a legjobb négy közé.

tenisz Stollár Fanny Philipp Kohlschreiber David Ferrer

Tenisz: Ferrer megfordította; kiesett a korábbi világelső

2016-07-14 21:36:19

Az első helyen kiemelt spanyol David Ferrer szetthátrányból fordítva győzte le a francia Calvin Hemeryt, így bejutott a bastadi férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, ahol a hatodikként rangsorolt brit Aljaz Bedenét legyőző német Dustin Brown lesz.

tenisz Simona Halep Sara Errani Jelena Jankovics David Ferrer

Wimbledon: az „óriásölő” kiejtette a Garros-győztest

2016-06-30 19:33:48

A Roland Garros-győztes Garbine Muguruza két szettben (6:3, 6:2) kikapott a szlovák Jana Cepelovától a wimbledoni nemzetközi teniszbajnokság női egyesének második fordulójában. A tavalyi döntős spanyol játékos mellett búcsúzott Sara Errani, Jelena Jankovics és Belinda Bencic is. A férfiaknál Andy Murray magabiztosan győzött, David Ferrer viszont simán kikapott – és kiesett Dominic Thiem is.

tenisz Wimbledon Jana Cepelová Garbine Muguruza David Ferrer Belinda Bencic

Wimbledon: a korábbi világelső az első fordulóban kiesett

2016-06-27 16:39:54

A címvédő Novak Djokovics három játszmában (6:0, 7:6, 6:4) megverte a brit James Wardot a wimbledoni teniszbajnokság első fordulójában, ezzel sorozatban a 29. győzelmét aratta Grand Slam-tornán. A szerb kiválóság a második körben a francia Adrian Mannarinóval találkozik. Roger Federer szintén három szettben nyert. Rajtuk kívül továbbjutott a spanyol David Ferrer is, aki csak négy játékot veszített el az izraeli Dudi Szelával szemben. A nőknél kiesett a korábbi világelső Ana Ivanovics.

tenisz Wimbledon Novak Djokovics David Ferrer Ana Ivanovics

Tenisz: Wawrinka menetel, Ferrer most már szettet is nyert

2016-05-20 00:03:15

Az első kiemelt svájci Stanislas Wawrinka tovább menetel a genfi férfi tenisztornán, a negyeddöntőben a spanyol Pablo Carreno-Bustát győzte le két szettben.

Stan Wawrinka Gilles Simon David Ferrer Alexander Zverev

Tenisz: Ferrer öt megnyert játékkal jutott tovább

2016-05-18 23:23:16

A második kiemelt David Ferrer 6:3, 3:2-es hátrányban volt Denis Istominnal szemben a genfi salakpályás tenisztorna második fordulójában, amikor az üzbég játékos feladta a meccset, így a spanyol versenyző jutott be a legjobb nyolc közé. A strasbourgi viadaltól Babos Tímea után a másodikként rangsorolt amerikai Sloane Stephens is búcsúzott.

tenisz Denis Istomin David Ferrer

Tenisz: Djokovics és Murray nyert, Ferrer kiesett Madridban

2016-05-05 17:57:30

Novak Djokovics, Andy Murray és Rafael Nadal is sima győzelemmel jutott a legjobb nyolc közé a madridi salakpályás teniszversenyen.

tenisz Tomás Berdych Novak Djokovics David Ferrer Andy Murray

Tenisz: Djokovics könnyed győzelemmel jutott tovább

2016-03-28 07:45:59

A világelső szerb Novak Djokovics könnyedén felülmúlta a portugál Joao Sousát a miami kemény pályás tenisztorna férfiversenyében, és bejutott a nyolcaddöntőbe.

tenisz Novak Djokovics David Ferrer Babos Tímea

Tenisz: Nadal és Ferrer is a nyolc közé jutott

2016-02-12 10:32:28

Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal és honfitársa, a másodikként rangsorolt David Ferrer is továbbjutott a Buenos Aires-i salakpályás férfi tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjéből.