A Barcelona 4–0-ra nyert a Granada otthonában a La Liga 18. fordulójában.

online! közvetítés Lionel Messi La Liga Granada Barcelona

Videó: látni kell, mit hagyott ki Griezmann egy méterről!

2020-12-17 08:35:19

Mint arról beszámoltunk, az FC Barcelona 2–1-re legyőzte a Real Sociedadot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában. Más kérdés, hogy a különbség lehetett volna jóval nagyobb is, ám úgy tűnt, ezen az esetén szinte el van átkozva Antoine Griezmann. A katalánok francia támadója több ziccert is hibázott, de az alábbi volt a legelképesztőbb…

videó spanyol foci spanyol bajnokság Real Sociedad La Liga Barcelona

BL: Griezmann FTC elleni sarkazását választották a forduló góljának

2020-12-04 18:14:45

Mint arról beszámoltunk, a Ferencváros 3–0-s vereséget szenvedett a Puskás Arénában a Barcelona ellen a Bajnokok Ligájában. Ahogyan minden héten, ezúttal is kiválasztották a forduló legszebb góljait, melynek győztese Antoine Griezmann lett.

Ferencváros FTC Barcelona Bajnokok Ligája BL Antoine Griezmann

Videó: Griezmann sarokkal szerzett vezetést a Fradi ellen

2020-12-02 21:19:54

Mintaszerű támadás végén, sarokkal szerzett vezetést Antoine Griezmann, a Barcelona támadója a Ferencváros elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen, percekkel később Martin Braithwaite duplázta meg az előnyt, majd Ousmane Dembélé tizenegyesből triplázta azt. Az összecsapást ITT követheti élőben.

Ousmane Dembélé Martin Braithwaite Ferencváros FTC Barcelona Bajnokok Ligája

A Barcelona már az első félidőben eldöntötte a Ferencváros elleni meccset

2020-12-02 20:18:47

A Ferencváros kikapott a Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában a Barcelonától. A Puskás Arénában már az első félidőben kialakult a 0–3-as végeredmény. Az újabb vereség ellenére a magyar bajnok még megszerezheti a G-csoport harmadik helyét, amely Európa-ligás folytatást ér.

Ousmane Dembélé Martin Braithwaite Fradi Ferencváros FTC Barcelona

Braithwaite-dupla, a Barcelona négyet vágott Kijevben

2020-11-24 11:42:05

A meglehetősen felforgatott Barcelona egyhangú első félidő után sima, 4–0-s győzelmet aratott a Dinamo Kijevben a Bajnokok Ligája G jelű csoportjában. Ezzel a katalánok továbbjutottak az egyenes kieséses szakaszba.

Sergino Dest Martin Braithwaite Dinamo Kijev Barcelona Bajnokok Ligája Antoine Griezmann

Barcelona: „Messi tudja, hogy tisztelem” – Griezmann tiszta vizet öntött a pohárba

2020-11-24 14:02:02

Mint beszámoltunk róla, Lionel Messit Antoine Griezmann korábbi ügynöke megvádolta azzal, hogy nehézzé tette védence számára a barcelonai beilleszkedést. Ezzel szemben a 29 éves francia játékos a Real Madrid legendájának, Jorge Valdanónak egy interjúban elmondta, az argentin klasszis támogatását minden nap érzi.

spanyol labdarúgás spanyol foci labdarúgás Spanyolország Lionel Messi La Liga

Kroos, Rashford, Szoboszlai, Suárez, Szon? Kik kaphatnák a Puskás-díjat?

2020-11-23 13:18:02

A FIFA néhány nappal ezelőtt bejelentette, hogy a korábbi hírekkel ellentétben mégis megrendezi a The Best FIFA Football Awards-gálát, így az év góljáért járó Puskás-díjat is kiosztják. Körbenéztünk, hogy milyen emlékezetes találatok születtek az elmúlt időszakban. Természetesen a különleges gólok tárháza szinte végtelen, így ez a lista sem lehet teljes. Éppen ezért kérjük olvasóink segítségét is, hogy a szerintük legszebb találatot osszák meg velünk a hozzászólások között!

Zlatko Junuzovic Toni Kroos Szon Hung Min Szoboszlai Dominik Radja Nainggolan Puskás-díj

Barcelona: Belefáradtam, hogy mindenért engem hibáztatnak – Messi

2020-11-19 09:29:47

Lionel Messi, az FC Barcelona hatszoros aranylabdás sztárja azt mondta, belefáradt abba, hogy minden problémáért őt teszik felelőssé a katalánoknál.

