D. Á. 2021.11.27 23:53 Frissítve: 2021.11.28 23:53

Vasárnapi sportműsor: pályán az FTC; Chelsea–MU rangadó

A hét utolsó napján sem maradunk labdarúgó NB I nélkül: pályán a Debrecen, a Puskás Akadémia és a Ferencváros. Az angol Premier Legaue-ben csúcsmérkőzés vár ránk, a Chelsea a Manchester Unitedet fogadja hazai pályán. A német Bundesligában RB Leipzig–Bayer Leverkusen meccset rendeznek, a La Ligában a Real Madrid a Sevillával találkozik. Pályán a női kézilabda-válogatottunk, s lesz még tenisz Davis-kupa is.

NOVEMBER 28., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
14. FORDULÓ
13.30:
Debreceni VSC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.45: Puskás Akadémia FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NB II – élő eredménykövető
18. FORDULÓ
13.00:
Nyíregyháza Spartacus FC–III. Ker. TVE, Balmazújváros – élőben az NSO-n!
13.00: Szolnoki MÁV FC–Tiszakécskei LC – élőben az NSO-n!
13.00:
WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia – élőben az NSO-n!
17.00:
Békéscsaba 1912 Előre–Budafoki MTE – élőben az NSO-n!
17.00: Pécsi MFC–Dorogi FC – élőben az NSO-n!
17.00: BFC Siófok–Szentlőrinc – élőben az NSO-n!
17.00: Vasas FC–Budaörs – élőben az NSO-n!
17.00: Aqvital FC Csákvár–Soroksár SC – élőben az NSO-n!
17.00: Diósgyőri VTK–FC Ajka  – élőben az NSO-n!

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00:
Békéscsaba II–Kazincbarcika
11.00: Diósgyőri VTK II–Jászberényi FC
11.00: Újpest II–Eger SE
13.00: Debreceni VSC II–Tiszaújváros
13.00: Füzesgyarmat–Hidasnémeti
13.00: SBTC–Debreceni EAC
13.00: Sényő–BKV Előre
13.00: Tállya–Kisvárda II
13.00: Tiszafüred–Hajdúszoboszló
13.00: Törökszentmiklós–Putnok VSE
KÖZÉP-CSOPORT
11.00:
Paks II–ESMTK
13.00: Dabas-Gyón–Ferencvárosi TC II
13.00: Hódmezővásárhely–Mohács
13.00: Iváncsa–Honvéd FC II
13.00: Makói FC–Balassagyarmat
13.00: Monor–Kozármisleny
13.00: Rákosmenti KSK–Dunaújváros PASE
13.00: Szekszárdi UFC–Cegléd
13.00: Vác–Gerjen
14.00: MTK II–FC Dabas
NYUGATI CSOPORT
11.00:
Gyirmót II–Balatonfüred
11.00: Győri ETO II–Pápa
11.00: Puskás Akadémia II–Nagykanizsa
13.00: Gárdony–Kaposvár
13.00: Kelen SC–Tatabánya
13.00: Komáromi VSE–SC Sopron
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Andráshida
13.00: Veszprém FC–Érd
13.00: Zalaegerszeg II–BVSC-Zugló
16.00: Bicske–Mol Fehérvár FC II

ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
15.00:
Brentford–Everton (Tv: Spíler1)
15.00: Burnley–Tottenham
15.00: Leicester City–Watford
15.00: Manchester City–West Ham United
17.30: Chelsea–Manchester United (Tv: Spíler1) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
15. FORDULÓ
13.00:
St.-Étienne–PSG (Tv: Digi Sport2)
15.00: Bordeaux–Brest (Tv: Digi Sport3)
15.00: Lorient–Rennes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Monaco–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
15.00: Reims–Clermont
17.00: Montpellier–Lyon (Tv: Digi Sport1)
20.45: Olympique Marseille–Troyes (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
15.30:
Eintracht Frankfurt–Union Berlin (Tv: Arena4)
17.30: RB Leipzig–Bayer Leverkusen – élőben az NSO-n!

OLASZ SERIE A
14. FORDULÓ
12.30:
Udinese–Genoa (Tv: Sport2)
15.00: Milan–Sassuolo (Tv: Sport2)
15.00: Spezia–Bologna
18.00: Roma–Torino (Tv: Sport2)
20.45: Napoli–Lazio (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
15. FORDULÓ
14.00:
Betis–Levante (Tv: Spíler2)
16.15: Espanyol–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
18.30: Cádiz–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)

SKÓT CHAMPIONSHIP
13.00:
Livingston–Rangers (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa
15.45 és 18.45:
női műlesiklás, Killington (Tv: Eurosport1)
20.15: férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport1)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
12. FORDULÓ
19.00:
Cincinnati Bengals–Pittsburgh Steelers
19.00: Houston Texans–New York Jets
19.00: Indianapolis Colts–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Jacksonville Jaguars–Atlanta Falcons
19.00: Miami Dolphins–Carolina Panthers
19.00: New England Patriots–Tennessee Titans (Tv: Arena4)
19.00: New York Giants–Philadelphia Eagles
22.05: Denver Broncos–Los Angeles Chargers
22.25: Green Bay Packers–Los Angeles Rams (Tv: Arena4)
22.25: San Francisco 49ers–Minnesota Vikings
Hétfő, 2.20: Baltimore Ravens–Cleveland Browns (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
EGYÉNI VB, HOUSTON
18.00:
vegyes páros, elődöntő
21.00:
férfi és női páros, elődöntő
hétfő, 1.00:
férfi és női egyes elődöntő
hétfő, 5.00:
vegyes páros döntő

