Találatok a Antoine Griezmann címkére

Találatok száma: 412

Tokió 2020: így ünnepelte Siklósi Gergely legyőzését Griezmann – videó

2021-07-27 03:33:56

Antoine Griezmann, az FC Barcelona labdarúgója a Twitter-oldalán megosztott egy videót arról, ahogy honfitársa, Romain Cannone olimpiai aranyérmét ünnepli. A francia vívó a férfi párbajtőrözők vasárnapi versenyének döntőjében Siklósi Gergelyt győzte le 15:10-re.

vívás videó superfeed párbajtőr olimpia 2020 Tokió 2020

Atlético: az elnök sejtelmesen fogalmazott Griezmannról

2021-07-19 20:31:12

Sejtelmesen fogalmazott Antoine Griezmann esetleges visszatéréséről Enrique Cerezo, az Atlético Madrid elnöke, aki azt mondta, senki sem tudja még, milyen eredménnyel zárulnak az FC Barcelonával folyó tárgyalások.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Saúl Enrique Cerezo Barcelona Atlético Madrid

„Engem már kirúgtak innen, ember!” – kifakadt a Barca-célpont

2021-07-18 10:15:49

Közelgő olimpia ide, a tomboló nyár és a nyári nyitás utáni tombolás oda, a futball szerelmesei ezen a nyáron is bújják a híreket, alig várják már, kedvenc csapatuk, csapataik kikkel erősítenek – és kikkel nem. Ezen a nyáron is megzörgetünk minden harasztot, utánanézünk a leghihetőbb és legborzalmasabb pletykáknak, és táblázatba gyömöszöljük a legfontosabb igazolásokat. A második kört szokás szerint Spanyolországban zárjuk, sajnos ismét csak virtuálisan.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nyári transzfersorozat angol átigazolás Saúl Níguez Liverpool

Guardiola válaszút előtt: Kane és Grealish a PL-ből, vagy...

2021-07-13 15:29:35

Labdarúgó Európa-bajnokság ide, közelgő olimpia oda, a tomboló nyár és a nyári nyitás utáni tombolás oda, a futball szerelmesei ezen a nyáron is bújják a híreket, alig várják már, kedven csapatuk, csapataik kikkel erősítenek – és kikkel nem. Ezen a nyáron is megzörgetünk minden harasztot, utánanézünk a leghihetőbb és legborzalmasabb pletykáknak, és táblázatba gyömöszöljük a legfontosabb igazolásokat. Az angolokkal kezdünk ezen a héten is.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nyári transzfersorozat angol átigazolás Manchester City Jack Grealish

Barcelona: Griezmann helyére Saúl – csere a láthatáron?

2021-07-10 23:16:44

A Mundo Deportivo szombati címlapsztorija szerint az FC Barcelona és az Atlético Madrid azt fontolgatja, hogy elcseréli egymással Antoine Griezmann és Saúl játékjogát. Ugyancsak a katalán klubbal kapcsolatos hír, hogy saját nevelésű középpályását, Carles Alenát eladta a Getafénak.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Saúl Níguez Getafe Carles Alená Barcelona

Barcelona: a klub elnézést kért játékosainak rasszizmusa miatt

2021-07-07 17:25:41

A spanyol labdarúgó-élvonalban szereplő FC Barcelona közleményben kért elnézést amiatt, hogy a csapat francia válogatott támadói, Ousmane Dembélé és Antoine Griezmann egy közösségi médiában kiszivárgott videó alapján rasszista megjegyzéseket tettek egy japán szálloda alkalmazottjaira.

Rakuten Ousmane Dembélé La Liga Franciaország Eb 2020 Barcelona

Barcelona: nem biztos, hogy regisztrálja a nyári érkezőket a Liga – sajtóhír

2021-07-06 12:03:07

A spanyol sportnapilap, az As információi szerint Lionel Messi és Antoine Griezmann jövője az FC Barcelonánál összefügg egymással, csak éppen ellentétes előjellel. Ugyanakkor a katalán Sport szerint a Barca elsősorban Griezmanntól szeretne megválni, hogy Messit megtartsa, mert a francia bére akadályozza a klubot abban, hogy új szerződést kössön az argentinnal. A katalán rádió, a RAC közben arról számolt be, hogy a Liga érvénytelenítheti az új játékosok szerződését és Messi hosszabbítását.

Lionel Messi Barcelona Antoine Griezmann

Eb 2020: hajnalig tartó játék, Netflix és NBA – ez okozta a franciák vesztét?

2021-06-30 10:59:59

Mint ismert, a 3–3-as döntetlen után Svájc tizenegyespárbajban 5–4-re legyőzte Franciaországot a labdarúgó Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében. Már a vereség előtt arról cikkeztek a francia sajtóban, hogy a játékosok éjszaka rendszeresen videojátékoznak, Netflixet és NBA-mérkőzéseket néznek.

superfeed Svájc Ousmane Dembélé NBA Franciaország Európa-bajnokság

Eb 2020: sosem talált be, mégis Mbappé lőheti a szabadrúgásokat

2021-06-22 09:36:39

Egybehangzó sajtóhírek szerint, és Antoine Griezmann sokatmondó nyilatkozata alapján, Kylian Mbappé lőheti a közvetlen szabadrúgásokat a francia válogatott labdarúgó Európa-bajnoki mérkőzésein, annak ellenére, hogy közvetlenül még sosem volt eredményes rögzített szituációból.

superfeed francia válogatott foci Eb 2020 Kylian Mbappé Franciaország Foci Eb 2020

Eb 2020: A magyarok kitették a szívüket a pályára, bátran, vitézül futballoztak – Lloris

2021-06-19 18:18:59

A francia válogatott labdarúgóit nem tette boldoggá a magyarok elleni budapesti 1–1, ám miközben a kihagyott helyzeteik felett keseregtek, a mieinkről elismeréssel szóltak – így tett például a világbajnok kapus, Hugo Lloris –, míg a francia gólszerző, Antoine Griezmann a lelkesen szurkoló magyar közönség szerepét is kiemelte.

superfeed foci Eb 2020 Magyarország Hugo Lloris Franciaország Eb 2020

Jó magyarnak lenni – ikszeltünk a világbajnokkal!

