D. Á.
2021.12.04 23:43 Frissítve: 2021.12.05 23:25

Vasárnapi sportműsor: pályán az MU és a Juve; F1

A hét utolsó napján sem maradunk labdarúgó NB I nélkül: Kisvárda–Mol Fehérvár és MTK–Újpest mérkőzés élőben az NSO-n! Az angol Premier League-ben pályára lép a Manchester United, a Serie A-ban a Juventust láthatjuk. Magyar idő szerint 18.30-kor rajtol a Formula–1 Szaúdi Nagydíja, ezt élőben követhetik a honlapunkon. Folytatódik a női kézi-vb, este és éjszaka ismét NFL-mérkőzéseket rendeznek.

DECEMBER 5., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
13.30:
Kisvárda Master Good–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.00: MTK Budapest–Újpest FC  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II
19. FORDULÓ – élő eredménykövető

13.00: III. Ker. TVE–Békéscsaba 1912 Előre – élőben az NSO-n!
13.00: Budaörs–BFC Siófok – élőben az NSO-n!
13.00: Szentlőrinc–Kecskeméti TE Hufbau – élőben az NSO-n!
13.00: Tiszakécskei LC–Pécsi MFC – élőben az NSO-n!
13.00: Dorogi FC–WKW ETO FC Győr – élőben az NSO-n!
17.00: FC Ajka–Aqvital FC Csákvár – élőben az NSO-n!
17.00: Soroksár SC–Vasas FCélőben az NSO-n!
17.00:
Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC – élőben az NSO-n!
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC – élőben az NSO-n!
18.30: Budafoki MTE–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport+) – élőben az NSO-n!

NB III
20. FORDULÓ
11.00:
Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC
11.00: Újpest II–Tiszaújváros
13.00: Debreceni VSC II–Hajdúszoboszló
13.00: Füzesgyarmat–Békéscsaba II
13.00: Hidasnémeti–Putnok VSE
13.00: Salgótarjáni BTC–BKV Előre
13.00: Sényő–Kisvárda II
13.00: Tállya–Eger SE
13.00: Tiszafüred–Kazincbarcika
13.00: Törökszentmiklós–Jászberényi FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–Gerjen
13.00: Dabas-Gyón–ESMTK
13.00: Hódmezővásárhely–Cegléd
13.00: Iváncsa–Ferencvárosi TC II
13.00: Monor–Makói FC
13.00: MTK II–Honvéd FC II
13.00: Rákosmenti KSK–FC Dabas
13.00: Szekszárdi UFC–Dunaújváros PASE
13.00: Vác–Balassagyarmat
15.00: Kozármisleny–Mohács
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Andráshida
11.00: Puskás Akadémia II–Mol Fehérvár FC II
13.00: Gárdony–BVSC-Zugló
13.00: Kelen SC–Balatonfüred
13.00: Komáromi VSE–Veszprém FC
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Kaposvár
13.00: Zalaegerszeg II–Nagykanizsa
14.00: SC Sopron–Pápa
16.00: Bicske–Érd

ANGOL PREMIER EAGUE
15. FORDULÓ
15.00:
Leeds United–Brentford
15.00: Manchester United–Crystal Palace (Tv: Digi Sport1)
15.00: Tottenham Hotspur–Norwich City
17.30: Aston Villa–Leicester City (Tv: Spíler1)

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.10:
Rochdale (IV.)–Plymouth (III.) (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ
13.00:
Saint-Étienne–Rennes (Tv: Digi Sport1)
15.00:
Lorient–Nantes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Monaco–Metz (Tv: Digi Sport1)
15.00: Montpellier–Clermont (Tv: Digi Sport3)
15.00: Reims–Angers
17.00: Nice–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.45: Bordeaux–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
15.30:
VfB Stuttgart–Hertha BSC   (Tv: Arena4)
17.30: Borussia Mönchengladbach–Freiburg

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ
12.30:
Bologna–Fiorentina (Tv: Sport2) 
15.00: Spezia–Sassuolo
15.00: Venezia–Hellas Verona (Tv: Sport2) 
18.00: Sampdoria–Lazio (Tv: Sport2) 
20.45: Juventus–Genoa (Tv: Sport1) 

ROMÁN LIGA 1
18. FORDULÓ
12.30:
Mioveni–Sepsi OSK – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
14.00:
Rayo Vallecano–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.15:
Elche–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2)