AUTÓSPORT
9.30:
WTCR, 1. futam, Szocsi (Tv: Sport2)
10.00: WTCR, 1. futam, Szocsi (Tv: Eurosport2)
12.00: WTCR, 2. futam, Szocsi (Tv: Eurosport2)

DARTS
13.45 és 20.00:
Players Championship Finals, Minehead, 3. nap

ÉSZAKI ÖSSZETETT
9.00:
világkupa, férfiak, Ruka (Tv: Eurosport1)
15.05: világkupa, férfiak, Ruka (Tv: Eurosport1)

HÓDESZKA
7.20:
 világkupa

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
14.00:
MAC HKB Újbuda–DVTK Jegesmedvék
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Brasov Wolves (romániai)
18.30: FTC-Telekom–Debreceni EAC
18.30: Újpesti TE–UNI Győr ETO HC
OSZTRÁK LIGA
17.30:
Klagenfurt (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
11.00:
Szlovákia–Lengyelország (Tv: Sport1)
13.00:
Spanyolország–Németország (Tv: Sport1)
17.00:
Franciaország–Magyarország (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00:
UNI Győr Mély-Út–NKA Universitas PEAC
17.30: Ludovika-FCSM Csata–VBW CEKK Cegléd
19.00: Atomerőmű KSC Szekszárd–Diósgyőri VTK
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30: Golden State Warriors–Los Angeles Clippers (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
15.00:
Debreceni EAC–Fino Kaposvár
18.00: Kecskeméti RC–DKSE
18.00: Kistext SE–Vegyész RC Kazincbarcika, Pénzügyőr Sportcsarnok
18.00: MAFC-BME–Pénzügyőr SE
NB I, férfiak
17.30:
Vidux-Szegedi RSE–Rákosmente SK
19.00: MÁV Előre SC-Foxconn–Szolnoki RK, Székesfehérvár
Női Extraliga, alapszakasz, 7. forduló
19.00: Swietelsky-Békéscsaba–Vasas Óbuda (Tv: M4 Sport+)

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
13.30: világkupa, Dordrecht (Tv: M4 Sport+)

SAKK
13.30: világbajnoki páros mérkőzés, Dubai, 3. parti

SÍFUTÁS
10.10:
világkupa, nők, Ruka (Tv: Eurosport1)
12.20: világkupa, férfiak, Ruka (Tv: Eurosport1)

SÍLÖVÉSZET
10.55:
világkupa, nők, Östersund (Tv: Eurosport1)
13.20: világkupa, férfiak, Östersund (Tv: Eurosport1)

SÍUGRÁS
16.15:
világkupa, Ruka (Tv: Eurosport1)

SZNÚKER
13.45, 19.45 és 21.45:
brit bajnokság,2. forduló (Tv: Eurosport1, Eurosport2)

TENISZ
DAVIS-KUPA, VILÁGDÖNTŐ
D-CSOPORT, Torino
10.00:
Horvátország–Magyarország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT, Madrid
10.00:
Kanada–Kazahsztán
C-CSOPORT, Innsbruck
10.00:
Nagy-Britannia–Csehország
A-CSOPORT, Madrid
16.00:
Spanyolország–Orosz csapat
E-CSOPORT, Torino
16.00:
Egyesült Államok–Kolumbia
F-CSOPORT, Innsbruck
16.00:
Ausztria–Németország

TOLLASLABDA
17.20:
indonéz nyílt bajnokság (Tv: M4 Sport+)

2022.01.21 21:09:49

Minden más foci BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. A kézilabda Eb-n százával, ezrével sorjáztak a jó és a rossz döntések, a kedvező és a kedvezőtlen fordulatok. Így, hogy kiestünk, arra jutunk, hogy ennek sajnos így kellett lennie. Ezzel szemben, ha a, mondjuk, háromezer meghatározó tényezőből kettő másként alakul, sokan most azon ömlengenének – nem is ok nélkül –, hogy nagyon is rászolgáltunk a továbbjutásra.

2022.01.21 21:09:49

Minden más foci BODNÁR ZALÁN

ALAPVONAL. Ki is volt 2021 legjobb futballistája? A France Football választottja, a FIFA díjazottja vagy az UEFA kitüntetettje? A sport szellemében talán ideje lenne rendezni az elismerések között is egy Szuperkupa-viadalt.

2022.01.18 12:00:40

Minden más foci HEGYI TAMÁS

Weisz Leó huszonöt éves korában edzőnek állt, Németországban csinált karriert a 20-as, 30-as években.

2022.01.17 18:24:03

Minden más foci BACSKAI JÁNOS

A két Chelsea-mester, Tuchel és Hayes a legjobb edző, Édouard Mendy a legjobb kapus; Messi és Haaland az Év csapatában.

2022.01.14 14:20:27

Minden más foci B. D. K.

A 24 éves Bojart korábban megválasztották a legszexibb futballbírónak.