Találatok a Anadolu Efes címkére

Találatok száma: 31

Férfi kosár Euroliga: egypontos győzelemmel megvédte címét az Anadolu Efes

2022-05-21 20:52:04

A török Anadolu Efes 58–57-re nyert a Real Madrid ellen a férfi kosárlabda Euroliga döntőjében, így megvédte címét.

férfi kosárlabda Euroliga kosárlabda Real Madrid Anadolu Efes

Végletekig kiélezve – egypontos győzelemmel Euroliga-győztes az Anadolu Efes

2022-05-21 18:50:34

kosárlabda férfi kosárlabda Euroliga Real Madrid Hanga Ádám Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: Még nem fejeztük be… – Hanga Ádám

2022-05-20 12:53:10

Hanga Ádám nagyon boldog, hogy a Real Madriddal bejutott a férfi kosárlabda Euroliga szombati döntőjébe, de mint a Nemzeti Sportnak is eljuttatott nyilatkozatában kiemelte: a Barcelona elődöntőbeli legyőzésével még nem végezték el a munkát, nagyon nehéz meccs vár rájuk az egészen más stílusban játszó török csapat, a címvédő Efes ellen.

férfi kosárlabda Euroliga férfi kosár Euroliga Real Madrid Hanga Ádám Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: az Anadolu Efes legyőzte a Barcelonát a döntőben

2021-05-30 23:17:29

A török Anadolu Efes nyerte a 2020–2021-es férfi kosárlabda Euroligát, amely a sorozatot lezáró kölni négyes döntő utolsó összecsapásán, vasárnap 86–81-re legyőzte a Hanga Ádámot is foglalkoztató Barcelonát – közölte az MTI.

kosárlabda Hanga Ádám Euroliga Barcelona Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: Hangáék utolsó másodperces duplával döntősök!

2021-05-28 23:04:36

Hanga Ádám csapata, a Barcelona 84–82-re legyőzte az olasz Milanót a férfi kosárlabda Euroliga kölni négyes döntőjének pénteki elődöntőjében, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba, amelyet a török Anadolu Efesszel vív meg.

férfi kosárlabda Euroliga férfi kosárlabda Hanga Ádám Barcelona kosárlabda Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: Hangáék megint kikaptak az Efestől

2021-02-05 09:59:10

A török Anadolu Efes 88–86-ra legyőzte a Barcelonát a férfi kosárlabda Euroliga legutóbbi játéknapján.

férfi kosárlabda Euroliga Hanga Ádám Barcelona kosárlabda Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: nyolcadszor tornagyőztes a CSZKA Moszkva

2019-05-19 22:42:54

2016 óta először, összességében nyolcadik alkalommal nyerte meg a legrangosabb európai kupát a CSZKA Moszkva férfi kosárlabdacsapata. Az oroszok az idei Euroliga döntőjében 91–83-re verték meg a török Anadolu Efes csapatát.

kosárlabda férfi kosár Euroliga Real Madrid Fenerbahce CSZKA Moszkva Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: az Anadolu és a CSZKA jutott be a döntőbe

2019-05-17 17:15:09

A török Anadolu Efes jutott be elsőként a férfi kosárlabda Euroliga fináléjába, miután a pénteki négyes döntő első mérkőzésén 92–73-ra legyőzte a szintén török Fenerbahcét. Az esti összecsapáson az orosz CSZKA Moszkva az utolsó negyedben fordított a spanyol Real Madrid ellen, így vasárnap az aranyéremért játszhat.

Férfi kosár Euroliga: Hanga remekelt, de hátrányban a Barca

2019-04-24 21:02:02

A harmadik negyedben kinyílt az olló, így sima vereséget szenvedett a Barcelona Lassa az Anadolu Efesszel szemben a férfi kosárlabda Euroliga rájátszásában, a negyeddöntő harmadik mérkőzésén. Hanga Ádám csapata legjobbja volt.

férfi kosárlabda Euroliga férfi kosár Euroliga Hanga Ádám Barcelona kosárlabda Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: Hanga kosara döntött, egyenlített a Barca

2019-04-19 21:07:19

Hanga Ádám győztes duplájával az FC Barcelona kosárlabdacsapata 74–72-es győzelmet aratott az Anadolu Efes vendégeként az Euroliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, ezzel 1–1-re módosította az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcot, és elvette a törökök pályaelőnyét. A magyar játékos 17 pontjával együttese legeredményesebb tagjának bizonyult.

