Találatok a Chris Paul címkére

Találatok száma: 38

Steph Curry a Sixerst is szétdobta, túlóra döntött a Bucks–Suns rangadón

2021-04-20 10:03:05

A Denver két hosszabbításban, Nikola Jokics 47 pontjával győzte le a Memphist, a Bulls ellen ért véget a Boston jó szériája, visszavágott a Lakersnek a Jazz – ez történt hajnalban az NBA alapszakaszában.

Stephen Curry Russell Westbrook Phoenix Suns NBA Golden State Warriors Chris Paul

NBA: Stephen Curry újra 40 felett, ez már ligatörténelem

2021-04-20 07:26:36

A ligaelső Utah Jazz 111–97-re győzött a Los Angeles Lakers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján. A nap hosszabbításba torkolló rangadóján a Phoenix Suns 128–127-re nyert a Milwaukee Bucks otthonában, a Denver Nuggets kétszeri hosszabbításban verte a Memphis Grizzliest, míg a playoffért kapaszkodó Golden State Warriors 107–96-ra diadalmaskodott a keleti első Philadelphia 76ers otthonában. Utóbbi mérkőzésen Stephen Curry 49 ponttal segítette a vendégcsapatot.

NBA: Chris Paul fantasztikus társaság tagja lett

2021-04-06 06:46:23

Folytatta kiváló sorozatát a Dallas Mavericks és a Phoenix Suns az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA): a hétfői játéknapon a Mavs a 31 pontot, kilenc lepattanót és nyolc asszisztot jegyző Luka Doncic vezérletével véget vetett a ligaelső Utah Jazz kilencmeccses győzelmi sorozatának, míg a Phoenix pontokban gazdag mérkőzésen 133–130-ra nyert a Houston Rockets vendégeként.

Phoenix Suns NBA Dallas Mavericks Chris Paul

NBA: Griffin győztes meccsen debütált; kikapott a Lakers

2021-03-22 07:16:19

A Detroitból érkező Blake Griffin bemutatkozó mérkőzésén a Brooklyn Nets 113–106-ra legyőzte hazai környezetben a Washington Wizards együttesét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján. A fővárosiaknál Russell Westbrook tripla duplát (29 pont, 13 lepattanó, 13 assziszt) ért el.

kosárlabda Washington Wizards Phoenix Suns NBA Los Angeles Lakers Chris Paul

NBA: Harden évi 50 millióból sem kér, Durant mellé akar menni

2020-11-17 07:01:01

Meglepő teóriával állt elő az ESPN: az NBA egyik szupersztárja, James Harden a Houston Rocketstől a Brooklyn Netshez szeretne kerülni.

NBA Milwaukee Bucks Kevin Durant Jannisz Adetokunbo James Harden Houston Rockets

Chris Paul és a Thunder visszavágott a Houstonnak, hetedik meccs lesz

2020-09-01 08:26:17

Jimmy Butler parádéjával a Miami győzelemmel nyitotta a Milwaukee elleni párharcot, Giannis Antetokounmpót megfogták, míg az OKC újabb szoros végjátékot húzott be a Houston ellen az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

Oklahoma City Thunder Milwaukee Bucks Miami Heat Houston Rockets Chris Paul

NBA: a New Orleans Hornets legjobb idényének megkoronázása

2020-06-07 12:41:09

Az észak-amerikai profi kosárlabda-liga 2007–2008-as évadában nagyon jól futott a New Orleans-iak szekere, csaknem megnyerték a Nyugati konferenciát, ám a rájátszás második körében a rutinos San Antonio Spurs kibabrált velük.

New Orleans Hornets NBA Chris Paul

Kosár: női válogatottunk volt játékosa legyőzte Chris Pault

2020-04-13 07:25:07

A korábban hazánkban légióskodó, a magyar női kosárlabda-válogatottban is pályára lépő Allie Quigley legyőzte a kétszeres olimpiai bajnok Chris Pault abban a jótékonysági dobóversenyben, amellyel az NBA és az ESPN pénzt gyűjt a koronavírus-járvány elleni küzdelemre.

WNBA Quigley Alexandria NBA Chris Paul

Kosár: Chris Paullal küzd meg a korábbi magyar válogatott

2020-04-11 20:32:34

A korábbi magyar válogatott kosárlabdázó, a jelenleg a női NBA-ben szereplő Chicago Sky sorait erősítő Allie Quigley is részt vesz az ESPN és az NBA vasárnap kezdődő, nyolc klasszist felvonultató jótékonysági dobóversenyében, amelynek során a koronavírus-járvány elleni küzdelemre gyűjtenek pénzt.

WNBA Quigley Alexandria NBA Chris Paul koronavírus

Újra bukott a Houston, megállíthatatlan a Raptors és a Bucks

2018-10-27 10:35:38

Idén másodszor is legyőzte a Houstont a Clippers az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának mai játéknapján, Danilo Gallinariék 133 pontot dobtak Chris Pauléknak Texasban – nem hibázott viszont a 6-0-ra álló Toronto és a Minnesotában 30 pontos győzelmet elkönyvelő Milwaukee sem. Hibátlan maradt a Pelicans is, Anthony Davisék sikeréhez viszont a Brooklyn hibái is kellettek, míg a Warriors az utolsó negyedben kiütötte a New Yorkot.

kosárlabda Toronto Raptors New Orleans Pelicans NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Clippers

NBA: köpés miatt tört ki a balhé a Lakers meccsén? – videó

2018-10-22 11:25:00

Mint ismert, LeBron James első hazai meccsén a Staples Centerben csetepaté alakult ki: a Los Angeles Lakers–Houston Rockets (115–124) mérkőzésen a hazaiak és a vendégek játékosa, Rajon Rondo és Chris Paul balhézott össze egymással, ami tömegjelenethez vezetett. Végül sikerült szétválasztani a feleket, és az ESPN által nyilvánosságra hozott videóban az is látszik, hogy miért alakulhatott ki a vita.

