Találatok a Öttusa vb címkére

Találatok száma: 4

Sportnaptár 2014: az év sporteseményei, július-december

2014-01-07 11:38:02

Befejeződik a brazíliai labdarúgó-világbajnokság, kezdődik Budapesten a vízilabda Európa-bajnokság, jön az F1-es Magyar Nagydíj a Hungaroringen, indul az európai kupaszezon a Bajnokok Ligájában és Európa-ligában, no meg rajt az NB I-ben. A futballősz a 2016-os Eb selejtezőivel köszönt be, rajtolnak a csapatsportágak bajnokságai és kupái, zárul a MotoGP- és a Formula–1-es szezon, decemberben pedig Magyarország és Horvátország rendezi a női kézilabda Európa-bajnokságot. A 2014-es év második félévének legnagyobb sporteseményei.

úszó Eb öttusa vb vízilabda Eb Budapest vízilabda Eb vb 2014 program vb 2014

Öttusa-vb: Gyenesei Leila 8. a befejező szám előtt

2008-06-07 04:00:15

Gyenesi Leila a legjobb magyar az utolsó szám, a futás előtt. Az élen továbbra is a francia Amelie Caze áll, második az orosz Polina Sztrucskova, aki az úszás után a lovaglást is megnyerte (idő: 1:18,70, büntetés: 0). A csapatversenyben második helyen várhatják a lányok a folytatást.

Vörös Zsuzsanna Máthé Vivien Öttusa vb

Öttusa Vk, Kairó: Balogh az ötödik, Németh a hetedik helyen végzett

2009-01-09 10:47:20

Balogh Gábor az ötödik, Németh Róbert pedig a hetedik helyen végzett a kairói öttusa Világkupa férfi versenyében. Marosi Ádám 34. lett. Győzött a litván Andrejus Zadnieprovskis. A csapattól származó helyszíni információ szerint Balogh jól lőtt, közepesen vívott, aztán a további három számban kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott.

Balogh Gábor Németh Róbert

Öttusa-világbajnokság, női váltó: negyedik a magyar csapat

A negyedik helyen végzett a magyar csapat a berlini öttusa-világbajnokság női váltóversenyében. Győzött a brit trió, a dobogó második fokára a lengyelek, a harmadikra pedig a németek állhattak fel.