Férfi kosár: Hangáék kiütötték idegenben az Efest

2018-03-29 23:09:30

A Hanga Ádámmal felálló Barcelona 107–83-ra nyert az Anadolu Efes otthonában a férfi kosárlabda Euroligában.

kosárlabda férfi kosárlabda Euroliga Hanga Ádám Barcelona kosárlabda Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: hiába a nagy hajrá – Hangáékat legyőzte a sereghajtó

2017-11-09 22:55:11

A férfi kosárlabda Euroliga 6. fordulójában az eddig 0–5-ös mérleggel álló török Efes 89–85-re nyert Barcelonában.

Hanga Ádám Barcelona Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: idegenben győzött a Real Madrid

2017-04-26 22:08:41

A Real Madrid idegenben 88–81-re legyőzte a török Darüssafakát a férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén.

férfi kosár Euroliga Real Madrid Olympiakosz Darüssafaka Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: a Real Madrid elveszítette pályaelőnyét

2017-04-21 23:07:49

A Real Madrid hazai közönség előtt 84–80-ra kikapott a török Darüssafakától a férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így elveszítette pályaelőnyét. Akárcsak a görög Olympiakosz, amely az Anadolu Efestől szenvedett kétpontos vereséget.

Anadolu Efes Darüssafaka Olympiakosz kosárlabda Real Madrid kosárlabda férfi kosár Euroliga férfi kosárlabda

Férfi kosár Euroliga: Hanga 20 pontja ellenére sima vereség

2017-02-24 21:59:50

Hanga Ádám húsz pontja ellenére a Baskonia simán kikapott (96–85) az Anadolu Efes vendégeként a férfi kosárlabda Euroliga alapszakaszának 23. fordulójában.

kosárlabda férfi kosárlabda Euroliga férfi kosárlabda férfi kosár Euroliga Hanga Ádám Baskonia

Férfi kosár: Hanga Ádámot vinné a török sztárklub – sajtóhír

2016-06-13 20:24:40

Hanga Ádám iránt a török sztárklub, az Anadolu Efes kosárlabdacsapata is érdeklődik spanyol sajtóhír szerint.

férfi kosárlabda Laboral Kutxa Hanga Ádám Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: Hangáék a hajrában kaptak ki

2015-12-11 08:22:49

A Hanga Ádámmal felálló Laboral Kutxa ugyan közel állt a diadalhoz Törökországban a férfi kosárlabda Euroliga legutóbbi fordulójában, ám a hajrában állva hagyta a Dario Saric fémjelezte Anadolu Efes.

kosárlabda férfi kosárlabda férfi kosár Euroliga Laboral Kutxa Hanga Ádám Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: előnyben a Barca és a Real Madrid

2015-04-15 22:45:08

Mindkét spanyol óriás győzelemmel kezdte a férfi kosárlabda Euroliga negyeddöntőjét. A Barcelona 73–57-re nyert hazai pályán az Olympiakosz ellen, míg a Real Madrid szintén otthon 80–71-re verte meg az Anadolu Efest.

férfi kosárlabda Euroliga Real Madrid kosárlabda Olympiakosz kosárlabda Barcelona kosárlabda Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: a törökök kiejtették a Milanót

2015-04-03 21:27:09

A férfi kosárlabda Euroliga F jelű középdöntős csoportjának 13. fordulójában az Anadolu Efes hazai pályán nyolc ponttal legyőzte az EA7 Milanót, ezzel matematikailag is biztossá vált, hogy az olasz csapat nem jut be a negyeddöntőbe. A török együttes sikerének köszönhetően életben tartotta továbbjutási reményeit.

férfi kosárlabda férfi kosár Euroliga Armani Milano Anadolu Efes

Férfi kosár Euroliga: a Fener nyerte az isztambuli derbit

2014-02-21 22:39:57

A Fenerbahce 71–63-ra nyert az Anadolu Efes ellen a férfi kosárlabda Euroliga pénteki játéknapján.