Találatok a Chris Paul címkére

Találatok száma: 49

Videó: a nézőtérről inzultálták CP3 családját – nem hagyta szó nélkül

2022-05-09 17:52:59

Nem élete legjobb estéjén van túl Chris Paul: az NBA-ben szereplő Phoenix Suns veterán irányítóklasszisa előbb kipontozódott a Dallas Mavericks elleni rájátszáspárharc 4. meccséről, majd egy dallasi szurkolóval került szóváltásba – nem véletlenül.

Phoenix Suns NBA-rájátszás NBA Dallas Mavericks Chris Paul

A Miami és a Phoenix is megvédte a hazai pályáját

2022-05-03 09:26:34

A Sixers csak kellemetlenkedni tudott a Heat otthonában, a Dallasnak pedig Luka Doncic 45 pontja sem volt elég a remekül támadó Suns csarnokában az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján.

Phoenix Suns Philadelphia 76ers NBA Miami Heat Luka Doncic Dallas Mavericks

NBA: Doncic beüzemelte a pontgyárat, de hiába – videók

2022-05-03 06:39:32

A vasárnapi nyitány két vendéggyőzelme után hétfőn két hazai siker került a jegyzőkönyvekbe az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) főcsoport-elődöntőiben: Keleten a Miami Heat 106–92-re verte a sérült Joel Embiidet nélkülöző Philadelphia 76erst, míg Nyugaton a Phoenix Suns 121–114-es diadallal kezdte a Dallas Mavericks elleni párharcot, dacára a vendégek sorait erősítő Luka Doncic 45 pontjának.

NBA: Chris Paul történelmi estéje is kellett, továbbjutott a Suns – videók

2022-04-29 06:58:48

A Phoenix Suns, a Philadelphia 76ers és a Dallas Mavericks is győzött az NBA-rájátszás első körében magyar idő szerint csütörtök éjjel, így mindhárom csapat bejutott saját főcsoportjában az elődöntőbe – búcsúzott a New Orleans Pelicans, a Toronto Raptors és a Utah Jazz.

Utah Jazz Toronto Raptors Phoenix Suns Philadelphia 76ers New Orleans Pelicans NBA-rájátszás

A Hawks szépített a Miami ellen, erődemonstrációt tartott a Bucks

2022-04-23 11:48:33

Az Atlanta Hawks tizenhat pontos hátrányból (68–84) felállva 111–110-re legyőzte otthon a Miami Heatet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoport-negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-re szépített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A hazaiak győztes dupláját a csapat legeredményesebb játékosa, a 24 pontig jutó Trae Young dobta, 4.4 másodperccel a mérkőzés vége előtt. A Milwaukee Bucks fölényes, harmincpontos győzelemmel vette vissza a pályaelőnyét a Chicago Bullstól (111–81).

kosárlabda NBA Milwaukee Bucks Miami Heat Chris Paul Atlanta Hawks

Ki lesz a bajnok? – minden idők egyik legszorosabb rájátszása jöhet az NBA-ben

2022-04-15 19:19:46

Lezárult az NBA 2021–2022-es idényének alapszakasza, sőt az utolsó rájátszáshelyek is elkeltek a play-in tornán, szombaton (ma) pedig már kezdetét is veszi a rájátszás, amely rendkívül szorosnak ígérkezik, hiszen a megszokottnál jóval több bajnokesélyes csapattal számolhatunk. Megnéztük, nagyjából mire lehet számítani!

Steph Curry Phoenix Suns NBA-rájátszás NBA Milwaukee Bucks Memphis Grizzlies

NBA: hat-nyolc hétig nem játszhat a ligaelső irányítója

2022-02-21 15:01:58

Eltört a jobb hüvelykujja, ezért hat-nyolc hétig nem léphet pályára Chris Paul, az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA) élen álló Phoenix Suns játékosa.

kosárlabda NBA Chris Paul

NBA: nagyot ment a LeBron James, Davis, Westbrook trió

2021-11-03 06:39:24

Sorozatban harmadik mérkőzésén is győzött a Los Angeles Lakers az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a Houston Rockets ellen szerda hajnalban 119–117-re megnyert meccsen LeBron James 30, Anthony Davis és Russell Westbrook 27-27 pontot termelt.

NBA Los Angeles Lakers Chris Paul

NBA: ismét nyert, ezzel kiegyenlített a Milwaukee Bucks a döntőben

2021-07-15 07:17:34

A Phoenix Suns nyerte a 2021-es NBA-döntő első két meccsét, ám hazai pályán a Milwaukee Bucks előbb szépíteni tudott, majd a negyedik meccsen ki is egyenlített, miután magyar idő szerint csütörtök hajnalban 109–103-ra legyőzte az arizonaiakat. A mérkőzés hőse ezúttal Khris Middleton volt, aki 40 ponttal és 6 lepattanóval zárt.

