Találatok a Andrea Petkovic címkére

Találatok száma: 42

Tenisz: a pályán búcsúzik el a rajongóktól Petkovic

2022-12-20 22:12:12

Visszavonulása után egyszer még pályára lép Andrea Petkovic, hogy így búcsúzzon el a német teniszrajongóktól.

tenisz Bad Homburg Andrea Petkovic

Tenisz: Djokovics megnyerte idei első tétmérkőzését

2022-02-21 17:58:21

A világelső Novak Djokovics magabiztos győzelemmel tért vissza a dubai férfi tenisztornán. A szerb klasszis december 3. óta első tétmeccsét vívta, mivel oltatlansága miatt – kilencszeres bajnokként – nem indulhatott el januárban az Australian Openen.

WTA Doha Novak Djokovics Bondár Anna Andy Murray Andrea Petkovic ATP Dubai

Tenisz: a második kiemelt Petkovic nyerte a kolozsvári női tornát

2021-08-08 17:34:10

A második helyen kiemelt német Andrea Petkovic nyerte a Kolozsváron rendezett 235 ezer dollár (71.7 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornát.

tenisz WTA Kolozsvár Andrea Petkovic

Tenisz: a világranglista 198. helyezettje győzött a hamburgi WTA-tornán

2021-07-11 14:54:10

A világranglista 198. helyén álló román Elena-Gabriela Ruse nyerte a Hamburgban rendezett 235 ezer dollár (71.6 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornát.

tenisz WTA Hamburg WTA Elena-Gabriela Ruse Andrea Petkovic

Tenisz: Petkovic a nemek közötti egyenlőséget hiányolja

2020-10-25 17:34:40

Andrea Petkovic német teniszező szerint a sportágban továbbra sem bánnak egyenlően a férfiakkal és a nőkkel.

tenisz női tenisz Andrea Petkovic

Hopman-kupa: a németek a britek legyőzésével búcsúztak

2017-01-06 09:55:25

A német válogatott legyőzte a brit együttest a Hopman-kupán, a teniszezők Perth-ben zajló nem hivatalos vegyescsapat-világbajnokságán.

tenisz Németország Nagy-Britannia Hopman-kupa Heather Watson Andrea Petkovic

US Open: ami egyesben nem jött össze Babosnak, párosban igen

2016-09-04 00:18:00

A harmadik kiemelt Babos Tímea, Jaroszlava Svedova kettős 6:2, 6:4-re legyőzte a Jelena Ostapenko, Andrea Petkovic lett, német kettőst a US Open női páros versenyének második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb tizenhat közé.

tenisz US Open Jelena Ostapenko Jaroszlava Svedova Babos Tímea Andrea Petkovic

Tenisz: a Babost legyőző Muguruza kikapott Dohában

2016-02-25 20:18:43

A nyolcaddöntőben Babos Tímeát legyőző Garbine Muguruza háromszettes csatában kikapott a német Andrea Petkovictól a dohai kemény pályás tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Garbine Muguruza Doha Andrea Petkovic

Tenisz: 51 perces meccs, a spanyol játékot sem veszített

2015-11-04 10:08:33

A US Open-döntős olasz Roberta Vinci két szettben megverte a kétszeres Grand Slam-győztes orosz Szvetlana Kuznyecovát a kínai Csuhajban zajló női tenisz Bajnokok Tornája D-csoportjának első fordulójában. A B jelű hármasban a spanyol Carla Suárez-Navarro játékos sem veszített a német Andrea Petkoviccsal szemben.

tenisz WTA Csuhaj Szvetlana Kuznyecova Roberta Vinci Karolína Plísková Jelena Jankovics

Tenisz: a 4. és a 6. kiemelt is búcsúzott Luxemburgban

2015-10-19 21:11:53

A luxemburgi női tenisztorna első fordulójában búcsúzott a negyedik helyen kiemelt német Andrea Petkovic, miután döntő szettben kikapott a japán Doi Miszakitól. A hatodikként rangsorolt amerikai Sloane Stephens sem jutott tovább, őt a német Mona Barthel verte meg két felvonásban.

tenisz Andrea Petkovic

Tenisz: Wozniackinak sorozatban harmadszor is sikerült

2015-06-25 19:16:42

Caroline Wozniacki egymás után a harmadik évben jutott be az Eastbourne-i füves pályás teniszverseny elődöntőjébe, miután 7:5, 6:1-re legyőzte Andrea Petkovicot. A dán játékos a svájci Belinda Benciccsel találkozik a legjobb négy között.

