Találatok a Boca Juniors címkére

Találatok száma: 252

Videó: nem vicc, tíz (!) piros lap villant az argentin szuperkupa döntőjében

2022-11-07 10:47:03

A Buenos Aires-i Racing Club nyerte meg a labdarúgó argentin szuperkupát (Bajnokok Trófeája), mivel a vasárnapi döntőben hosszabbítást követően 2–1-re legyőzte a Boca Juniorst. Az összecsapás leginkább arról marad emlékezetes, hogy a játékvezető 10 (!) piros lapot osztott ki a 120 perc alatt.

Boca Juniors Racing Club Argentína

Argentína: 35. alkalommal bajnok a Boca Juniors

2022-10-24 13:44:30

A Boca Juniors 35. alkalommal nyerte meg az argentin labdarúgó-bajnokságot, amelyet vasárnap az Independiente elleni hazai 2–2-es döntetlennel zárt – írja az MTI.

Boca Juniors Argentína

Videó: balhé a Boca meccsén – a bíró három játékost is kiállított

2022-10-03 10:51:44

Nem először, és minden bizonnyal nem utoljára számolunk be egy olyan Boca Juniors mérkőzésről, amelyen előkerült a piros lap a játékvezető zsebéből. Három hete a Manchester United korábbi játékosa, Marcos Rojo kiállításáról írtunk, most azonban egy kék mezes játékos volt a szenvedő fél a Vélez Sarsfield elleni hétvégi bajnokin.

videó piros lap labdarúgás kiállítás argentin labdarúgás argentin foci

Videó: ezért állították ki a korábbi MU-játékost a Boca Juniors–River Plate csúcsderbin

2022-09-12 10:49:45

A Boca Juniors hazai pályán 1–0-ra legyőzte a River Plate-et az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Liga Profesional) legutóbbi játéknapján. A hazaiak csapatkapitányát, a Manchester United korábbi védőjét, Marcos Rojót a 97. percben habozás nélkül leküldte a pályáról a játékvezető. Mutatjuk, miért!

videó szavazás piros lap labdarúgás kiállítás argentin labdarúgás

Videó: kisfiú vigasztalta a kapust a vereség után

2022-08-23 19:03:25

A kiesés elől menekülő Defensa y Justicia fantasztikusan tartotta magát a Boca Juniors elleni mérkőzésen az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, a 92. percben azonban nagy nehezen megszerezte a vezetést a Boca. A Defensa kapusa egyértelműen magát hibáztatta a gólért, és a földre rogyott a lefújást követően. Ekkor rohant be a hazaiak egyik fiatal szurkolója a pályára, hogy egy nagy öleléssel megvigasztalhassa legalább egy kicsit kedvencét.

videó argentin bajnokság Ezequiel Unsain Defensa y Justicia Boca Juniors Argentína

Világfutball: az MU korábbi argentin kapusa visszatért hazájába

2022-08-09 08:07:47

A korábban az angol Manchester Unitedet is erősítő olimpiai bajnok és vb-ezüstérmes kapus, Sergio Romero visszatért hazájába és a Boca Juniorsnál folytatja pályafutását – jelentette be honlapján a dél-amerikai labdarúgóklub.

Venezia Sergio Romero Manchester United Boca Juniors

Videó: félfordulatból, nagyszerű gólt lőttek az argentin élvonalban

2022-07-02 18:48:11

Az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában Giuliano Galoppo egy emlékezetes kapáslövéssel szerezte meg a vezetést a Banfieldnek a Boca Juniors otthonában. A kapus mozdulni sem tudott rá. Galoppo csapata már az első félidőben háromgólos előnyre tett szert (0–3), melyet meg is tartott a végéig.

labdarúgás argentin labdarúgás argentin foci Giuliano Galoppo Boca Juniors Banfield

Videó: karatés mozdulatokkal tartotta távol magát védőjétől

2022-05-16 14:11:50

Mint arról beszámoltunk, szürreális események zajlottak a Boca Juniors és a Racing Club között zajló argentin Ligakupa-elődöntő körül. A mérkőzés is tartogatott azonban érdekes jeleneteket, ilyen volt például az, amikor a Boca játékosa, Carlos Zambrano karatemozdulatokkal tartotta távol magát az ellenfelétől. Íme!

videó labdarúgás argentin Ligakupa Racing Club Carlos Zambrano Boca Juniors

Videó: nagyapja koponyájával érkezett a szurkoló a Boca–Racing meccsre

2022-05-15 14:00:16

Szürreális események zajlottak a Boca Juniors és a Racing Club között zajló argentin Ligakupa-elődöntő körül: a rendőrök a mérkőzés előtt megejelentek, és közölték előbbi együttes játékosával, Sebastián Villával, hogy nemi erőszak és gyilkossági kísérlet miatt nyomozás indult ellene, utóbbi csapat egyik szurkolója pedig nagyapja koponyájával szurkolta végig a találkozót.

argentin Ligakupa Sebastián Villa Racing Club Boca Juniors

Argentína: vibráló gyepszőnyeggel edzik a Boca Juniors fiatal játékosait

2022-04-20 14:01:55

Az argentin Boca Juniors futballklubnál sűrített levegős gépekkel edzik a fiatal játékosokat, hogy felkészítsék őket a csapat stadionjában rájuk váró körülményekre – írja az MTI.

