Találatok a Aus. Open címkére

Találatok száma: 42

Australian Open: cseh diadal született női párosban

2022-01-30 11:53:23

Az elsőként kiemelt cseh Barbora Krejcíková és Katerina Siniaková nyerte meg a női párosok versenyét a Melbourne-ben zajló Austrlian Openen.

tenisz Australian Open Aus. Open

Rafael Nadal döntő játszmában szerezte meg 21. egyéni GS-tornagyőzelmét

2022-01-30 09:08:20

A Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének döntőjében a hatodikként kiemelt Rafael Nadal egészen elképesztő mérkőzésen, 5 óra 24 perc alatt legyőzte a második kiemelt Danyiil Medvegyevet, és ezzel megszerezte pályafutása 21. egyéni Grand Slam-tornagyőzelmét, megelőzve ezzel az egyaránt 20 elsőséggel álló Roger Federert és Novak Djokovicsot.

döntő Rafael Nadal Danyiil Medvegyev Australian Open Aus. Open

Aus. Open: Danielle Collins legyőzte Swiateket, döntőbe jutott!

2022-01-27 12:33:55

A Melbourne-ben zajló Australian Open női egyesének második elődöntőjében a 27. helyen kiemelt, a világranglistán 30. helyen álló Danielle Collins két játszmában, 78 perc alatt legyőzte a világranglistán 9., a tornán 7. helyen kiemelt lengyel Iga Swiateket.

tenisz Iga Swiatek Danielle Collins Australian Open Aus. Open

Aus. Open: Djokovicsot kárhoztatják a külföldi lapok – sajtóvisszhang

2022-01-17 13:01:29

A nemzetközi sajtó egyöntetűen igazságos döntésről írt hétfőn annak kapcsán, hogy a címvédő és világelső szerb Novak Djokovics az ausztrál szövetségi bíróság vasárnapi ítélete értelmében nem indulhatott el az ausztrál nyílt teniszbajnokságon – számolt be róla az MTI.

tenisz Novak Djokovics Australian Open Aus. Open

Australian Open: megleptük Mats Wilandert

2021-01-28 18:53:47

A sportág legnépszerűbb szakértője, Mats Wilander Grand Slam-negyeddöntőbe várja Fucsovics Mártont, és úgy véli, a másik magyar férfiindulónak, Balázs Attilának előnyt jelenthet a speciális rendezés.

tenisz Mats Wilander Fucsovics Márton Balázs Attila Australian Open Aus. Open

Aus. Open: szívrohamot kapott a veterán székbíró a karanténban

2021-01-21 12:15:54

A teninews.com.br beszámolója szerint szerdán szívrohamot kapott Melbourne-ben a február 8-án kezdődő Australian Openre érkező veterán brazil teniszbíró, Carlos Bernardes, akit szállodai szobájából kórházba szállítottak. A három Grand Slam-torna-döntőn közreműködő brazil székbíró szerencsére jól van, vasárnap már ki is engedik a kórházból.

szívroham Carlos Bernardes Australian Open Aus. Open

Tenisz: Djokovicsot a nyílt utcán lepte meg két ifjú rajongó – videó

2021-01-21 11:02:27

A február 8-án kezdődő Australian Openen a világelső Novak Djokovics is indul, így már a szerb kiválóság is az ötödik kontinensen tartózkodik, s az előírásoknak megfelelően szigorú karanténban, a szállodájában elzárva tölti a mindennapjait, amelyekbe két fiatal Dojokovics-rajongó csempészett némi változatosságot a minap.

Novak Djokovics Australian Open Aus. Open

Tenisz: az ausztrál kormány nem kivételez a sportolókkal, van, aki börtönt emleget

2021-01-19 11:38:14

Ki jobban, ki rosszabbul viseli a karanténban töltött időt az ausztrál nyílt teniszbajnokságra Melbourne-be érkezett játékosok közül – számolt be az Australian Open körüli hangulatról a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Roberto Bautista Agut Aus. Open

Aus. Open: az amerikai Madison Keys sem indul a versenyen

2021-01-14 16:57:07

Madison Keys megfertőződött a koronavírussal, ezért nem indul a februárra halasztott ausztrál nyílt teniszbajnokság női versenyében – írta a Magyar Távirati Iroda.

koronavírus Madison Keys Australian Open Aus. Open

Aus. Open: perrel fenyegették meg a szervezőket, újra kell tervezni a karantént

2021-01-05 08:55:47

Az Australian Open szervezőinek újra kell tervezniük a külföldi teniszezők elszállásolását, mert a kiszemelt karanténhotelben lévő apartmanok tulajdonosai perrel fenyegetőznek – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

tenisz koronavírus Australian Open Aus. Open

Babos Tímeáék ismét döntőt játszhatnak az Aus. Openen!