tenisz Caroline Wozniacki Andrea Petkovic

Tenisz: a spanyol pályafutása eddigi legnagyobb sikerét érte el

2015-04-02 23:17:18

A 12. kiemelt Carla Suárez-Navarro két sima szettben legyőzte a kilencedikként rangsorolt Andrea Petkovicot a Miamiban zajló kemény pályás női tenisztorna elődöntőjében, ezzel bejutott a fináléba, ahol Serena Williams vagy Simona Halep lesz az ellenfele.

tenisz Nisikori Kei John Isner Carla Suárez-Navarro Andrea Petkovic

Videó: négykézláb hisztizett a világranglista 10. teniszező

2015-02-18 17:03:33

Majdnem felrobbant dühében Andrea Petkovic az egyik ítélet miatt. A világranglista 10. helyét elfoglaló német játékos a dubai női tenisztorna első fordulójában Zarina Diasz ellen lépett pályára, és az első szett végén, sorsdöntő pillanatban sem a vonalbíró, sem a játékvezető nem neki adta a pontot. A 27 éves teniszező kiakadása süket fülekre talált, annak ellenére, hogy a visszajátszásból kiderült, valóban igaza volt. Petkovic végül 7:5, 6:3-ra elveszítette mérkőzést.

videó tenisz Zarina Diyas Dubai Andrea Petkovic

Tenisz: Clijsters beugrott a döntős helyett, és megverte a győztest

2015-02-16 11:53:46

Mint arról már beszámoltunk, a német Andrea Petkovic játék nélkül nyerte meg az antwerpeni női tenisztorna fináléját, miután ellenfele, a spanyol Carla Suárez-Navarro nyaksérülés miatt nem tudott kiállni. Meccs nélkül azonban így sem maradtak a nézők.

tenisz Kim Clijsters Carla Suárez-Navarro Andrea Petkovic

Tenisz: Wawrinka sorozatban ötödik döntőjét nyerte meg

2015-02-15 17:46:44

A svájci Stanislas Wawrinka nyerte meg a rotterdami kemény pályás tenisztornát, miután a döntőben 4:6, 6:3, 6:4-re legyőzte a cseh Tomás Berdychet.

tenisz Tomás Berdych Stan Wawrinka Rotterdam Daniela Hantuchová Andrea Petkovic

Tenisz: nem fordult a nyak, játék nélkül győzött Petkovic

2015-02-15 16:04:13

Andrea Petkovic játék nélkül nyerte meg a 731 ezer dollár (196 millió forint) összdíjazású, antwerpeni fedett pályás női tenisztorna döntőjét, miután riválisa, az ötödikként rangsorolt spanyol Carla Suárez-Navarro nyaksérülés miatt nem állt ki ellene a vasárnapi döntőben.

tenisz Carla Suárez-Navarro Antwerpen Andrea Petkovic

Fed-kupa: Safárová fordításai után a siker kapujában a csehek

2014-11-08 15:02:48

A női teniszezők első számú csapatversenyének számító Fed-kupa döntőjében a házigazda Csehország szerezte meg a vezetést azzal, hogy a világranglista 4. helyén álló Petra Kvitová két szettben legyőzte a német Andrea Petkovicot.

tenisz Petra Kvitová Fed-kupa Andrea Petkovic

Tenisz: Petkovic nyerte meg a Bajnokok Kupáját

2014-11-02 19:34:38

A negyedik helyen kiemelt német Andrea Petkovic nyerte a női teniszezők Szófiában rendezett, 750 ezer dollár összdíjazású, Bajnokok Kupája elnevezésű keménypályás tornáját, miután a vasárnapi döntőben három szettben jobbnak bizonyult a harmadikként rangsorolt olasz Flavia Pennettánál.

tenisz Flavia Pennetta Andrea Petkovic

Tenisz: Djokovics visszavágott Nisikorinak a US Openért

2014-11-01 17:19:03

A párizsi férfi tenisztorna elődöntőjében a Roger Federert kiejtő kanadai Milos Raonic háromszettes mérkőzésen legyőzte a cseh Tomás Berdychet.

tenisz Tomás Berdych Novak Djokovics Nisikori Kei Milos Raonic Garbine Muguruza

Tenisz: Djokovics-Murray a nyolc között, Petkovic elődöntős

2014-10-30 23:43:24

A párizsi férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében a világelső szerb Novak Djokovics 6:3, 7:6-ra legyőzte a hazai Gaël Monfilst, így bejutott a negyeddöntőbe, ahol a világbajnoki részvételét ma kiharcoló brit Andy Murrayvel találkozik.