NBA-rájátszás NBA-döntő NBA Khris Middleton Janisz Adetokunbo Devin Booker

NBA: hűséges pontszerzők, a fecske és a nyár esete – a döntő érdekességei

2021-07-06 14:08:20

Magyar idő szerint szerda hajnalban veszi kezdetét az NBA 2020–2021-es idényének fináléja a Phoenix Suns és a Milwaukee Bucks között. Felvezetésképpen összeszedtük a döntő sajátosságait és érdekességeit.

Phoenix Suns NBA-döntő NBA rájátszás NBA Milwaukee Bucks Janisz Adetokunbo

Videó: ritkán látott sportszerűtlenség – fellökte riválisát a Clippers játékosa!

2021-07-01 13:21:01

Mint ismert, a Phoenix Suns a második félidőben átgázolt az elfáradó Los Angeles Clippersön – 4–2-vel ért véget a nyugati finálé az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA). 112–98-as állásnál, egy időkérés során egy rendkívül sportszerűtlen jelenetnek lehettünk a szemtanúi: a hazaiak játékosa, Patrick Beverley megorrolt a 41 pontot szerző és pályafutása első nagydöntőjére készülő Chris Paulra, akit nemes egyszerűséggel hátulról fellökött, miután a Suns sztárja odaszólt neki valamit. Az eset után Beverlyt kiállította a játékvezető.

videó kosárlabda amerikai sportok Patrick Beverley NBA Chris Paul

Steph Curry a Sixerst is szétdobta, túlóra döntött a Bucks–Suns rangadón

2021-04-20 10:03:05

A Denver két hosszabbításban, Nikola Jokics 47 pontjával győzte le a Memphist, a Bulls ellen ért véget a Boston jó szériája, visszavágott a Lakersnek a Jazz – ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

Stephen Curry Russell Westbrook Phoenix Suns NBA Golden State Warriors Chris Paul

NBA: Stephen Curry újra 40 felett, ez már ligatörténelem

2021-04-20 07:26:36

A ligaelső Utah Jazz 111–97-re győzött a Los Angeles Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján. A nap hosszabbításba torkolló rangadóján a Phoenix Suns 128–127-re nyert a Milwaukee Bucks otthonában, a Denver Nuggets kétszeri hosszabbításban verte a Memphis Grizzliest, míg a playoffért kapaszkodó Golden State Warriors 107–96-ra diadalmaskodott a keleti első Philadelphia 76ers otthonában. Utóbbi mérkőzésen Stephen Curry 49 ponttal segítette a vendégcsapatot.

NBA: Chris Paul fantasztikus társaság tagja lett

2021-04-06 06:46:23

Folytatta kiváló sorozatát a Dallas Mavericks és a Phoenix Suns az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a hétfői játéknapon a Mavs a 31 pontot, kilenc lepattanót és nyolc asszisztot jegyző Luka Doncic vezérletével véget vetett a ligaelső Utah Jazz kilencmeccses győzelmi sorozatának, míg a Phoenix pontokban gazdag mérkőzésen 133–130-ra nyert a Houston Rockets vendégeként.

Phoenix Suns NBA Dallas Mavericks Chris Paul

NBA: Griffin győztes meccsen debütált; kikapott a Lakers

2021-03-22 07:16:19

A Detroitból érkező Blake Griffin bemutatkozó mérkőzésén a Brooklyn Nets 113–106-ra legyőzte hazai környezetben a Washington Wizards együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. A fővárosiaknál Russell Westbrook tripla duplát (29 pont, 13 lepattanó, 13 assziszt) ért el.

kosárlabda Washington Wizards Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers Chris Paul

NBA: Harden évi 50 millióból sem kér, Durant mellé akar menni

2020-11-17 07:01:01

Meglepő teóriával állt elő az ESPN: az NBA egyik szupersztárja, James Harden a Houston Rocketstől a Brooklyn Netshez szeretne kerülni.

NBA Milwaukee Bucks Kevin Durant Janisz Adetokunbo James Harden Houston Rockets

Chris Paul és a Thunder visszavágott a Houstonnak, hetedik meccs lesz

2020-09-01 08:26:17

Jimmy Butler parádéjával a Miami győzelemmel nyitotta a Milwaukee elleni párharcot, Giannis Antetokounmpót megfogták, míg az OKC újabb szoros végjátékot húzott be a Houston ellen az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

Oklahoma City Thunder Milwaukee Bucks Miami Heat Houston Rockets Chris Paul

NBA: a New Orleans Hornets legjobb idényének megkoronázása

2020-06-07 12:41:09

Az észak-amerikai profi kosárlabda-liga 2007–2008-as évadában nagyon jól futott a New Orleans-iak szekere, csaknem megnyerték a Nyugati konferenciát, ám a rájátszás második körében a rutinos San Antonio Spurs kibabrált velük.

New Orleans Hornets NBA Chris Paul

Kosár: női válogatottunk volt játékosa legyőzte Chris Pault

2020-04-13 07:25:07

A korábban hazánkban légióskodó, a magyar női kosárlabda-válogatottban is pályára lépő Allie Quigley legyőzte a kétszeres olimpiai bajnok Chris Pault abban a jótékonysági dobóversenyben, amellyel az NBA és az ESPN pénzt gyűjt a koronavírus-járvány elleni küzdelemre.