Találatok a Albert Ramos-Vinolas címkére

Találatok száma: 34

Tenisz: Ruud bő egy óra alatt kiharcolta a döntőt Gstaadban

2022-07-23 15:20:09

Az első helyen kiemelt Casper Ruud lesz a másodikként rangsorolt olasz Matteo Berrettini ellenfele a Gstaadban zajló, 534 555 euró (215,5 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

férfi tenisz Casper Ruud Albert Ramos-Vinolas ATP Gstaad

Roland Garros: Alcaraz fantasztikus meccsen verte meg honfitársát

2022-05-25 19:06:40

A címvédő Novak Djokovics három játszmában nyert a szlovák Alex Molcan ellen, Alexander Zverev kétszettes hátrányból felállva, meccslabdát hárítva győzött az argentin Sebastián Báezzel szemben, míg a spanyolok 18 éves reménysége, Carlos Alcaraz öt szettben, több mint négy és fél órás küzdelemben múlta felül honfitársát, Albert Ramost a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének második fordulójában.

tenisz Sebastián Báez Roland Garros Novak Djokovics Carlos Alcaraz Alexander Zverev

Tenisz: negyedszer nyert tornát a 34 éves spanyol játékos

2022-02-07 05:12:27

Albert Ramos nyerte meg az argentínai salakpályás férfi tenisztornát, Córdobában – számolt be róla az MTI.

tenisz Alejandro Tabilo Albert Ramos-Vinolas ATP Córdoba

Tenisz: Tabilo legyőzte Schwartzmant a córdobai elődöntőben

2022-02-06 04:51:44

A chilei Alejandro Tabilo meglepetésre legyőzte az első kiemelt argentin Diego Schwartzmant a 493 ezer dollár (175 millió forint) összdíjazású córdobai salakpályás férfi tenisztorna elődöntőjében, ezzel bejutott a döntőbe, ahol a spanyol Albert Ramos lesz az ellenfele – jelentette az MTI.

Diego Schwartzman Alejandro Tabilo Albert Ramos-Vinolas

Tenisz: 335. a világranglistán, mégis megnyerte első ATP-tornáját

2021-03-01 09:02:42

A mindössze 19 éves Juan Manuel Cerundolo nyerte meg az argentínai Córdobában rendezett salakpályás férfi tenisztornát. A hazai tehetség a vasárnapi fináléban három játszmában győzte le az ötödik helyen kiemelt spanyol Albert Ramost.

tenisz Juan Manuel Cerundolo Albert Ramos-Vinolas

Tenisz: Schwartzman első kiemeltként nem jutott négy közé Córdobában

2021-02-27 09:13:12

Az első helyen kiemelt argentin Diego Schwartzman kikapott az ötödik helyen rangsorolt spanyol Albert Ramos-Vinolastól a 394 ezer dollár (116 millió forint) összdíjazású argentínai salakpályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében, Córdobában.

Diego Schwartzman Córdoba Albert Ramos-Vinolas

Roland Garros: Úgy éreztem, mintha sakkoztam volna – Fucsovics

2020-10-01 16:16:08

A Roland Garros 3. fordulójába jutó magyar teniszező szerint a párizsi ősz kedvez a játékstílusának, és a következő mérkőzésen is okosan kell küzdenie.

tenisz Roland Garros Fucsovics Márton Albert Ramos-Vinolas

Roland Garros: Fucsovics három szettben továbbjutott

2020-10-01 14:26:56

A francia nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének második fordulójában a világranglista 63. helyén álló Fucsovics Márton három szettben, 7:6 (7–2), 6:3, 7:5-re nyert a 44. helyen rangsorolt Albert Ramos Vinolas ellen, így továbblépett a legjobb 32 közé, ahol a brazil Thiago Monteiróval találkozik.

Fucsovics legyőzte Ramos-Vinolast, ott van a 3. körben a Garroson

2020-10-01 10:07:56

Tenisz: Shapovalov lesz a címvédő Djokovics ellenfele

2019-10-07 11:57:14

Denis Shapovalov lesz a címvédő és világelső Novak Djokovics ellenfele a 2. fordulóban a sanghaji, 8.3 millió dollár (2.5 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

Denis Shapovalov Andy Murray Albert Ramos-Vinolas

Tenisz: Balázs szetthátrányból nyert, a 4. számú spanyol vár rá

2019-09-04 17:55:22

Balázs Attila szetthátrányból felállva 3:6, 6:3, 6:3-ra legyőzte a szlovák Alex Molcant a genovai salakpályás challenger-tenisztorna 2. fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.