Argentína: körözi a rendőrség a kétszeres El-győztes labdarúgót

2022-04-14 15:52:26

Argentin sajtóértesülés szerint a helyi rendőrség a Boca Juniors válogatott labdarúgója, Eduardo Salvio után nyomoz, akit azzal vádol felesége, hogy autójával elütötte őt.

argentin válogatott Eduardo Salvio Boca Juniors Benfica Atlético Madrid Argentína

Videó: akkora felhőszakadás volt a Boca meccsén, hogy félbeszakadt

2022-02-27 13:51:24

Az Independiente és a Boca Juniors (2–2) kupameccsét majdnem teljesen elmosta az eső. A mérkőzés utolsó perceire a pálya alkalmatlanná vált a játékra, így a játékvezető félbeszakította a meccset. A kisebb szünet és a játéktér karbantartását követően azonban folytatódhatott a találkozó.

videó eső Independiente Boca Juniors Argentína

Maradona-kupa: a Barca 11-esekkel kapott ki a Bocától

2021-12-14 17:29:23

A tartalékos összeállításban pályára lépő Barcelona 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyespárbajban kapott ki a Boca Juniorstól a Maradona-kupáért kiírt mérkőzésen.

Maradona-kupa Diego Maradona Boca Juniors Barcelona

Videó: így emlékeztek Maradona születésnapjára a Boca meccsén

2021-11-01 10:35:35

Október 30-án, szombaton csapott össze egymással a Boca Juniors és a Gimnasia La Plata az argentin labdarúgó-élvonal 19. fordulójában. A találkozót 1–0-ra megnyerték a vendégek, ám az eredmény ez alkalommal másodrendűnek számított, mivel éppen a találkozó napjára esett a tavaly november 25-én elhunyt Diego Maradona születésnapja.

Gimnasia La Plata Diego Maradona Boca Juniors

Emlékezés: Maradona tiszteletére meccsel a Barca és a Boca

2021-10-25 18:54:57

November 25-én, napra pontosan tizenegy hónapja, 60. életévében elhunyt minden idők egyik legnagyobb futballistája, Diego Maradona. Korábbi klubja, az FC Barcelona hivatalos oldalán jelentette be, hogy december 14-én megmérkőzik a Boca Juniorsszal – amelynek színeiben szintén játszott az argentin legenda – egy felkészülési meccsen.

spanyol foci spanyol bajnokság La Liga Diego Maradona Boca Juniors Barcelona

Argentína: nyomozás indul a River Plate–Boca Juniors meccs miatt

2021-10-06 12:45:56

Nyomozás indul a vasárnapi River Plate–Boca Juniors (2–1) argentin futballrangadó miatt, mivel a szurkolók megsérthették a járványügyi szabályozásokat.

argentin bajnokság River Plate Boca Juniors

Videó: a volt MU-játékos használt szájmaszkkal lepte meg a kisfiút

2021-09-23 21:58:05

Marcos Rojo valószínűleg jót akart, amikor lekapta szájmaszkját, és odaadta egy Boca Juniors-rajongónak, de a koronavírus-járvány kellős közepén talán nem ez a legmegfelelőbb relikvia. A kisfiú mindenesetre örömkönnyeket hullajtott a korábbi Manchester United-védő gesztusa miatt.

koronavírus Marcos Rojo Manchester United Boca Juniors

Libertadores-kupa: kiesés után argentin ámokfutás – videó

2021-07-21 11:48:16

Hatalmas küzdelemben, két gól nélküli döntetlent hozó 90 perc után tizenegyespárbajban a brazil Atlético Mineiro legyőzte odahaza az argentin Boca Juniorst a Libertadores-kupa nyolcaddöntőjében, és továbbjutott. A vendégek azonban nehezen viselték a kiesést – a VAR is megfosztotta őket a góltól –, és a lefújás után összetűzésbe keveredtek a biztonságiakkal, amikor megpróbáltak bejutni ellenfelük öltözőjébe – írta meg a SPORTbible.

videó labdarúgás Marcos Rojo Libertadores-kupa Carlos Izquierdoz Boca Juniors

Videó: durván gáncsolták az edzőt a Libertadores-kupában

2021-05-05 14:57:54

Az argentin Boca Juniors vezetőedzőjének, Miguel Russónak nem a keddi volt az élete legjobb napja: nem elég, hogy csapata kikapott az ecuadori Barcelona SC-től a Libertadores-kupa C-csoportjának 3. fordulójában, de még az ellenfél játékosa, Mario Pineida is „felrúgta”. Igaz, ebben szerepe volt saját játékosának, Nicolás Capaldónak is.