2021-06-19 14:23:50

A magyar labdarúgó-válogatott Fiola Attila góljával az első félidő hajrájában megszerezte a vezetést a világbajnok franciák ellen az Eb F-csoportjának 2. fordulójában. Antoine Griezmann a második félidőben egyenlített, de több gól már nem született, így hatalmas bravúrt bemutatva a magyar csapat ikszelt (1–1) a világbajnok franciákkal a budapesti Puskás Arénában.

magyar válogatott francia válogatott foci Eb 2020 Magyarország Franciaország Fiola Attila

Barca: „A dinnyét is kaviárrá változtatja” – Griezmann Messit méltatta

2021-06-10 11:28:09

Az FC Barcelona francia csatára, Antoine Griezmann a L'Équipe-nek mondta el, nagyszerű kapcsolata van Lionel Messivel. A 30 éves futballista hozzátette, nagyon könnyű együtt játszani az argentin világklasszissal, aki még „a dinnyét is kaviárrá változtatja.”

Videó: egy idény, öt cím – Griezmann történelmet írt a Newcastle-lel

2021-06-09 15:20:36

A világbajnok francia labdarúgó-válogatott támadója, Antoine Griezmann is játszik a népszerű Football Manager nevű játékkal. Mint kiderült, egészen ügyes benne, hiszen videójában arról dicsekedett el csapattársainak, hogy mennyi kupát nyert meg az angol Newcastle United edzőjeként – tette közzé a videót a Bleacher Report Football.

labdarúgás Premier League Ousmane Dembélé Newcastle United Newcastle Kylian Mbappé

Eb 2020: Griezmann 15 méterről ollózott gólt Bulgáriának – videó

2021-06-09 10:30:16

Mint arról beszámoltunk, az Európa-bajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzésén Franciaország Bulgáriát fogadta, amelyet éppen a magyar labdarúgó-válogatott ütött el az Eb-szerepléstől. Bár a bolgárok sokáig remekül védekeztek, sima vereséget szenvedtek. A 29. percben Antoine Griezmann szerzett vezetést a világbajnoki címvédőnek, igaz, ollózása után megpattant a labda, ami alaposan megtréfálta a vendégek kapusát – tette közzé a gólt az ESPN FC.

labdarúgás foci Eb 2020 Franciaország Eb-felkészülés Eb 2020 Bulgária

Kép: „Legenda” – Griezmann összefutott Hamiltonnal

2021-05-09 15:14:02

Az FC Barcelona labdarúgócsapatának francia világbajnoka, Antoine Griezmann a Mercedes hétszeres vb-győztes autóversenyzőjével, Lewis Hamiltonnal találkozott az F1-es Spanyol Nagydíj előtt. A támadó „legenda” felirattal osztotta meg közös képüket a közösségi médiában.

kép Spanyol Nagydíj Lewis Hamilton Formula–1 Barcelona Antoine Griezmann

Valencia–Barcelona, öt gól a második félidőben!

2021-05-02 09:56:22

Az FC Barcelona 3–2-re nyert a Valencia otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 34. fordulójában.

online! közvetítés Valencia Lionel Messi La Liga Jasper Cillessen

Barcelona: két öngól, két 11-es, két Messi-gól, három pont

2021-04-22 21:05:56

A spanyol La Liga 31. fordulójának záró mérkőzésen a Barcelona 5–2-re nyert odahaza a Getafe ellen.

online! közvetítés Szofian Sakla Lionel Messi La Liga Getafe

Barcelona: 12 perc alatt 4 gól a kupadöntőben!

2021-04-17 21:09:22

A spanyol Király-kupában a Barcelona a második félidőben 12 perc alatt négy gólt vágott az Athletic Bilbaónak, ezzel a katalánoké lett a trófea.

online! közvetítés Lionel Messi Király-kupa Jordi Alba Frenkie de Jong

Barcelona: ez ám az időzítés! Griezmann harmadik gyermeke is április 8-án született meg

2021-04-08 14:10:05

Az FC Barcelona világbajnok támadója, Antoine Griezmann kihagyta csapata csütörtöki edzését, ugyanis megszületett a kislánya. Felesége, Erika Choperena már a harmadik gyermeküket hozta a világra, ráadásul mindnyájukat április 8-án.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás La Liga Barcelona Antoine Griezmann

Vb 2022: elképesztő reflexek! Hatalmasat védett a világbajnok kapus! – videó

2021-04-01 09:59:44

Hugo Lloris, a francia válogatott kapusa óriási védést mutatott be a Bosznia-Hercegovina elleni (0–1) vb-selejtezőn.

labdarúgás francia válogatott bosnyák válogatott Vb 2022 Hugo Lloris Franciaország