SKÓT CHAMPIONSHIP
13.00:
Dundee United–Celtic (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
18.30:
női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)
20.00: férfi szuperóriás-műlesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
19.00:
Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Chicago Bears–Arizona Cardinals
19.00: Cincinnati Bengals–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
19.00: Detroit Lions–Minnesota Vikings
19.00: Houston Texans–Indianapolis Colts
19.00: Miami Dolphins–New York Giants
19.00: New York Jets–Philadelphia Eagles
22.05: Las Vegas Raiders–Washington Football Team
22.05: Los Angeles Rams–Jacksonville Jaguars
22.25: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)
22.25: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers
Hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Denver Broncos (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA
8.15:
valenciai maraton (Tv: Digi Sport1)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros verseny, Leeuwarden
12.30:
Magyarország–Németország
19.30: Magyarország–Oroszország

ÉSZAKI ÖSSZETETT
10.50:
világkupa, férfiak, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
13.55: világkupa, férfiak, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
15.20:
F2, főfutam (Tv: M4 Sport+)
18.30:
F1, futam (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

GOLF
19.00:
PGA Tour (Tv: Eurosport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.15:
UNI Győr ETO HC–Brasov Wolves (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
17.30: Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Franciaország–Szlovénia
20.30: Montenegró–Angola (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT (Llíria)
18.00:
Orosz csapat–Lengyelország
20.30: Szerbia–Kamerun
C-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Románia–Kazahsztán
20.30: Norvégia–Irán (Tv: M4 Sport+)
D-CSOPORT (Torrevieja)
15.30:
Svédország–Puerto Rico
18.00: Hollandia–Üzbegisztán
NÉMET BUNDESLIGA
13.30:
Hamburg–THW Kiel (Tv: Sport1) 
16.00: Magdeburg–Lemgo (Tv: Sport1) 

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.30:
Diósgyőri VTK–Sopron Basket (Tv: M4 Sport+)
18.00:
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós–ELTE BEAC Újbuda
18.00:
NKA Universitas PEAC–Ludovika-FCSM Csata
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30:
Cleveland Cavaliers–Utah Jazz (Tv: Sport2) 

RÖPLABDA
Magyar Kupa, férfiak
Nyolcaddöntő, visszavágók
13.30:
Debreceni EAC–Rákosmente SK
18.00:
MÁV Előre SC-Foxconn–Szolnoki RK
18.00:
Pénzügyőr SE–Dág KSE
18.30:
Kecskeméti RC–Vidux-Szegedi RSE
Magyar Kupa, nők
Nyolcaddöntő, visszavágó
17.00:
Szent Benedek RA–CoreComm-Veszprémi ESC
Közép-európai Liga, nők
17.45:
Vasas Óbuda–OK Marina Kastela (horvát)

SAKK
13.30:
világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 8. parti

SÍFUTÁS
  9.10:
világkupa, férfiak, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
11.45: világkupa, nők, Lillehammer (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
12.35: 
világkupa, nők, Östersund (Tv: Eurosport1)
15.05: világkupa, férfiak, Östersund (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.00:
világkupa, Wisla (Tv: Eurosport1)
17.20: világkupa, nők, Lillehammer (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
13.45 és 21.30:
brit bajnokság, döntő (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
Davis-kupa-döntő, Madrid
A FINÁLÉ
16.00:
Horvátország–Orosz-csapat

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00:
Rob Font–José Aldo (Tv: Sport1)  

VÍZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
16.00:
Valdor-Szentes–Tatabányai VSE
17.00: Tigra-ZF-Eger–BVSC-Zugló
18.00: FTC-Telekom-Waterpolo–UVSE Hunguest Hotels-Tungsram

2022.09.25 20:36:56

Minden más foci nemzetisport.hu

Van Dijk gólja döntötte el a holland–belga rangadót, az oranje jutott be az NL négyes döntőjébe.

2022.09.25 20:00:59

Minden más foci nemzetisport.hu

Dánia két gólja szomorította a tartalékos Franciaországot, de a horvátok jutottak be a négyes döntőbe.

2022.09.24 20:09:47

Minden más foci nemzetisport.hu

Hat szögletből két gólt szereztek a vendégek, a csoportelsőségről a portugál–spanyol rangadó dönt majd.

2022.09.23 23:35:59

Minden más foci nemzetisport.hu

ALAPVONAL. A több klubot magában foglaló modell sikeres lehet, de mint minden máshoz ebben az üzletágban, ehhez is türelem, alázat és a kormánykeréknél igazán okos emberek csoportja kell.

2022.09.23 17:14:54

Minden más foci nemzetisport.hu

A hétfői Magyarország–Olaszország meccsen a tét a csoportelsőség lesz.