2020-01-28 21:16:17

A hetedik helyen kiemelt Csan nővérek megnehezítették a világbajnok kettős dolgát, de a Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros 1 óra és 25 perc alatt 7:5, 6:2-re legyőzte a tajvani duót, így bejutott az ausztrál nyílt teniszbajnokság fináléjába női párosban. A magyar, francia kettős sorozatban harmadszor lehet ott a melbourne-i döntőben, ellenfele Hszie Szu-vej és Barbora Strycová párosa lesz.

tenisz WTA Latisa Csan Kristina Mladenovic Csan Hao-Csing Babos Tímea

Aus. Open: Babosék újabb győzelemmel a legjobb négy között

2020-01-28 05:20:18

A 2018-as győzelem és a 2019-es második hely után zsinórban harmadszor jutott legalább elődöntőig az ausztrál nyílt teniszbajnokságon a Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó. A második helyen kiemelt párosnak az amerikai Cori Gauff és Caty McNally kettőse sem jelentett akadályt, 1 óra 20 perc alatt két szettben, 6:2, 6:4-re győzött.

tenisz Kristina Mladenovic Cori Gauff Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Babosék zsinórban harmadszor az Aus. Open elődöntőjében

2020-01-28 02:59:22

Babos számára az Aus. Open első köre jelentette egyesben a végállomást

2020-01-21 23:54:25

Babos Tímea 6:3, 6:2-es vereséget szenvedett az Australian Open főtáblájának 1. fordulójában a 18 éves Iga Swiatektől, így egyesben búcsúzott.

tenisz Iga Swiatek Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Aus. Open: ezért balhézott Carreno-Busta a székbíróval

2019-01-21 14:45:57

Nem akármilyen mérkőzést vívott egymással a nyolcadik kiemelt, japán Nisikori Kei és a 23. helyen rangsorolt spanyol, Pablo Carreno Busta: az öt óra, öt percen át tartó, ötszettes mérkőzést a japán nyerte meg, úgy, hogy a döntő játszma rövidítésében 8–5-ös hátrányból jött vissza, és aratott 10–8-as győzelmet. Igaz, ehhez a székbíró, Thomas Sweeney közreműködése is szükséges volt – legalábbis a spanyol és szurkolói egész biztos így érezték a meccs után.

tenisz Pablo Carreno-Busta Nisikori Kei Australian Open Aus. Open

Aus. Open: Fucsovics három játszmában búcsúzott a férfi egyestől

2019-01-17 07:00:41

A Melbourne-ben zajló Australian Open férfi egyesének második fordulójában Fucsovics Márton három szettben kikapott a viadal 11. kiemeltjétől, a horvát Borna Corictól. A mérkőzés a tervezettnél bő egy órával később kezdődött és egy órát állt is esőszünet miatt, összesen 136 percig tartott.

Fucsovics Márton Borna Coric Australian Open Aus. Open

Fucsovics Márton hosszú meccs végén búcsúzott az egyestől

2019-01-16 22:50:40

Babos Tímea bátran játszott, de nem volt esélye a továbbjutásra

2019-01-15 22:52:20

Egyetlen női főtáblásunk, Babos Tímea két játszmában kikapott az ötödik kiemelt amerikai Sloane Stephenstől a Rod Laver Arena szerdai nyitómérkőzésén.

tenisz Sloane Stephens Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Australian Open: S. Williams és Andy Murray is visszatér

2018-12-05 12:09:46

Az idei ausztrál nyílt teniszbajnokság kihagyása után jövőre ismét ott lesz a mezőnyben a volt világelső Serena Williams és Andy Murray.

tenisz Serena Williams Australian Open Aus. Open Andy Murray

Aus. Open: szívszaggató beszéd, Federer elsírta magát – videó

2018-01-29 09:27:10

Mint arról beszámoltunk, Marin Cilic legyőzésével Roger Federer elhódította az Australian Open serlegét, így behúzta pályafutása 20. Grand Slam-sikerét. A találkozó után a svájci legenda elsírta magát a beszéde közben.