tenisz Balázs Attila Albert Ramos-Vinolas

Tenisz: Thiem diadalmaskodott a kitzbüheli tornán

2019-08-03 17:50:32

Az elsőként kiemelt Dominic Thiem nyerte meg az 586 ezer euró (192 millió forint) összdíjazású kitzbüheli salakpályás férfi tenisztornát, miután a döntőben két szettben, 7:6, 6:1-re legyőzte a spanyol Albert Ramos-Vinolast.

tenisz Kitzbühel Dominic Thiem Albert Ramos-Vinolas ATP Kitzbühel

Tenisz: döntőbe jutott Fucsovics legyőzője Kitzbühelben

2019-08-02 17:35:05

A múlt vasárnap Gstaadban győztes Albert Ramos-Vinolas bejutott a döntőbe az 586 ezer euró (192 millió forint) összdíjazású kitzbüheli salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Fucsovics Márton Albert Ramos-Vinolas ATP Kitzbühel

Tenisz: Fucsovics legyőzője tovább menetel Kitzbühelben

2019-08-01 16:06:13

A múlt vasárnap Gstaadban győztes Albert Ramos-Vinolas bejutott a legjobb négy közé az 586 ezer euró (192 millió forint) összdíjazású kitzbüheli salakpályás férfi tenisztornán. A spanyol játékos – aki az első fordulóban Fucsovics Mártont búcsúztatta – csütörtökön két sima szettben verte meg a francia Jérémy Chardyt. Az elődöntőben a norvég Casper Ruud vár rá. A 7. helyen kiemelt olasz Lorenzo Sonego két szettben legyőzte a harmadikként rangsorolt spanyol Fernando Verdascót, s az elődöntőben az első kiemelt osztrák Dominic Thiemmel találkozik majd.

Albert Ramos-Vinolas ATP Kitzbühel

Tenisz: ismét spanyol ellenféllel találkozhat Fucsovics

2019-07-30 16:45:24

A spanyol Jaume Munar lehet Fucsovics Márton ellenfele az 586 ezer euró (192 millió forint) összdíjazású kitzbüheli salakpályás férfi tenisztornán, ha a magyar játékos továbbjut az első fordulóból.

Fucsovics Márton Albert Ramos-Vinolas

Aus. Open: Fucsovics Mártonnak nagyon hiányzott az edzője

2019-01-15 07:20:21

Mint megírtuk, Fucsovics Márton négy játszmában legyőzte a spanyol Alberto Ramos Vinolast az Australian Open első fordulójában. A 26 éves nyíregyházi teniszező jól ismeri következő ellenfelét, s bár kiváló játékosnak tartja Borna Coricot, nem fog félni tőle.

tenisz Fucsovics Márton Australian Open Albert Ramos-Vinolas

Aus. Open: Fucsovics magabiztos sikerrel kezdett

2019-01-15 00:58:46

Fucsovics Márton négy szettben legyőzte Albert Ramost az Australian Open 2019-es kiírásának első fordulójában.

Fucsovics csak szettet veszített, háborút nem – biztos siker

2019-01-14 23:35:07

Fucsovics Mártont az ausztrál kánikula és a balkezes spanyol Albert Ramos sem zavarta meg, négy játszmában jutott tovább a második fordulóba. A magyar teniszező következő ellenfele a horvát Borna Coric lesz. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Australian Open: Babos tunéziai, Fucsovics spanyol riválissal kezd

2019-01-10 08:41:33

A világranglista 65. helyén álló spanyol Albert Ramos-Vinolas ellen kezdi meg szereplését Fucsovics Márton az ausztrál nyílt teniszbajnokság férfi egyesének főtábláján. A nőknél Babos Tímea a tunéziai Onsz Dzsabur ellen lép pályára.

tenisz Onsz Dzsabur Fucsovics Márton Babos Tímea Australian Open Albert Ramos-Vinolas

Tenisz: Seppi meccslabdáról esett ki Sencsenben

2018-09-24 17:27:32

A nyolcadik helyen kiemelt olasz Andreas Seppi háromszettes vereséget szenvedett a spanyol Albert Ramostól a kínai Sencsenben zajló, 760 ezer dollár összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna első fordulójában, hétfőn. A világranglistán 46. Seppinek a második szett rövidítésében két mérkőzéslabdája is volt, végül azonban – csaknem három óra alatt – a rangsorban 52. Ramos győzött.