verekedés Rajon Rondo NBA Los Angeles Lakers LeBron James Houston Rockets

Videó: szemkinyomás, balhorog – verekedés a Lakers–Rockets meccsen

2018-10-21 08:50:25

Mint arról beszámoltunk, a Los Angeles Lakers a második meccsét is elveszítette az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában. A Houston Rockets elleni összecsapás nemcsak James Harden 36 pontjáról, vagy az új csapatában hazai pályán először szereplő LeBron James újabb jó teljesítményéről (24 pont, 5-5 assziszt és lepattanó) marad majd emlékezetes, hanem egy verekedésről is: Brandon Ingram, Chris Paul és Rajon Rondo a pályán esett egymásnak.

Rajon Rondo NBA Los Angeles Lakers Houston Rockets Chris Paul Brandon Ingram

Óriási baki az utolsó másodpercekben, a GSW elesett Houstonban

2018-05-25 09:36:22

Egymás után másodszor tartotta 95 pont alatt, s ezzel ismét legyőzte a GSW-t a Houston az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében – James Hardenék karnyújtásnyira vannak a továbbjutástól, viszont Chris Paul sérülése jelentősen befolyásolhatja a folytatást.

NBA James Harden Houston Rockets Golden State Warriors Chris Paul

A Lakers állította meg a Houstont, Paul megsérült

2017-12-21 09:11:02

Sorozatban tizennégy győzelem után szenvedett vereséget a ligaelső Houston az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, a 38 pontos Kyle Kuzma által húzott Los Angeles Lakers állította meg James Hardenéket, akiknél ráadásul ismét megsérült Chris Paul. A keleti éllovas Boston is kikapott, ismét a Miami tréfálta meg Kyrie Irvingéket, nem hibázott viszont a tartalékos Warriors, a címvédő zsinórban a tizedik sikerét könyvelhette el. Könnyedén diadalmaskodott az OKC, egymás után hetedszer nyert a Chicago, back-to-back győzelmet jegyzett a Kings – nézzük, hogy mi történt hajnalban!

NBA Los Angeles Lakers Houston Rockets Chris Paul

NBA: a San Antonio sem tudta megállítani a Houstont

2017-12-16 07:10:08

A San Antonio sem tudta megállítani a Houstont az NBA-ben. A Rockets a 28 pontot, nyolc gólpasszt és hét labdalopást jegyző Chris Paul vezérletével 124–109-re megverte szintén texasi riválisát, így zsinórban 12 győzelemnél tart. Hazai pályán kapott ki az Indiana és a Boston, hosszabbítás után nyert az Oklahoma City és a Denver.

San Antonio Spurs NBA Houston Rockets Chris Paul

Most Chris Paul oktatott, zsinórban 11-nél jár a Houston

2017-12-14 09:23:30

Chris Paul ezúttal James Hardent is elhomályosította, a Houston Rockets pedig sorozatban tizenegyedik győzelmét is behúzta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, ezzel továbbra is őrzi helyét a tabella élén. Pontpárbajt nyert az Al Horford nélküli Boston, látványos támadójátékkal verte a Milwaukee-t a Pelicans, zsinórban negyedszer is győzött a Bulls, harmadszor a Clippers, Paul George pedig győzelemmel tér vissza Indianába – nézzük, hogy mi történt hajnalban!

NBA Houston Rockets Chris Paul

NBA: sérülése után visszatérhet a pályára a gólpasszkirály

2017-11-16 21:16:03

Sérülését követően csütörtök éjjel a Phoenix Suns ellen visszatérhet Chris Paul, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Houston Rockets sztárjátékosa – írta honlapján az NBA.

Rakétakilövés! – A csapat, amely a GSW trónjára törhet

2017-10-26 14:34:33

Az NBA Nyugati-főcsoportjában torlódnak az erősebbnél erősebb csapatok a Golden State mögött, és mind a Warriors trónját akarják. Közülük is kiemelkedhet a Houston Rockets, amelynek félelmetes a támadó potenciálja.

NBA James Harden Itt van Amerika Houston Rockets Chris Paul

NBA: Chris Pault elcserélte az LA Clippers

2017-06-28 18:11:16

Az észak-amerikai profi kosárligában (NBA) szereplő Los Angeles Clippers a Houston Rockets-hez cserélte legnagyobb sztárját, Chris Pault – írja a Vertical.

NBA Los Angeles Clippers Houston Rockets Chris Paul

NBA: Paul legendák között; 24 pontos előnyről bukott a GSW

2017-01-07 07:21:47

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában a Los Angeles Clippers 106–98-ra nyert a Sacramento Kings otthonában. A győztes csapatban Chris Paul szokásos jó teljesítményét hozta, és két örökranglistán is előrébb lépett. Isiah Thomast megelőzve 15. lett a labdalopások terén, míg Rod Stricklandet maga mögé utasítva 10. a gólpasszok kategóriájában. Előtte csak Gary Payton, John Stockton és Jason Kidd volt képes arra, hogy e két listán együtt ilyen magaslatokba jusson. A Golden State 90–66-ra is vezetett a Memphis ellen, de hosszabbításban kikapott. A negyedik negyedet 19 pontos hátránnyal kezdő Grizzlies az alapszakaszban 662 meccses szériát szakított meg – az NBA-ben azóta nem tudott felülkerekedni olyan csapat, amely legalább 19 pontos hátránnyal kezdte az utolsó 12 percet.