La Liga Barcelona Antoine Griezmann Lionel Messi

Barcelona: Griezmann ott játszik, ahol én mondom – Koeman

2020-10-17 10:49:32

Ronald Koeman, a Ferencváros elleni keddi Bajnok Ligája-mérkőzésre is készülő  FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője közölte, hogy Antoine Griezmann azon a poszton játszik, ahol ő mondja, és nem azon, amelyik a francia világbajnoknak a legjobban tetszik.

Ronald Koeman Barcelona Antoine Griezmann

Világfutball: kevesebbet ér a piacon Hazard, Messi és Griezmann

2020-10-13 11:46:54

Sokat veszített futballpiaci értékéből 2020-ban több világsztár is – derül ki a mértékadó transfermarkt.com legfrissebb összeállításából.

nemzetközi átigazolás Lionel Messi Eden Hazard Antoine Griezmann

Felkészülés: a franciák hét gólt vágtak Haratinéknak

2020-10-07 23:03:37

Nemzetközi felkészülési mérkőzésen a világbajnok francia válogatott hazai pályán 7–1-re kiütötte Ukrajnát.

felkészülés Ukrajna Olivier Giroud Olekszandr Zubkov Michel Platini Kylian Mbappé

Barca: „Ha Griezmann kinyitná a száját, Koeman nem lenne boldog”

2020-10-06 22:34:14

Nem elégedett a barcelonai helyzetével Antoine Griezmann – véli Didier Deschamps, a francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

francia válogatott Ronald Koeman Franciaország Didier Deschamps Barcelona Antoine Griezmann

Barca: Pjanic bemutatkozott, Griezmann gólja döntött a Gamper-kupán

2020-09-19 21:22:39

Az FC Barcelona labdarúgócsapata a Joan Gamper-kupa keretein belül rendezett felkészülési mérkőzésen Antoine Griezmann korai találatával 1–0-ra legyőzte a spanyol élvonalba öt év után visszajutó Elchét.

felkészülési mérkőzés felkészülés Ronald Koeman Riqui Puig Miralem Pjanic Joan Gamper-kupa

Forbes: Messi vezet Ronaldo és Neymar előtt a kereseti listán

2020-09-15 13:12:11

Lionel Messi a világ legjobban kereső labdarúgója a Forbes magazin kimutatása szerint.

Robert Lewandowski Paul Pogba Neymar Mohamed Szalah Lionel Messi Kylian Mbappé

Barca: Griezmann az új hetes, Kevin Durant mutatta be – videó

2020-09-11 18:21:37

Az FC Barcelona a hivatalos Twitter-oldalán jelentette be, hogy Antoine Griezmann viseli majd a hetes mezszámot, amelyről a brazil Philippe Coutinho mondott le.

Philippe Coutinho La Liga Kevin Durant Barcelona Antoine Griezmann

Barcelona: Bartomeu elcserélné Griezmannt Joao Félixre

2020-08-28 07:12:46

A Marca beszámolója szerint az FC Barcelona a tavaly megszerzett Antoine Griezmann játékjogát szeretné elcserélni Joao Félixére. A francia támadó így visszatérhetne az Atlético Madridhoz, míg a 120 millió eurós portugál a katalánoknál folytathatná karrierjét.

nemzetközi átigazolás Josep Maria Bartomeu Joao Félix FC Barcelona Barcelona Atlético Madrid

BL: Setién variálhat, Griezmann ihatja meg a levét – sajtóhír

2020-08-11 10:30:02

A Sport keddi címlapsztorija szerint Quique Setién vezetőedző fejében már körvonalazódik az FC Barcelona kezdőcsapata a Bayern München elleni pénteki Bajnokok Ligája-negyeddöntőre. A katalánok trénere 4–4–2-es felállást fontolgat, aminek Antoine Griezmann ihatja meg a levét.

Quique Setién Bayern München Barcelona Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő BL

La Liga: Griezmann sérülés miatt lemaradhat a bajnoki hajráról

2020-07-12 10:57:08

Antoine Griezmann sérülés miatt kihagyhatja a címvédő FC Barcelona hátralévő két mérkőzését a spanyol labdarúgó-bajnokság most zajló idényében.