Találatok a Chase Kalisz címkére

Találatok száma: 4

Hosszú Katinka arany-, Verrasztó Dávid ezüstérmes 400 vegyesen

2017-07-30 17:15:50

A magyarországi vizes világbajnokság záró napjának úszó programjában Hosszú Katinka aranyérmet szerzett a női 400 vegyes döntőjében, Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett a férfiak hasonló számában. A világbajnokság zárásaként a férfi 4x100-as vegyes váltó a hetedik lett. Magyarország két arannyal, öt ezüsttel és két bronzzal zárt, összesítésben a kilencedik helyen végezve.

úszás vizes vb Verrasztó Dávid Sarah Sjöström Milák Kristóf Lilly King

Vizes vb: újabb amerikai arany férfi 200 vegyesen

2017-07-27 17:34:30

A magyarországi vizes világbajnokság férfi 200 méteres vegyes úszásának döntőjében az amerikai Chase Kalisz szerezte meg az aranyérmet.

úszás vizes vb FINA 2017 Chase Kalisz

Hosszú bronzérmet nyert 200 pillangón, 6. lett a női gyorsváltó

2017-07-27 16:42:06

A magyarországi vizes világbajnokság csütörtök délutáni úszóprogramjában Hosszú Katinka bronzérmet szerzett a női 200 pillangó döntőjében, Szilágyi Liliána ugyanitt a 7. lett. Bernek Péter új országos csúccsal jutott be – holtversenyben a hatodik idővel – a 200 hát fináléjába, Telegdy Ádám pont lemaradt erről kilencedikként. A nap zárásaként a 4x200-as női gyorsváltónk Hosszú Katinka nagyszerű hajrájával a hatodik helyen végzett.

úszás vizes vb Verrasztó Evelyn Telegdy Ádám Szilágyi Liliána Sarah Sjöström

Rio 2016: A végét már nem szeretnénk elrontani – Verrasztó D.

2016-07-18 11:57:51

Megnyerte májusban a 400 vegyest a londoni Európa-bajnokságon, így megvédte a címét, pedig egy buta sérülés miatt viszonylag sokat ki kellett hagynia a verseny előtt. A tavalyi, kazanyi világbajnokságon szerzett ezüstérme után persze az Eb-arany majdhogynem elvárt volt tőle. Olimpián viszont még nem úszott döntőt, így Verrasztó Dávid elsődleges célja a fináléba jutás – minden más csak ez után következik.