Női kézi Eb: Most még nem érezzük a terhet - Szucsánszki

B. M.B. M.
2014.11.28. 09:18
Csütörtökön csak egy edzés volt a penzum a magyar női kézilabda-válogatott számára, és a december 7-én kezdődő magyar-horvát közös rendezésű Európa-bajnokság előtti felkészülés felét így is letudta a társaság a győri edzőtábor keddi kezdete óta. Öt tréningen túl vannak a lányok, akikre pénteken még egy edzés, szombaton egy edzőmeccs, egy vasárnapi pihenőnap, majd a jövő hét elején még négy tréning, és csütörtökön a Franciaország elleni utolsó felkészülési mérkőzés vár.

„Nagyon bizakodó vagyok az Eb-vel kapcsolatban. Úgy érzem, kiváló a csapategység, minden klappol, meg aztán hazai világverseny előtt állunk, és ez nagyon jó érzés. Most még nem érezzük, hogy ez teher volna, persze ahogy közeledik a rajt, biztosan jobban izgulunk majd" – mondta Szucsánszki Zita, a válogatott irányítója a Nemzeti Sportnak.Szucsánszki Zita, a válogatott irányítója a Nemzeti Sportnak.

Egyelőre tehát rendben, nyugodtan készül az együttes, amely este végre kicsit kimozdulhatott Győrből, nem is akárhová. Pálinger Katalin – úgy is, mint a válogatott menedzsere – a Madách színház Macskák című előadásra intézett csapatnyi jegyet, úgyhogy a lányok a dallamos nevű (és kedvű) Grizabella, Bombalurina és barátaik kalandjaival hangoltak a szombati összecsapásra, amelyen a nem kevésbé dallamos nevű Grausenburger, Magelinskas és társaik, vagyis az osztrák válogatott lesz az ellenfelük.

Jegyek anői kézilabda Európa-bajnokságra awww.jegyed.hu-nkaphatók!

Legfrissebb hírek

Kézilabda: ezüstérmet szereztek a magyarok az U16-os leány nyílt Eb-n

Utánpótlássport
2026.07.03. 22:09

Kézilabda: a 13. helyen zárta az U20-as női vb-t a magyar válogatott

Utánpótlássport
2026.07.03. 09:46

Kézilabda: döntőbe jutott a magyar U16-os leányválogatott a nyílt Eb-n

Utánpótlássport
2026.07.02. 19:51

Kézilabda: győzelem a Dél-Korea elleni helyosztón az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.07.02. 09:03

Kézilabda: elődöntőbe jutottak a magyarok az U16-os leány nyílt Eb-n

Utánpótlássport
2026.07.01. 20:23

Kézilabda: fontos győzelem Japán ellen az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
2026.06.29. 14:19

A jövő sztárjai: Takács Maja, Kun Attila

Utánpótlássport
2026.06.29. 09:00

Kézilabda: hétfőn kezdődik az U16-os leány nyílt Európa-bajnokság

Utánpótlássport
2026.06.28. 19:10
Ezek is érdekelhetik